0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (448 puan) tarafından
Sürekli  telefon elinde video izliyor kızımız ile güzel  vakit geçirir .. bana ev islerinde yardım  eder hizmet beklemez beni yormaz  ne istesem alır  .. ama konuşmayı  sevmez sıkılıyorum  Sürekli  ya tv izler ya telefon ile oynar iki laf etmez sorusu varsa sorar ... cok sıkıldım  bu durumdan ne yapmam lazım bilmiyorum ... sanki yanlız yaşıyor  gibiyim

14 Cevaplar

+2 oy
(1,862 puan) tarafından
Valla o işleri yapsında tek hoc konuşmasın ben onun yerine konuşurum 
(1,862 puan) tarafından
Ne nonoş olacak ne kaba erkek dediğin kadın ruhunu okşayacak diliyle eliyle sesiyle duruşu ve gülüşüyle herşeyi ile albenisi şeffaf kalbisi olacak .D
(77 puan) tarafından
Yaaaaa:)):)):)) post sahibinden özür dilerim ama
Ne güldüm gece gece yaa...tam da yazmak istediğim....ahahahaahahahahha
tarafından
Seho dosedin gene yavrum
(1,862 puan) tarafından
Konuşmasada olur yani. D
tarafından
Sen elee diyosan asko ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkekler genel olarak konuşmayı kadınlar kadar çok sevmiyorlar zaten ☺️

Bir de sen evdeysen o da çalışıyorsa eve gelince telefona , TV ye bakmak istemesini normal karşılıyorum.Ama mesela tatil günlerinde seninle vakit geçirmeli .Konuş eşinle ona da şöyle .beraber vakit geçirin.Ortak aktiviteler yapın☺️
(448 puan) tarafından
Defalarca diyorum  laf sokuyorum ...  kibarda desem , kızarak  da desem 2 saat normal duruyor sonra aynı
tarafından
Sevmiyordur konuşmayı belki .
(448 puan) tarafından
Diyo zaten sevmiyorum  diye  ama napim bende hep susamam tüm  gün  tekim ki evdd
tarafından
Haklısın çok haklısın .Sen de arkadaş edin kendine .
0 oy
tarafından
Yapacak pek bişey yok huylu huyundan vazgeçmez bacım 
(448 puan) tarafından
Galiba duzelmeyecek
0 oy
tarafından
Yanı huy bu adam sohbet etmeyı sevmıyosa napabılırsın ne guzel evıyle cocuguyla ılgılı 
(448 puan) tarafından
Oylede benle ilgili  degil cilve yok hos sohbet yok ha duvar ha o
0 oy
tarafından
Beraber dışarı çıkmayı teklif et canın 
(448 puan) tarafından
Yorgun geliyor bende hamileyim dışarı  çıkacak  derman pek olmuyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
E daha ne yapsın adamceğiiiz,sen anlat o dinlesin
(448 puan) tarafından
Dinlemez ki algı  yi kapatir yaninda afedersin kendimi yırttım  dalmissa duymaz oyle degisik birsey
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Eşimin ilgi alanından sohbet olursa susturabilene aşk olsun ama benim ilgi alanımdan doğan bir sohbet aşkım ben anlamam ya diye başlamadan biter o yüzde  çok görmüyorum ya bi yine elinden geleni yapıyor muş onlarida yapmasa hiç aileye dahil olmasa daha büyük sıkıntı 
(448 puan) tarafından
Ya evet diyemem aileden kopuk ismim ile bir kez seslenmedi hep hayatim aşkım  der balkona bile çıksa  opmeden çıkmaz  asla ama yinede sessizlik ddn bunaldim
(4,426 puan) tarafından
Yani haklisin canım açıkçası ben bi çıkar yol bulamadım hayatın anlatsana derim ne anlatiyim sen anlat der aşkım ne yaptın bu gün derim aman napiyim ist e sen naptın der ")) katıl etcek bi gün beni bu gün ne yaptın dediklerinde kocamı doğradım dicem
(448 puan) tarafından
Heh bizde de durum bu neyi sorarsam kisa cevaplar  verir beni fitil eder
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ayni beni anlatmissin ben konusurum onun yerine cevap veririm bide cevap verene kadar yarim saat geciyor yada vermiyor ;)
(448 puan) tarafından
bozde öyleyiz sorarim cevap bile vermez verdim ya der birsey derim mıymıy  cevap verir az canlan diyorum delirtiyo  beni
(2,016 puan) tarafından
Bayramin 3. Gunu zor evden cikarttim
(448 puan) tarafından
Yok benimki  evden çıkıyor ama üşengeçlik var
(2,016 puan) tarafından
Usengeclik cok kotu malesef benide hayattan sogutuyor zor durum bana gore
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Her gün gece yürüyüşe çıkın çok iyi gelir hem sohbet de etmiş olursunuz
(448 puan) tarafından
Bazen çıkıyoruz  yine konusmaz soruma evet hayir diye kestirir atar niye beni aldin konusmayacaksan diyorum seviyorum diye sürekli  ne konusayim diyor
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Benim adamda konuşur ama çok boş konusuyo ben susmasını tercih ederim sahsen:))))
(448 puan) tarafından
Az benimkine yolla konusmadan  keske az sohbet etse
0 oy
(15,188 puan) tarafından
Bana bu durum çok normal gibi geldi. Ben de her gün çok konuşacak bişey bulamıyorum valla. Eşimle neler yaptığımızı konuşuruz günlük. Sonra ara ara konuşmalar geçer ama öyle saatlerce ne konuscan Allah aşkına. Biz de elimiza telefon alır vakit geçiririz. Oğlumla ilgileniriz falan 
0 oy
(564 puan) tarafından
Benim kocam da aynı bacım kelin ilacı olsa kendi başına.. 
0 oy
(171 puan) tarafından
Benim eşim de  öyle eve gelince elinde telefon okey oynar hiç düşmez elinden telefon yemek yerken de öyle bir şey sorarım duvara mı konuşuyorum ben bana bi bak derim. De aynı değişmiyorlar  anacığım. 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ne yardım eder ne bişey yapar üstüne telefondan oyun açar balkonda pinekler sigarasını bitirir.al sana monotonlugun saygısız halı. Umrumda değil konuşup konuşmaması hatta eve gelmese de olur farketmiyor varlığı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 237 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 527 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 535 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 389 göst.