0 oy
411 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Tamam kilom var vermem gerekn rahat bi 8 9 kilo fazlalğm var göbeğime laf ediyor eşim Allahim bende herkes gibi olmak istiyorum 2 doğum yaptm pespese onunda etkisi vardır illa ama esim icin degil kendim icin ve zoruma gidiyor söylediği sözler boyum 1.58 kilomda 68 neyse geçen gün tartıldım 69 olmuşum morelim bozuldu iyice ister istemez boğazımıda tutamiyorum gecen günde kuafördeydim kadının teki bna hamilemisin karnin var baya dedi morelim bozuldu iyice hadi bna motive olsun başarmak istiorum...

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
8 9 kilo fazlan var ve insanlarım gözüne mı batıyor 
(886 puan) tarafından
Yemin ederim batıyor ve söylüyorlar da pat diye cekinmeden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşlerin bu tarz konularda laf vurması hiç hoş değil, sürekli yapıyorsa sen de onun fiziksel özelliklerine laf etmeye başla. Diyet konusunda kendimi tutamıyorum deme, ilk 3 günden sonra emin ol açlık hissin gidecek. Sık biraz kendini. 
0 oy
tarafından

Bende qynı durumdayım boşver sallama bana da hamilemisin diuolar hemde defalarca he diom o bebek değil 

göbek göbek dio kızıyom sonra 

:) boşver zayıfların az yemeğe çalıs

0 oy
(13,060 puan) tarafından
2020 şubat ve 2022 Nisan da dogum yaptım gören 2 cocuk annesi demiyor Çünkü dikkat ediyorum yemiyorum emziriyorum da 

Yesilcay içiyorum misal 6 kaşık yerine 4 kaşık yemek yiyorum 

En fazla 1 hafta zorlanirisn sonra alışacaksın miden de küçülecek yedikçe miden buyur 
(886 puan) tarafından
Mutalaka öyle yapcm
(13,060 puan) tarafından
Ama kendin için yapmalısın Başkası için yapmak istersen zor gelebilir
(886 puan) tarafından
Bende kendimi beğenmiyorum bu şekilde
0 oy
tarafından
De desene kocana. Sen kel bn fodul yuvarlanıp gidiyoruz. 
0 oy
(7,973 puan) tarafından
158 boya 68 kilo çok evet ama bence istesen basirirsin ya diyetisyene git 55 kg ideal kilon canım 
(886 puan) tarafından
Teşekkür ederim ama 59 olsam yeterli bnim icin
(7,973 puan) tarafından
Canım boyun kısa oldugin icinn diyorum beni yanlış anlama. Benim görümcem de 158 boyunda 61 62 kilo yine bile kilolu görünüyor geçen kendi dedi keşke 52 53 olsam dedi oyuzden dedim sen bilirsin yinede kendini nasıl güzel hissediyorsan öyle ol canım.
(886 puan) tarafından
Yok kuzu ya niye yanlış anliyayim bu aralar araya bayram girince kilo aldim tatli vs yiyince tabi
0 oy
(916 puan) tarafından
Boylarımız aynı ve tek doğum yaptım şu an 75 kiloyum ve kocam dahil kimsenin haddine değil kızımı emzirmek ve ona odaklanmam lazım zamanla gider o kilolar da 
0 oy
(10,049 puan) tarafından
Ben esim yada kimse icin degilde kendim icin verdim valla canim benimde boyum 1.56 54 kilodan 74e ciktim 6 7 ayda 50 kiloya dustum. Karnim hafif kaldi ama oyle belli bariz degil yani. Ama dikkat ettim yediklerime. Simdi oglum 22.5 aylik ben 9 haftalik hamileyim 54 kiloyum buraz karnim var
(886 puan) tarafından
Peki regl zamanlarında tatlı krizinin önüne nasil gectnz
(10,049 puan) tarafından
Az az yiyerek :) paketli gida hamurisi ekmek makarna pilav kizaetma fastfood hepsini k3stim o donemde
(886 puan) tarafından
Valla sizden ilham aldm bende başlıyorum:))
(10,049 puan) tarafından
Canim siki kahvalti yaptim hep ama ekmeksiz 2 haslanmis yumurta peynir domates salatalik yesil siyah zeytin helva bi parca marul roka kirmizi kapya biber kendime tabak yapardim hep hem be yedigimi bilirdim hem doyardim. Aralarda hep yogurt havuc salatalik domates elma elime alir yerdim ama cok su ictim gunde 4 litre falan icerdim. Aksamda yine yemekte ne varsa corbayla gecerdi bazen. Bazen sulu yemek salata olurdu falan. Birde hareket onemli mesela simdi havalar sicak al bebegini. Ben 5.katta oturuyorum asansorum yok oglumla gunde bazen 3 sefer iner cikardim esim yurtdisi calisiyor bu arada cogu zaman yanimda yoktu. Oglumu hep kendim indir cikar yaptim bebek arabasini sur 1 saat en az yururdum yokus falan oda etkili oldu baya
0 oy
tarafından
10 kilo fazlan var 2 ayda verirsin cnm. Her ogunde 1 dilim ekmek. En az 10 bardak su. Aksam yemeginde 8 9 kasik yemekye. Abur cubur u kes tamamdir
(7,973 puan) tarafından
69 kiloyum.diyor en az 55 olması lazım canım.
tarafından
Cnm boy kilo endeksine baktim simdi 62 kiloya kadar normal kilolu cikiyor bayan. 63 olursa kilolu sinifinda. 59 iyi bence
(7,973 puan) tarafından
Bilmiyorum canım boyu kısa çünkü o şekilde de kilolu gözükebilir diye dedim ben açıkçası 158 mis.
0 oy
tarafından
Ay kız ne var burda. Ben hiç doğum yapmadım 158 boyla geçen yaz 69 olmuştum. Amaan takma çabuk verirsin aralıklı oruc yap

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 688 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 262 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde birminikanneyimm (484 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,546 cevap

34,899 kullanıcı