0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar niye gelinler hep kötü biliniyor. Ben evimi ayırdım diye beni kötü ettiler. Eltim sağolsun ben evin üstündeyken her işimize gelirdi. Ben ayrıldıktan sonra kaynanama temizliğe yardıma gitmedim çünkü şimdi yapmicam boya yapilacak vs dedi tamam dedim madem öyle kendi evimi temizliyim dedim benim evim tadilatliydi insaatin pisliği yerleşme falan derken bide kızım hastaydı ikimizde perişan olduk ben kendi evimi bitirene kadar o da kendi evini yapmıştı. Eltim şuan il dışında annesigile gitti kaynanamda eltimin halılarını toplamış kaynimla eşime yikatiyor eltim geldiğinde de temizliğini yapsin kolay olsun diye. Dün de diyor ki o benim her işime geldi temizliğimi yaptı bende halılarını yikatirim diyor. Amenna ona diyecek laf yok ama bizi hizmetçi gibi görüyor. Eltim onun çenesini çekiyor her türlü eziliyor ama kocasi onu savunmadigi için katlaniyor. Ben öyle değilim cevabını veririm.  Ben işinde gücünde değilim ama konuşması hareketleri çok canımı sıkıyor o yüzden mesafeli davranıyorum yanlış mı yapıyorum . Üç gündür görüşüyoruz üç gündür tuhaf kelimeler laf sokuşturmalar. Benimle derdi ne bilmiyorum

3 Cevaplar

0 oy
(462 puan) tarafından
Bitmez bacım eltine sinirlendiğinde bu sefer aynı şekil sana çok iyi olur bu böyle devam eder gider. Bu durum ne seni kötü bir insan yapar ne eltini melek. Yanda tam tersi onun için üzülme 
(1,618 puan) tarafından
İnan bayramın ilk günü kurbanı orda kestik akşam 8e kadar evini temizletti bütün mutfak dolaplari fayanslar bulaşıklar heryeri temizledim yıkadım daha ne yapiyim benimde evim barkim var oraya mi yetişiyim kendi evime mi yetişiyim beklentisini yüksek tutuyor
(1,618 puan) tarafından
Misafirler için yaprak sarmasini bile pişirdim öyle evime geldim
(462 puan) tarafından
Görüyordur yaptığın şeyleri ama işine gelmiyordur. Boşver Allah büyük zamanla senin değerini daha iyi anlar emin ol
(1,618 puan) tarafından
Ya istiyo ki hep ona hizmet edelim ama öyle olmuyor ki herkesin kendine göre işi gücü var bir olir iki olur üç olur nereye kadar yani
(462 puan) tarafından
Bu da unutulur eltimin ona hizmet etmesi senin etmen ya da etmemeniz boşver onun için
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Sende ona laf sok. Gelinsin diye hizmetçi değilsin. Ben gittim mi hiçbir şey yapmam banane. Dana gibi kizi var benimkinde o yapsın 
(1,618 puan) tarafından
Alışınca da insanın peşini bırakmıyor ya
0 oy
tarafından
Eşin sizin evdeki halıları da yıkıyor mu? 
(1,618 puan) tarafından
Yıkıyor canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 331 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 306 göst.
0 oy
11 cevap 393 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 122 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ojetaburu (282 puan) tarafından soruldu

379,684 soru

11,365,649 cevap

34,845 kullanıcı

...