0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (1,547 puan) tarafından
Çocuklarınıza oyuncak alabiliyor musunuz ne baksam çok pahalı plastik uyduruk şeyler bile ne kadar para 

20 Cevaplar

0 oy
(9,595 puan) tarafından

Genelde markete gelenler varya onlardan alır eşim :D süt almaya yollarım elinde arabayla gelir :D ama maalesef pahalı 

(1,547 puan) tarafından
Evet canım eğitici oyuncaklar hele daha fazla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayadır oyuncak hiç almadık evde bi ton oyuncak var kızlarımın oğlum da 10 aylık daha sadece bir tana çıngıraklı top aldık birde oyun halısı alırken çıngırak vardı onlarla oynuyor birde yıllar önce eşim araba getirmişti küçük 5li onlarla oynuyor 
(1,547 puan) tarafından
Benim ilk çocuk pek bişey yok
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Tabi istediğimi istediğim zaman alamıyorum gerçekten pahalı
(1,547 puan) tarafından
Aynen canım ya insan bide diyor yazık o paraya
0 oy
(576 puan) tarafından
Ayına uygun oyuncakları her ay gidip alıyoruz. İlk çocuğumuz çünkü böyle böyle oyuncakları birikiyo ve kızım baya güzel oynuyo hepsiyle. Pahalı ama yapcak bişey yok eşim ben çocuğum için çalışıyorum diyo 
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Bine geldikce alırım hep bimden aldım doğduğundan beri
0 oy
tarafından

Ben bir kaç oyuncak aldım hep sağdan soldan aldılar ablam gönderdi ama yüzlerine bakmıyor çok nadir oynuyor genellikle şişe kap kaçak kepçe onlarla oynuyor eline birde eski tuşlu telefon verdik sürekli birileri ile konuşuyor :D

0 oy
(6,738 puan) tarafından

60 - 70 - 100 maşşallah uctukca ucuyor fiyatları :/ artık alamıyorum oyunck:ermm:

(1,547 puan) tarafından
Bende canım
0 oy
(501 puan) tarafından
Yani artık bu duruma aliscaz dusmucek hiçbir şeyin fiyatı. Bisi artınca hemen hepsi artıyor. 

Mesela ben oyuncak örüyorum zam yapmadım ipe zam geldiği halde kimse almaz çünkü biliyorum
0 oy
tarafından
Alıyorum çok şükür canım zaten bir tane kızım var elimden gelinceye kadar alıyorum 
0 oy
tarafından
Ya markete gelenlerden alıyorum yada dolaptan alıyorum çok daha uyguna almış oluyorum
0 oy
(4,671 puan) tarafından
Alıyoruz ama hiç oynamıyor deyebilirm. Cunku hiç evde durmuyor neredeyse. Surekli dışarı çıkmak istiyor.
0 oy
(4,343 puan) tarafından
Daha doğum yapmadım ama şimdiden odası oyuncak dolu ilk çocuk olduğu için her şeyi abartıp aldık masrafları olunca nasıl olur bilemeyiz tabi. Ama ablamaların oyuncak dükkanı var hem kendileri yapıyor hemde kendileri satıyor o konuda şanslıyız sürekli oyuncak ayırır bize 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Valla çok pahalı bime çok güzel şeyler geliyor daha bizimki karnımda ama uygun buldukça alıyorum bide öyle güzeller ki 
0 oy
tarafından
Daha dün 2 parça oyuncak aldım 200 lira tuttu 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Daha cok eğitici şeyler alıyorum ben 
0 oy
tarafından
Dolap uygulamasından temiz sıfır yada bir kaç gün kullanmış alıyorum yada mağazadan indirimli alıyorum 
0 oy
(11,929 puan) tarafından
Alıyoz da ben artık alma taraftarı değilim tek evlat diye şımarık olacak bu gidişle alıştı ne görse istıyo babası kıyamıyo alıyo. Ve dediğin gibi ufacık bir bebek olmuş 100 lira 
(1,547 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(3,641 puan) tarafından

Valla ben de artık iyice düşünüp edip alıyorum. Çok faydalıysa birden fazla işe yarıyorsa öyle anca. Geçen sene düşünmezdim bu kadar:sideways:

0 oy
tarafından
Çok fazla almıyorum zaten küçükken eğitici oyuncaklar alıyordum ama artık ayda yılda bir alıyoruz 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sadece araba tarzı alıyorum diğer herşeyi var. Haftada 1 kere oyuncakçıya gireriz ne istersen al derim otobüs kamyon araba falan seçer genelde 1 tane alır fazla akmaz başka şeyleri de ellemez hiç şükür. Çocugum için çalışıyorum sonuçta işe girdim hem kreş parası çıkıyo hem kenara atıyorum onun için hemde ona harcıyorum kazandıgımı. Oğlum çok şükür tok gözlüdür 1 den fazla şey almaz o yüzden her hafta alıyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

396,351 soru

11,855,962 cevap

35,949 kullanıcı

...