0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından

Bebeğim bir aydır böle ilk başta isilik dur geçer dedik geçmedi iki hafta önce doktora götürdük süt alerjisi olabilir dedi madikasol verdi yüzüne sür diye bende süt ürünlerini kestim ama geçmedi annemlerin evi çok ferah bahçe evi üç gün orda kaldık bayramda yüzü geçti hiç krem sürmeme me rağmen sonra eve geldik ertesi gün bu şekilde eski haline dönmüş bizim evde 3 katta güneş cephesinde çok sıcak oluyo evin içi evde klimada yok sıcaktan mi acaba böyle oluyor ne yapmam gerek ve bu izler kollarında da var 

image

image

image

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyyy kuzum benım nasıl da kucucuk, Rabbım bagıslasın canım kalın gıydırıyor olabılır mısın ve evın cok sıcaksa banyo yaptır sık sık
(143 puan) tarafından
Her gün duş aldiriyorum ve ince giyiniyor sadece zobinla bile durduğu oluyo çoğu zaman
-Reklam-
0 oy
(7,744 puan) tarafından

Kıyamam ya allah acil şifalar versin inşallah 

Buda benim oğlumun kafası ne olduğunu bilmiyoruz Test istedim yapmıyor image

(143 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(1,048 puan) tarafından
Jiletlemi traş oldu canim ??
(7,744 puan) tarafından
Yok tras makinasıyla alerjisi var kafasında ayaklarında ellerinde dirseklerinde sivilce çıkıyor
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Canim hayir bu cok baska cilt doktoruna gotursenize yazik 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Yemin ederim içim acıdı yaa kurban olurum bn ona belki sizin oranın havası yaramıyor bebeğe neden böyle oldu bilmiyorum ama inşallah hemen iyileşir 
0 oy
(601 puan) tarafından
Bence yine git ailene 1 hafta kal bı kendine gelsin bebiş 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Yaaa :( çok geçmiş olsun canım bidaha götür cildiyeye bi 
0 oy
(620 puan) tarafından
Ben sıcaktan olduğunu düşünmüyorum açıkçası bence alerji bu isillik kırmızı olur bu döküntü şeklinde 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ah canım benim ya egzama gibi konak düşmüş gibi olmuş canım bence tekrar bi doktora götür kıyamam gever inşallah 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiyamam ya isilik boyle olmaz canim bu kuru kuru duruyo egzama gibi
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Canım egzama gibide duruyo sut alerjisinde sütle alakali herseyi kesmelisin paketli urunlerin cogunda sut proteini var ben bilmeden margarinli bi kurabiye yemistim o kadar bile fark ediyor
0 oy
tarafından
Oh kuzum benim giydirme bacım bi evde bezle dursun camları da aç essin biraz İstanbul mu orası nem de yapiyo olabilir yavrum benim kıyamam o süt alerjisi değil belliki serin yerde geciyo sıcakta geri cikiyo alerji olsa süt ürünlerini kesince kesilirdi ya da krem işe yarar di en azından 
0 oy
tarafından
1 aydır böyle diyorsun getirsene tekrar doktora 
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım benim oglumunda sut yumurta alerjisi var o da boyle oluyordu hatta sulamıyordu sonra bi alerji imminoloji bolumune götür  mutlaka biseye alerjisi vardir
0 oy
(307 puan) tarafından
Kullandiğin su ile alakalı da olablir belki kireçli falansa annen gilde geçtiyse orayla burada farklı ne varsa sorun odur ya su dan yada sıcaklık farkı duştan sonra bebek yağı yada bebek nemlendirici si sür bence madacassol yara izi geçmesi için kullanılan bişey bunda ne alaka 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Konaga benziyor 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kıyamam ya evin çok mu sıcak 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Kıyamam kuzum ya çok kötü olmuş başka bir doktora daha git istersen canım 
0 oy
tarafından
Canım ya minnoş Allah şifa versin.

Papatya demleyib suyuyla silmeyi dene
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Canım bebeğimin tüm vücudu böyle .ilk başta yüzünde çıktı gözünün üstüne kadar hep böyleydi madocasol kullandım .geçti yüzünde .şimdi tüm vücudunda oldu kolları bacakları berbat durumda .karnı sırtı ayy dokununca rahatsız oluyor kuzum .kullanıyorum merhemi ama sürerken bile ağlıyor .çokta huzursuz
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım Hindistan cevizi yağını sur bebeğine insallah iyi gelir doktorum önermişti. Benim bebeğimin problemi bu kadar çok değildi ama sürdüğümde geçmişti.

İlgili bir soru bulunamadı

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...