0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Henüz belli değil ama bu ay biraz şüpheliyim hamile olabilirim diye. Reglime daha 2 hafta var ama ben hamileyim gibi hissediyorum. İlk haftalar belli olmaz ama yine de tecrübeli annelere sorayım. İlk haftalar hissedilir mi ya da belirtisi varmıdır? 

21 Cevaplar

+1 oy
(13,768 puan) tarafından
Daha adete 2 haftan varsa yumurtlama günlerinin sonunda olmalisin ve bebek en fazla 3 haftaliktir. Zannetmiyorum hissedebileceğini. testte ve kanda bile çikmazki. 
(5,197 puan) tarafından
Erken döllenme ise çıkıyor canım kanda benim öyleymiş adetten bı hafta önce öğrendim 25 ti degerim ve son iki haftadır belirtim vardi
(5,197 puan) tarafından
3 haftalık ti öğrendiğim de
(13,768 puan) tarafından
Herkeste olmuyor işte canim. Bazen istisnai durumlar olabiliyor.
(5,197 puan) tarafından
Evet canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
bnm ara ara baş dönmem olurdu
0 oy
tarafından
Ben hissetmıstım ıcgudusel olarak
0 oy
tarafından
Ben hiç birşey hissetmedim ilk iki ay. 9. Haftamda hamile olduğumu öğrendim. 
(2,671 puan) tarafından
Aynen bende ondan sonra bulantılar başladı
0 oy
(5,197 puan) tarafından
Olabilir canım benim erken döllenme idi tansiyonum 9a 5 düşmüştü 2 haftadır halsizlik nezle gibi şeyler yaşıyordum sağlık ocağına gittim bayılacak gibi oluyorum ben dedim korunuyomusun dedi yok dedim gebesin ozaman dedi kan aldı 25 ti degerim sonra düşük oldu tabi durmadı bebeğim 
0 oy
(17,602 puan) tarafından
Bulantı koku hassasiyeti varsa baş dönmesi halsizlik meme ucunda koyulaşma memede hassasiyetlik varsa şüphelenmekte haklısın canım :) 
0 oy
tarafından
Ben hissediyordum üçüncü haftadan itibaren ama adetimi bekledim ve doğru çıktı 
0 oy
tarafından
Belki tamamen iç gududur ama ben hissettim midem bulanıyordu bı degiiskilkk vardı biliyordum yani kardeşime dedim saçmalama abla daha çok erken diyordu sonra hamile olduğumu öğrendim 
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Ani bi öğürtü geliyorsa bilki maya tutmuş :-D
0 oy
(11,217 puan) tarafından

dollendigi hafta anladim:) adettim gecti test yaptim cikmadi ama biliodum hamileyim hissedilir belirtilerden. ayrica baska ilginc birsey diyim akilli bilekligim var ordan kan basincima baktigimda son bir haftadir arttigini gordum 1 ay oncesi hep duzenli olan veri son bir haftadr artmisti :) o zmn emin oldum

0 oy
(119,017 puan) tarafından
8w5 di kan vermesem doguma kadar ogrenmez hissetmezdim ben 
0 oy
(7,521 puan) tarafından
Bende 6 haftalıkken başlıyor bulantılar 
0 oy
(770 puan) tarafından
Canm sürekli biseyler çekiyordu çikolata ozellikle sonra o kdr hiç asermedim bir de kahverengi bı leke gelmişti az bsy 
0 oy
tarafından
ilkinde hissetmistim ama 2. sinde hic hissetmedim. ilkinde kasiklarima defalarca igne batiriyorlarmis hissi vardi. hayatimda hic oyle bir sey yasamadigim icin cok garip geldi ve evet hamileyim demistim. cift cizgi gorunce de sasirmamistim o derece emindim yani. ama tabi 9 haftalikken kalbi durdu onun. ikincisinde belirti olmadi sonradan belirtiler basladi yogun mide bulantilariyla :) simdi 19 haftaligiz. Rabbim saglikli gebelik ve saglikli evlat nasip etsin size de
0 oy
tarafından
Ben hissetmedim tesadüf öğrendim.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Daha yumurtlamadın bile bugünleri değerlendir her kadın adete 14 gün kala yumurtlar
0 oy
tarafından

Her ay olduğu gibi bu ayda şüpheleniyorum ama adeti bekliyorum benimde 13 gun kaldı:D

Beyaz akıntı

Bel ağrısı 

İdrarda koku ve bulanıklık

Bide göğüs ucundaki kahverengi kisim genişledi..

Ama muhtemelen bu da psikolojik:D:D

0 oy
(1,552 puan) tarafından

Ben bi tuhaflık hissetmiştim :) Hatta sağlık ocağına gidip tahlil yapmasını istedim, kadın  diğer adeti bekle, adet görmezsen öyle gel deyip yolladı.. Sonra adet görmedim, gittiğimde 6 haftalık demişlerdi.. Ama haftalar adeti beklerken geçti yani

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Yani ben hemen hissettim vücudumda olan bir şey yoktu ama içime doğdu :) 
0 oy
tarafından
Piskolojik canim. Kendini yıpratdığınla kalırsın

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 89 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,292 cevap

34,711 kullanıcı