0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar esimle persembeden beri küsüz bizimle ilgilenmiyo tvye bakiyo diye bn onceden yemek yapardim camsrlarini filan katlardim bi yere giderdi hesap sormazdm bsy istemezdim simdi bu küstugumuzde herseyi diyom yani hesapta soruyom herseyide istiyom yemekte hazrlamiyom ama hala ondan bi adim yok bnde adim atmiyom ama canm yaniyo yani bayramimiz bayram gbi olmadi hic ne kadar devm edeck merk ediyomm adim atmaycam cnku onceden küs olsam bile gider bn konusurdum ndn boyle yapiyon olmuyo filn diye hep bn adim attim smdi ondan bkliyom 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Alışmış kudurmustan beterdir diye boşuna demiyolar işte bende öyleyim kavga ederiz bagris cagris 2 saat sonra eşim gelir sarılır öper barisiriz o gelmese ertesi güne kadar küserim sonra da hem suçlusun hemguclusun der bi daha kızarım barisirim 
tarafından
Biraz daha bekle kırılır onun inadı benim gibiyse
(1,235 puan) tarafından
Kirilack bu sefer adim atmamaya kararliyim
tarafından
Yok yok öyle yapma biraz daha bekle de baktın adım atmiyo sakince konuş direk git karşısına geç ne senin derdin su evin içine bi bak ne tadımız var ne tuzumuz yaz günü kapkaranlık evin içi de sen beni seviyo musun sevmiyo musun de hiç mi pişman olmuyosun degiyo mu gerçekten su ölümlü dünyada bu kadar kusluge  şuna bak güya birlikteyiz ama birbirimize hasretiz olcez olcez ayrı geçirdiğimiz her saniye kayıp omrumuzden gidiyo de bu kırdığın namusunun helalinin karım dediğin bağrına bastığın koynuna soktugun sevdiğin kadının kalbi sevdiğinin de tabi seviyosan inşallah vicdanın rahattır de asla konuşmasına izin verme bunları söylerken dön arkanı ağlar gibi yap geri git sessiz sessiz çocuğunu al onunla ilgilen biraz duygu sömürüsü yap anlasın hatasını suçluluk hissetsin sana değer vermesi gerektiğini bildir biraz bekle peşinden gelirse daha da uzatma sadece çok kırgınım ya de uzatma ama üzgün dur işe yarar bak dinle beni hatta yarın yap bunu hatta yanındaydı şimdi yap kaç gün olmuş zaten
(1,235 puan) tarafından
Valla cok guzel yazmissin banada cok sacma geliyo iki gunluk dunya ndn küs kalacan ki ama insani o kivama getiriyolar
tarafından
Biz görücü usulü tanışıp çok sevdik bi o kadar da kavgalar ederdik bir günde 10 şey için kavga ederdik biseye kavga ederken başka biseye kızar onun için kavga ederdik hep öyle derdim eşime 3 günlük dünya dün geçti yarın var mı belli değil ne seni derdin naptim namussuzluk mu yaptım şerefine mi zarar verdim yalan mı söyledim aldattım mi naptim ben sana ota b.ka kızıp kavga cikariyodu bende mi öyle yapıyım vicdanın rahat mı böyle senin hadi şimdi kavga ettik ya sana bişey olsa ya bana bişey olsa kendini affetcekmisin 5 dk sonrasının garantisi mi var diyodum ne gerek var gerçekten her anınızı kıymetini bilin valla bak ben eşim yanımda olduğu sürece dibinden ayrilamiyorum kıyamet kadar bulasigim olsa evimi pislik götürse ellemiyorum 5 dk yanından ayrilamiyorum illa bi temas olmalı ya elini tutcam ya dizine yatcam yok yok ölüm diye bi gerçek var ve kimsenin bundan haberi yok
-Reklam-
+1 oy
(1,569 puan) tarafından
Çok önemli bir konu değilse uzatma canım yuvayı dişi kuş yapar derler .hem alışmış hep sen adım atmışsın ya şimdide öyle istiyordur 
(1,235 puan) tarafından
Evet iste hep bn attigim icin suanda bnden bekliyo ama bnm kalbimi kirip tekrar ben toplamaktan biktim
0 oy
(7,863 puan) tarafından
Çocukluk ediyorsunuz konu ne
(1,235 puan) tarafından
Surekli tvye bakiyo bizimle ilgilenmiyo
(7,863 puan) tarafından
Artilanmis yorumakatiliyorum beimkide aynı hep ben giderim
(1,235 puan) tarafından
Eee surekli gidincede artk ne bi ozur ne bi laf soylemeye gerek duymuyo bni bkliyo
(7,863 puan) tarafından
Bekle ozmn canım ben heppp gidiyorum çocuk gibi kusuyor ama hep ben gönlünü alıyorum arsa arkamı dönüp yatarim karşısında gelir sarılır ama nadiren:)
(1,235 puan) tarafından
Yaa eminim bn adim atsam ndn boyle yapiyon filn diye konuyu acsam buda ozur diler ama yine ayni bu sefer bn adim atmak istemiyom
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Vala canım onceki postunu hatırlıyorum ben olsam sürdürürdum takı adam akıllı biribrimize davranmayi öğrenene kadar. Senin kinin ysptiginda iş değil yani TV nedir ya insan ailesiyle ilgilenir biraz
(1,235 puan) tarafından
Aynen yaa hic bakma demiyom ki dinlen ama vaktinide ayir ama bizimkinde o yok onceden oynardi 2 aydr filn oynamiyodu suan oynuyo ilk defa bugun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sabret bakalım biraz daha ne yapacak,fena alıştırmışsın
(1,235 puan) tarafından
Evet suan aylar snra ilk defa cocukla oynuyo
(14,428 puan) tarafından
İstikrarrrrr işte bu az daha sabret kız :)))
(1,235 puan) tarafından
Ssbredecemm
0 oy
tarafından
Valla benim eşim de ya telefona girer yada  tvye dalar. tek kelime konuşmayız ilgilenmez ben hep söylenirdim ama artık umursamıyorum. dün onun yaptığının aynısını ben yaptım hep konuşmak için bahane aradı anladım ki gerçekten kaçan kovalanır net..
(1,235 puan) tarafından
Gercktn oyle
0 oy
(20 puan) tarafından
Valla bende cuma akşamından beri baba evindeyim Çarşamba günü boşanma davası acicam
(1,235 puan) tarafından
Hayrlisi olsun ins
0 oy
tarafından
Eskiden bende kendimi paralrdımda. Salı verdim hiç umrumd değil artık
(1,235 puan) tarafından
Bnm umrumda ama bsy yapamiyom biktim cnku

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (722 puan) tarafından soruldu
0 oy