0 oy
1,795 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar biraz önce işten  geldi muhattap olmuyorum biliyorsunuz çayını koydum önüne herzamanki gibi bana dedi üstüne başına çeki düzen ver bu ne böyle üstümde tunik pijama var evde olduğum için rahat olsun diye böyle giyiyorum normalde hiç küs değilken de böyle giyerdim de bu sefer ilk defa dedi midemi bulandırıyorsun geliyorum eve bir güler yüz yok güler yüzü haketmediği için soğuk davranıyorum o elbiseyi bahane ediyor onun derdi benim konuşmak ve artık ona kadınlık yapmamı istiyor ama ben istemiyorum haketmiyor midesi bulanıyormuşta çayı bırakıp gitti içmedi yemekte koyma dedi kendisi bilir  bu arada siz evde ne giyiyorsunuz 

35 Cevaplar

0 oy
(1,563 puan) tarafından
Bence erkeklerde hakli bazi yerlerde bakimli görmek istiyor karısını ilgi güleryüz azck cilve istiyor hep onlarda suç buluyoruz kadn dedigin bakmli olmali yedi aylik kizim var uykusuz kalsamda ölü gibi olsamda makyajimida yaparm ojemide sürerim sacimida fönlerim şortumu askilimi ceker evde öyle gezerim valla 
tarafından
Doğru söylüyorsun canımda ben normalde yapıyorum ama gerçekten haketmiyor artık
-Reklam-
0 oy
(11,646 puan) tarafından
Ben evde hiç çeki düzen veremem kendime hele sıcakta bunalıyorum kapalıyım genelde bebek olmadan sacimi salardim ama eşim yüzüne gelince rahatsiz olurdu kestirdim o zaman iyiydi tabi bebek olduktan sonra hiç salamiyorum çok dökülüyor bide üstüm de bi tişört altıma da pijama ya da köylerde giyilen salvarin pijama hali vardır kadınlık kocalik görevini de bilemem aranızdaki sorunları ona sorsan o haklı sana sorsan sen ama önemli bi mesele değilse konuşarak halledilebilir güler yüz tabiki de önemli ama tabi sana değerli olduğunu hissettiriyorsa 
0 oy
tarafından
Ben evde tam takım giyinirim süslenmeyi severim bazen eşim der düğüne mi gidiyorsun hem rahat giyiniyorum hemde bakımlı giyiniyorum kendimide daraltmak istemem evde mesele şuan ben kayinlarla bir yaşıyorum o yüzden dar birsey giymem hep bol ve kapalı tesetturluyum boğazım bile kapalı bu sıcakta genelde kendi rahatımı düşünürüm  jsjsjjs 
0 oy
tarafından
Eşinle zıtlaşmak yerine onunla empati yapmayı denesen nasıl olur canım? Yargılamak için söylemiyorum , haddimde değil zaten. Bir kere de onun dediğini denesen ne kaybedersin ki?
0 oy
(307 puan) tarafından
Para verde Bi gidip alışveriş yapayım kuaföre gideyim de 
0 oy
(20 puan) tarafından
Evin içinde bile makyajlı gezerdim ben çok bakimliydim sürekli saç rengim değişir,çeşit çeşit yemek yapardım,ismini bile söylemez dim.. karşı komşumla yakaladım abla diye derdimi anlattığım kadınla. Ayrıldım 6 yıl sonra tekrar evlendim bu sefer esofman tŞort senin hesap geziyordum buda aldattı boynuzlar bir tarafimdan çıktı oldu .ama oğlum var o benim herşeyin onun için sabır ediyorum.
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Saçımı başımı makyajımı yaparım altıma tayt giyerim ustumede tişört eşim 7 buçukta geliyorsa 7 de hazırlanır ha dışarda kapaliyim ama evde böyle olmayı seviyorum kızımıda giydiririm süs lerim öyle bekleriz eşimi 
0 oy
tarafından
Ahhahah zıkkım içsin gerizekalii . kadınlık bekliyorsa da önce adam olsun. 
0 oy
(236 puan) tarafından
Cnm hergün aynı olmazki bir gün salıyorsan birgünde süslen güzel giyin güzel kok cilveles fazla salarsan soğukluk olur illaki boşunamı bir kadının eşine süslenmesi bile sadaka
0 oy
(13,351 puan) tarafından
Bence sende suan güzel giyinip ona yüz vermemelisin kıymetini anlamlı 
0 oy
(2,927 puan) tarafından
Pijama üstüne tunik ne bee giyme şöyle şeyler ben bile sevmem o ne paspal paspal 
0 oy
(18,285 puan) tarafından
Kadından yemek bekler temizlik bekler ilgi bekler çekicilik bekler ama kadını kırarken özgüven gidiyo ben napıyorum demez sonra bu kadında hevesmi kalır istekmi kalır bence eşin önce insan olmayı denemeli net
0 oy
tarafından
Evde şort atlet seksi şeyler makyaj bazen saçlar uzun zaten salınır veya toplu parfüm lü bazen canım istemez saçlar toplu makyajsız bazen de manken gibi
0 oy
tarafından
Ya sen erkek falan mısın ya da canı sıkılan bu ergen bu ne bu kadar hergun 100 post aciyosunhepsi kocam hepsi saçma sapan şey valla Hint dizisi gibi hepsi birbirinden saçma bıktık valla ya admin niye bakmiyo bu duruma 
0 oy
(2,371 puan) tarafından
Ben burda birine sürekli aynı konuları açtığı için senin ki gibi eşle sıkıntılarını sürekli sürekli paylaştığı için sıkıldığımı belirtmiştim. Sanki küfür ettim de benim üzerime geldiler ve admin da bir hafta engel verdi bana ne küfür vardı ne de hakaret. Ama senin postlarina neler yazan var hicbi şey denilmiyor amaç ney anlamış değilim!

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 416 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kubracm (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 499 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 459 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,670 puan) tarafından soruldu

385,432 soru

11,525,449 cevap

35,193 kullanıcı

...