0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından

Elalem ne der diye takılır mısınız. Ya da kimin ne dediği umrunuzda olur mu olmaz mı.? Soru bu ? 

Ben cevap vereyim ben umursamam çünkü umursadigim zaman da aynen devam edip değişmediğini görüyorsun. Senin açığını bulmak için zaten ayrıca benim için de bitmiştir öyle bir insan Ve mesafe koyarım.Son olarak.

Bu soru başka yerlere gider ya hadi hayırlısı diyelim. (:

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben çok takılırım üzülürüm 
(171 puan) tarafından
O da iyi birşey değil  ama
tarafından
Değil tabi. Hep üzgün bir insanim
(3,162 puan) tarafından
Ay aynı ben
-Reklam-
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Her adımımda düşünmem ama tamamen de umursamam diyemem
(171 puan) tarafından
Hmmm ortada kalmış bir cümle düşüncesi :)
(2,947 puan) tarafından
Yok ya çok net aslında:)
0 oy
(7,692 puan) tarafından
Hiiccc takmam
(171 puan) tarafından
Kesin ve netiz o zaman
(7,692 puan) tarafından
Keyfime göre hareket ederim kimseyi tinlamam
(171 puan) tarafından
En güzeli olması gereken bu elbette
0 oy
tarafından
El alem hep konuşur ve kimseyi mutlu edemezsin .
(171 puan) tarafından
Aynen öyle El alem için yaşarsan ne diyecek diye zaten kendini düşünmeyip o insandan medet beklenmez zaten çünkü o kafa o bünyede  ağırlık yapmış olur.Tasiyamazsin yılların birikmisligi olur. falan filan konu uzayacak iyice :D
0 oy
tarafından
Söylediği laf deyil söyleyen önemlidir benim için iyi biseyde dese söyleyene bakarimm
(171 puan) tarafından
Açığını bulmak için biri bu konu bu iyi birisi ise zaten sıkıntı yok onda (:
tarafından
Yahuuu diyorum kii lafı soyleyen adam mi karakteri nasil degerlimi insanlar lafina itibar edermi oyleyse bi durup düşünürüm benim icin bunu dedi diyo yoksa iki paralık insan ne derse desin yanii oldumu fhfhjk
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Hayır ben onlar için yaşamıyorum bu hayatı 
(171 puan) tarafından
Aferin kız sana sen çok yaşarsın bak çünkü bu durumlar sıkıntılar insanın içini kemirir stres stres ile de hopp tahtalı köye :D stres insanın en büyük düşmanı dır. :)
(17,886 puan) tarafından
Boşversene kahve iç kız
(171 puan) tarafından
He ya bak doğru söyledin aslında sağol canım  benim :))
(17,886 puan) tarafından
Papatya çayı veya kolada olabilir smsj
0 oy
(48,738 puan) tarafından
eskiden olsa takardim buyudukce ogreniyosun takmamayi
(171 puan) tarafından
Yas ilerliyor yas ilerledikçe de yorgun düştüğünü anlıyorsun bundan dolayı da boşverlere yer açıyorsun.
0 oy
(924 puan) tarafından
benim arkamdan çok konuşulmuş bu Bayram öğrendim ve üzüldüm normalde kim ne der diye düşünmem eşimde benim gibi ama ailesi ardımdan konuşmuş hicbiseyden haberim yoktu sırf saçımı sarıya boyadım diye kötü söz söylenmiş ardımdan şok oldum atlatamiyorum bu lafı duyduğumu soylesem kayınvalidem şeker hastası kayinbabam kalp hastası onlarda üzülecek sineye çekmekte çok zor ama kendi ailem bilmiyor bilmesine gerek yok ben sorunlarını anlatmam aileme üzmek istemiyorum ama üzüldüm yeni aldıkları gelinlere beni kötü yansitmislar yeni aldiklari gelin söyledi bayramda bu lafı diyen akrabadan birileri
(171 puan) tarafından
Hmm anladım canım tabi insan üzülür insanız taştan yaratilmadik bizlerde ama ağzı olan konuşuyor ya bırak günahını alsin dursunlar bir de olayın bu tarafını düşünüp teselli etmek gerek kendini iyi de konuşurlar kötü de herhalükarda konuşurlar  işleri bu olmuş onların hoşlarına gidiyor demek ki seni bilen bilir zaten bilmeyende kendi bilir. bosver takılma.
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Çok takılıyorum ama eşimin de beni korumasını savunmasını isterdim ama tersi onlara sesini çıkarmz ama ben bişey desem kötü oluyırum 
(171 puan) tarafından
Hmm. Tersi olan şeyler de zaten hele ki eşin de korumuyorsa sen tabiki cevap vereceksin öyle bir durumda ayrıca hani kulaktan dolma laflar değil bunlar çünkü bire-bir olan cikismalar.
(3,052 puan) tarafından
İşte arkanda sahip çıkacak biri olmayınca her istediğini derler canım bir insanın yüzü çocukluktan gülecek sonra dan mutlu olunmuyor
0 oy
tarafından
Bi lafa bakarım lafmı diye bide söyleyene bakarım adammı diye
(171 puan) tarafından
Yapabiliyorsan bunu fiilen  neden olmasın.
0 oy
tarafından
Umurumda olmaz canım insanlar yok olsa veremez var olsa çekemez 
(171 puan) tarafından
Öyle.. Elbette
0 oy
tarafından
Her şeye takilmam ama bazı şeyleri çok takarım 
(171 puan) tarafından
Hmmm... Tabiki konuya göre değişir istisnalar vardır.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 645 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 336 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 526 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 341 göst.