0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Hala şoku atlatamıyorım ağla ağla canım çıktı. Dün eşim ben bebeğimiz çocuk havuzundaydık. Görevli geldi bonesiz girmek yasakmış. Eşim içeri bone almaya gitti. Eşim gidince çocuklar havuza girdi. Su şıçrayınca benimki rahatsız oldu çıkardım şezlonga koydum havlu ile sardım. Aynı şezlongda çantam vardı. İçinden havlu alayım diye arkamı dönmem ile 1 saniye içinde baktım şezlongdan yere fayansa yüz üstü düşmüş. Neye uğradığımı şaşırdım. Hemen kucağıma aldım yanımda bir adam vardı ona baktım. Düştüğünü gördü geri elindeki telefon ile oynamaya devam etti. Bebeği aldım resepsiyona doğru gittim. Görevliyi gördüm bebeğimi verdim düştü dedim o kadarını hatırlıyorum. Bebeği verince bayılmışım. Eşim gelmiş. Çok şükür bebekte bir şey yok. Otelin sağlık çalışanı baktı. Ne yapmamız lazım olduğunu söyledi. Gece bi ton kabus gördüm. Sürekli gözümün önünde onun öyle yerde durması. Omzunda hafif moralma var. Dün kızarıklık vardı bugün morarmış. O kadar üzgünüm ki sürekli kendimi suçluyorum. Kocaman benim bornozuuma sarmıştım. Oradan nasıl döndü çıktı hala anlayamıyorum. Eşim işe girince kızımız için adak keseceğim demişti. Kurban Bayramı sebebiyle herkeste iyi kötü et vardır. Eylül ekim gibi keselim dedik. İşe gireli 2 ay oldu ondan mı acaba kesmedik erteledik diye mi oluyor 

2 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Ay canim benim iyi ki kötü bisey olmamış.Allah beterinden korusun bebeğini. Benim oğlum ilk dogdu yoğun bakımda kaldı kayinvalidemler görümcem filan çıksın kurban kesicez eve getirmeden dagiticaz filan neler dediler oglum 2 yaşında halen kesmediler. Geçen gün söyledim para var kesin diye kesicez dediler yine kesmediler biz kestik oglum için ama onlar kesmiyor Allaha havale ediyorum artık günahı onlardan çıksın oğluma bisey olmasın inşallah. 
tarafından
Soru sahibi dehilim yapmicaklarin sey icin neden adak adiyorlar ya şakami geliyor bu millete bide kurban kescrz demisler yani oglumda sarilik falan olmustu hep hastanedeydi annemde iyilessin cocuj sevindircem demisti unutmus hatirlatrim hemen yapicam dedi bugun yoldalar iner inmez halledicem dedi nie soylemiosyn die de kizdi yani insanlar keske yapabilcekleri seyler icin adak adasalar
(173 puan) tarafından
Biz şimdi kesmeye keseriz ama kurban bayramı bitsin öyle kesersek daha iyi olur diye düşündük.
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sakin ol canım bebekler düşer kalkar öyle büyür cok paniklersen Allah korusun Daha kötü bişi olsa nasıl yardımcı olcaktın.senin dik durman lazım ki bebek cabucak hastahanede ulasssın adak işine gelince kesilmeyince belalar artar ama böyle setler değil tabi daha can sıkıcı olaylar olur
(173 puan) tarafından
Eşim hocaya da sordu gün belirtmediğin için bir şey olmaz tabi en kısa zamanda kes dedi. Biz de hemen kesecektik ama araya kurban bayramı girdi. Bayram bitsin bir kaç ay geçsin daha iyi olur diye düşündük

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 174 göst.
2 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bidibidibidi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 240 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (217 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...