0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Biz desteksiz oturabiliyoruz artık emekliyoruz yattimiz yerden kalkabiliyoruz ek gıda pütürlü şeyler yemiyor bide hep ellerini ağzına sokmaya başladı emeklerken falan kendini kolunu isiriyor anlamadım sizinkiler napıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
6. Aydan beri desteksiz oturuyor. Yediğim herşeyden yiyor (maşallah:)) 

Pütürlüye geceli çok oldu. Yattığı yerden kalkıyor. Emeklemiyor ama gideceği yere yjne de gidiyor sjsjssj poposunun üstünde yani :) koltuktan tutunup ayakta durabiliyor 
-Reklam-
0 oy
(2,741 puan) tarafından

O zamanlar tek yapabildiği totosunun üstüne oturmaktı :D

0 oy
(386 puan) tarafından

Canıma okuyor daha ne yapsın :D

Emekliyor. Yattığı yerden kalkıp oturuyor. Dizlerinin üstünde kalkıp sehpalara falan üstündekileri yerlere atiyor.  Bu aralar bir ayağa kalkma hevesi geldi ama yapamiyor daha.

Ek gıda da biz ne yersek onu yiyor.

Bu ara salyamız artti diş yok daha hiç gelecek mi bilmem. Aşırı aksi ve ağlak oldu son 1 haftadır. 

0 oy
(49,833 puan) tarafından
cok usluydu benim poncigim oturttugum yerden kipirdamazdi duvardaki resmi sorardim bebek nerde diye bakardi ona. bebegini sorardim ayse nerde diye alip verirdi ek gıdayı hatirlamiyorum cok veremiyodum reflusu var diye emiyodu genelde
0 oy
tarafından
Dediğin gibi şeyler yapıyor ama benim anlamadığım bebeğin yaptığı şeyi niye birlikte yapıyormuşsunuz gibi anlatıyorsun destekli oturuyoruz filan sende mi bu ay destekli oturmaya başladın :D 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 149 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Dilansbyyyy (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.