+1 oy
932 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi ki bir eşimle sorunlarım var dedim her posta aman kızın yarasına basmayın aman senin eşine sorunların var bilmem ne deyip bana laf sokuyorsunuz çok zoruma gidiyor Yani sorduğum soruyla alakası olmayan şeyler söylüyorsunuz gerçekten de bunaldım artık keşke hiçbir şey yazmasaydım da içime atsaydım sileceğim bu hesabımı da gideceğim yeniden başka bir hesapla giriş yapacağım hiçbir şeyden de bahsetmeyeceğim artık bıktım ya kimseyle mi sorun olmuyor eşiyle hepiniz Gül Gülistan mı yaşıyorsunuz Ben istemezdim böyle şeyler yaşamayı çok şükür Ama son zamanlarda da bir sorunumuz olmadı insanlar değişemez mi eşim son zamanlarda güzel davranıyor evi bile ben istediğim için değiştiriyoruz neden gelip bana böyle konuşuyorsunuz kalbim kırıldı gerçekten. Eşinle sorunlarım var desem herkes postuma yorum yapıyor Ama onun dışında bir şey sorduğum zaman çok az cevap geliyor gerçekten de entrika'nın kaosun bol olduğu bir site burası keşke birazcık vicdanlı yorumlar yapabilseniz linç etmeden durabilseniz laf sokmadan durabilseniz postum da kapanırsa kapansın Ben kimseye isimle hitap etmiyorum zaten yarası olan gocunsun

20 Cevaplar

+1 oy
(2,132 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Burayı ciddiye mi alıyorsun diyenlerin aksine düşünüyorum. evet burayı ciddiye alıyorum. Giriyorsam, soru soruyor, cevaplıyorsam, insanlarla iletişime geçiyorsam ciddiye de alırım. Bilgisayar oyunu değil ki bu, karşımızdakiler gerçek insan. 

