0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Biri benimm biri eşiminn♥️ Ay herkes tatılde soyle bır ınstagrama baktım deniz havuz güneş, neyse bızım iznimize de 1 ay kaldı :) siz napıyosunuzz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Işler bitti minik bey uyuyo abisi bilgiayar oynuyor eşim ise başladı benimde canım sıkılıyor öyle 

Afiyet olsun soğuk kahve tarifini istiyorm 
tarafından
Ayy bıtanesını buyutmussun bıleee :) benım eşim de bugun gececı :(

Kuzum normal gold nescafe 1 seker azıcık ılık suda karıstırıyorum cırpıcı var bende onunla cırpıp kopurtuyorum, a101den cıkolata sos aldım bardagın kenarlara dıkuyorum, soguk sut dokuyorum bır de 5-6 tane buz içine :)
tarafından
Afiyet olsun ayn biri 3 yaş 8  aylik kendi küçük aklı büyük ama gidip bilgisayar açıp araba oyunu oynuyor kardeşi de 50 günlük daha
Deneyeyim bende malzeme alıp ☺
-Reklam-
0 oy
(13,900 puan) tarafından

Sunum falan yok bizimki çay bardağinda :D.

image

tarafından
Ama burada mavi duruyor senin attigin fotoda yesil bizim halilarda yesilde boyle bisi dusundum bu renk uymuyo ;(
(13,900 puan) tarafından
Rica ederim canim. Rengi benim fotodaki gibi. Linkteki bebek mavisine benziyor ama tam öyle değil. Bu arada biz 430 liraya aldik.
tarafından
Sepete ekleyip indirim bekliyim bende sagol btnm
(13,900 puan) tarafından
Rica ederim canim. Kumaşi kalin bunun. Daha uygunlarda var ama onlarinki ince çarşaf gibi.
tarafından
Evet cnm kaliteli duruyor cok
0 oy
tarafından
Keşke biri banada yapsa
tarafından
Yapayım kızzz ayıpsı
0 oy
(782 puan) tarafından

bende icdim sonraki duruma geçiş :D

image

tarafından
Afıyet olsunnn
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Yol yorgunluğu üstune kızımuyumadı uyutmadı zar zor bi kahve içtim azcık uyuyo çok şükür inşallah biraz uyursa kslabalık bir bayram tatilinden sonra arıyo odaları tek tek zeze (teyze) dıyııı(dayısı) bınane ( büyükanne) abaaa( abla ) kuzenimin kızı hep bi arada kaldık arıyo şimdi yavrum :))) afiyet olsun kahveleriniz
tarafından
Bızde memlektten geldık aynı durumda soruyo annane yok dıyo :) sızede afıyet olsunnn
0 oy
(1,296 puan) tarafından

İki

image

2 saat once icmistim
tarafından
Afıyet olsunn
0 oy
(13,829 puan) tarafından
Afiyet olsun ♥️ benimki yarım kaldı bardakta ikisi de aynı anda uyanınca
tarafından
Aaa sende ıkı tane mıı vardıı Allah bagıslasınn
(13,829 puan) tarafından
Evet canım amin büyüğüm 3 yaşına girecek Ekim'de kucugum 6 aylık ikisi de erkek☺️
tarafından
Allah bagıslasınnn bır de kızçeen olsunnn
0 oy
(3,095 puan) tarafından

image

az önce içtim
tarafından
Ohhh afıyet olsunnn

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 271 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 217 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...