0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Kayınvaldem 2 ay kadar önce emekli oldu şükür. Evet yıllardır bu anı bekliyorduk ama şuan çok mutsuzuz, çünkü cumartesi günü temelli memlekete taşınıyorlar. İstanbuldan Giresun a. Üst sokagımda oturuyo hergün beraberdik, oğlumu çok ayrı seviyorlar yanlarında doğmuş büyümüş tek torunları benim oğlum diğerleri hep uzakta olduğu için benimkini ayrı severler. Oğlumda onlara aşırı düşkün, bizde tabi. Oğlum o sokaktan geçerken direk babannesinin evine girer girmezsek ağlar çok mutlaka girmek ister zile basar kapıyı çalar, şimdi o sokaktan geçmemek için kaçırcaz çocugu hep :( Napıcaz nasıl olcak hiç bilmiyorum nasıl alışıcaz onlar olmadan yaşamaya burda çok moralimiz bozuk eşimle. Bi yandan büyük görümcem kanser ne olacagı belli değil durumu çok kötü, onun başında da kalıp ona bakmak için bi an önce  gitmek istiyo kayınvaldem yoksa 1 ay daha geç gidicekti orda evleri aynı binada çünkü. Bi yandan bizden oğlumdan ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyo kadın. Hergün ağlıyo, yeterki görümcem iyi olsun tabiki onun yanında olması daha önemli. Burdan gitsem ömerin hasreti olcak, oraya gitsem kızımın acısı var sevinemiyorum menleketime gittiğime diyo hastalıgı ne olcak belli değil diyo başlıyo ağlamaya,.çok üzülüyorum haline napıcaz bilmiyorum :(

9 Cevaplar

0 oy
(3,665 puan) tarafından
Gorumceni buraya getirme şansı yokmu cnm 

Çok zor bir durum Allah hepinizin yardımcısı olsun.

Rabbim gorumcene şifa versin
(25,224 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canım. Şuan tüm takibi samsunda yapıldı bayram sonrası pazartesi günü ne olucagna karar verilcek daha da uzatırlarsa İstanbul a getirin dedik bizde. Doktorların grevleri bitmiyo malum aylarca bekletildi kadın mahfoldu allah bildiği gibi yapsın onları
(3,665 puan) tarafından
Evet bir kişinin hatasını bütün şifa bekleyen hastalar ödüyor malesef.insallah güzel sonuçlar alırsınız canm ya
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(666 puan) tarafından
Üzüldüm cnm.Allah şifa versin inş girumceme 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Üzüldüm yaa. RABBIM şafii ismiyle şifa versin görümcene. Inşaallah gelip gidersiniz sağlıkla. 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Rabbim daimi ayrılık vermesin inşallah canım benim onada alışırsınız yanında gibi olmaz ama görüntülü konuşur arar görür fırsat buldukça siz gidersiniz onlar gelir ağıt ağıt getirir derler 
(25,224 puan) tarafından
Amin canım inşallah :(
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Okurken ben bile üzüldüm valla canım ya. Çok zor oluyor biri giderken. Benim kayınvalidem de arka sokakta Alp Kutay da hep ordan geçerken babaanne babaanne der çocuklar anlamıyor da onun için çok zor olacaktır :(
(25,224 puan) tarafından
Allah sağlık versin de yeterki uzak olsunlar:/
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Offf seni çok iyi anlıyorum. Benim kaynanm kayinpederim de üst katta oturuyorlar. Nisan da köye gittiler oğlum o günden beri dedesini sayikliyor sürekli merdivenlere gidiyor dede diye ağlıyor. Eve çıkıyoruz bazen havalandırmak için oda oda geziyor dede nene diye bağırıyor falan kaç ay oldu ama alışamadı off yaa çok üzücü sizin için de ömüş içinde 
(25,224 puan) tarafından
Kendimizi avutuyoruz bizde işte yeterki görümcem iyi olsun da uzak olsunlar yeterki diyoruz :/
0 oy
(48,820 puan) tarafından
Allah sifa versin gorumcene insallah
(25,224 puan) tarafından
İnşallah amin
0 oy
(13,841 puan) tarafından

Onun için de ne kadar zor Rabbim şifa versin inşallah :(

(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Kayınvalidenden yana hiç incinmediğin nasıl belli normalde buna sevinmeyecek gelin tanımıyorum ama sen üzülüyorsun demekki ne kadar iyi insanlar.
(25,224 puan) tarafından
Evet gerçekten çok iyi insanlar çok şükür onları tanıdıgım güne.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 590 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 808 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Frover (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 762 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 283 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,881 cevap

34,987 kullanıcı