0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde (464 puan) tarafından
Oğlumu yatırcaktim yüzüklerini çıkardım yatağın üstüne koydum tektaşim birde taşlı altın yüzük oğlumu yatırdım sonra içeri geldim oğlum uyandı gittim onu almaya hala yatağın üstündeydi oğlumu aldım içeri geldim geri döndüm yatağın üstünde sadece tektaşim vardı her yere yerlere falan baktım yatağın altına bazanın altına belki düşmüştür diye yoktu sanki yerin dibine girdi 4 sene önce 2 milyara almıştı kaynanam eminim şimdi 4 bin falandı yüzüğün maliyeti ne yapicam sinirlerim bozuk ya

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yere falan düşmüştür ya istersen git hocaya te Allah'ım ya hayatı bu kadarzorlastirmayin
(464 puan) tarafından
Hayatı zorlaştıracak ne yaptım acaba pardon
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Ayetel kürsü oku cnm
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Kayıpları bulmak için dua var etkili oluyo
0 oy
tarafından
Oğlunu alırken üstüne takıldıda Bi yeremi düştü acaba hiç ummadığın Bi yerden cikar
0 oy
(7,567 puan) tarafından
Derin yaramdır bende 4 buçuk sene önce 3 yüzüğümu kaybettim evin içinde tektaş beştaş ve nisan yüzüğüm şimdi bile aklıma gelince kahroluyorum rabbim çalan kişiye yedirmesin hiç bir hayır göremesin inşallah 

Inşallah sende bulursun 
0 oy
tarafından

Kız kaybolmamışdır sakin ol. Geçen benimki terliğin içine düşmüşdü:D

(464 puan) tarafından
Yanı düşme sesi falanda olmadı bilmiyorum ki ya
tarafından
Ben kayb olunca ne odadan birşey çıkarmdım,ne odaya birşey getirmedim.eşimde evden kubolmaz sakin zmanında bak dedi . Sakin kfayla temizlik gibi aradım. Terliğin içinden yuvarlandı gördüm:)
0 oy
(6,192 puan) tarafından
Evde senden ve çocuğundan başka kimse var mıydı iyi ara bulursun düşmüştür bir yere
(464 puan) tarafından
Yok canım tektik
0 oy
tarafından
Evin içinde bulursun kız sakın ol
0 oy
tarafından
Yere filan düşmüştür şeytan aldı götürdü satamadan getirdi diye düşünme ajsjdjfj
(464 puan) tarafından
Vallahi çoktan düşünmeye başladım bile hahah

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 701 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 634 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 803 göst.
26 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...