0 oy
457 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,587 puan) tarafından

imageHerkesin haberi olsun 

9 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Neyseki yarin randevum var :DDDD
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Halk madur olmazsa iyilestirilmeyen bi düzen var maalesef inşallah işe yarar da hakları verilir
0 oy
tarafından
Onlar haklı biz haklı Allah başımızdakilere gün yüzü göstermesin. 
(1,405 puan) tarafından
aminnnnnnnn Rabbım ahları bırakmasin
0 oy
tarafından
Geçen günde burdan  grev var dediler o günde randevum vardı gittim hic bir şey de yoktu bizde hastane tıka basa doluydu doktorlar hepsi de vardı 
(1,097 puan) tarafından
Bende burda grev var diye gördüm internette haber bile vardı. Hastaneyi aradım inanmayın ya yok öyle bişey diyip çat diye yüzüme kapadılar :) gittim baktım doktorlar orda
(2,587 puan) tarafından
Ben antalyadayim canim antalyada var sanirim genede temkinli olun diye
tarafından
Vallahi o gün bana da dediler hastaneyi aramadan gitme diye aramadım gittim bir şey de yoktu yani
0 oy
(1,097 puan) tarafından
40ım çıktı muayene olamadım hala. :) 6 temmuza randevu bulabildim yine iptal olmaması için dua ediyorum napayım :) Sürekli iptal oluyo randevular. Yazık günah gerçekten. Hastaneye gidiyoruz doktor yok. Olanda bıkmış ilgilenmiyor. 
0 oy
tarafından
Ne fark eder ki coronada çıktı çıkalı insanimiza bişey oldu zaten devlet hastahanesi hastalara insan muamelesi yapmyordu.. herkesmaaslarda. Aldiklardan ücretlerden şikayetçi adamlar akıllı ki işi bırakıyor belki sesimizi duyarlar diyorlar bu ülkede geçinmek acaip zorlaştı eninde sonunda iç savaş çıkacak ya ekonomi düzelecek yani ülke batacak 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Sorunları çözülmezse daha çok grevler olur 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 382 göst.
19 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 446 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 413 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...