Ben kimsenin ismine dikkat etmiyorum, aklımda kalmaz. O an konu neyse onu cevaplarım, insanlar nasıl dikkat ediyor unutmuyor helal olsun. 
tarafından
Helal olsun aynen öyle madem ciddiye almıyorsunuz niye buradasınız beklenennyolcu isimli arkadaş bana aklınca laf soktu mesela zaten sinirliyim sinirli cevap verdim diye git eşine kükre demiş bütün yorumlarımın altında bitmiş ne kadar ciddiye almadığı belli oluyoe böyle iki yüzlü sivri dilli ve deidgi yaptığını tutmayan cinsten olmadigimiz için kaybediyoruz eşimle sorunlarım yok canım eşim deyip aldığı hediyeleri paylaşsam da eminim ki görgüsüz derlerdi. Burası kavga edecek insan arayan dili sivri tiplerle dolu ancak bazı birkaç iyi niyetli arkadaşlar var bide gerçekten soruna insani bir şekilde cevap verenler bu yüzden silemiyorum hesabı fikir danışmak için postları okumak gerektiğinde fikir vermek için kısacası vakit geçirmek için
(2,132 puan) tarafından
Bazı postlar oluyor, benim de vereceğim cevaplar oluyor ama yüzyüze olsak söyleyemeyeceğim bir şeyi burada yazmıyorum. Bir de kalp kırıp durup dururken günaha girmeye ne gerek var :) bir şey yazmak zorunda değiliz, okur çıkarsın bu kadar basit
-Reklam-
+3 oy
(401 puan) tarafından
Burayı bu kadar ciddiye alıyor musunuz gerçekten.
tarafından
Burayı bu kadar ciddiye almıyorum Ama gelip böyle saçma sapan konuştukları zaman insanın sinirleri bozuluyor
+1 oy
(850 puan) tarafından
Aman ne kadar önemsemişsiniz burayı, sanalla gerçek hayatı karıştırmayın bu kadar. İsmini cismini bilmediğiniz karakterler neden bu kadar önemli? Gitseniz hesabı silseniz ne olacak kşmin umrundaki? 
tarafından
Sen kimsin de bana hak etmişsin diyorsun ya gelmişsin burada bana hesabın silinse kimsenin umrunda olmazsın diyorsun sonra da ben cevap verince kötü mü oluyorum belki sen de hak ettiklerini yaşarsın zamanı gelince bu sivri dilin başına bela olur belki bir gün bir şey demiyorum beddua da etmiyorum sanal alem niye bu kadar taktın ki sonuçta ben öylesine konuştum sana yani sen takmayan cins dendin hani niye taktın dediklerimi hahaha
tarafından
Bu arada merak etme eşime de kükrüyorum sıkıntılarım var dedim diye içine atıp da kusan cinsten değilim sadece eşim benden biraz daha arsız Ama çok şükür o da düzeliyor Ben senin geçmişteki yaptığın yorumlara da baktım çok sivri delirsin o çatalla dilini benden uzak tut postlarıma da bir daha yorum yapma madem yorumlarda takmıyorsun yazdıklarıma da bu kadar takılma okul geç postlarımı bile okuma bundan sonra muhatap olma benimle
(850 puan) tarafından
Emredersin, başka arzun var mı? Ne kadar ciddiye alıyorsun yazdıklarıma bile bakmışsın, aferin sana :)
(850 puan) tarafından
Beddua etsen ne olur, tutar mı sanıyorsun? Dönüp dolaşıp seni bulmasın sonra :)
tarafından
:D hajaajajajaj ne cins çesitsin bilmem gerekirdi belli sivri dilli biri olduğun. Evet ciddiye alıyorum biri bununla ilgili yazı yazmış onu da başa tutturdum zaten. Senin ciddiye almaman her yorumumun altında bitmenden belli oluyor evet ben ciddiye alıyorum ve buna gelip kimse hesabını silsen seni umursamaz niye bu kadar ciddiye alıyorsunuz diye yorum yaparsan da sinirlenirim madem ciddiye almıyorsun cevap vermeyi bırak da çekil git insan burayı ciddiye almayacak olsa gördüğü her posta yorum da yapmaz demek ki ciddiye alıyorsunuz kendinizi kandırmayın ya da almayın ciddiye ben alıyorum ya kimsenin alıp almaması benim için önemli değil doldum kırılıyorum artık böyle konularda başka alakasız bir soruma alakasız bir şekilde eşimde olan sorunlarımın dile getirilmesi llah kimsenin diline düşürmesin İyi ki yakınlarımı anlatmadım tanımadığım insanlar bile bana buradan çene yapıyorsak yakınlarımı anlatsam kim bilir neler derlerdi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Burda kileri takma neti kapAtinca hrpsi telin icinde kaliyo:)
(850 puan) tarafından
Seviyesizsin, işin kötüsü baya da belli ediyorsun :) galiba eşin haklı senin
tarafından
Ok bay bay hadi benim kötü haklii olan eşim bidaha da sana cevap vermicem uğraşmaya degmezsin. Herkes diyor buryai onemseyemen ne geziyor burda diyor ama kit kafan algilamiyor sinirlerimi bozmaya değmez bir insanı delirtip sonra da sen delirmişsin diyenlerle dolu bir dünya :D daha fazla ugrasamicam Allah'tan sana dünyanın bir parçasısın gerçekten de karşımda olup da bunları konuşamazdın emin ol hadi git başka yerde eglen bye
(850 puan) tarafından
Dedi buraların sahibi :)
tarafından
:))))) aynen öyle
(850 puan) tarafından
Azcık da ifade edebilsen kendini saçmalamadan :) o nasıl Türkçe ya :)))
0 oy
(635 puan) tarafından
Kızım gül geç dalgana baksana ya sen derdini anlat için rahatlasın zoruna giden okumasın baksın işine yani burda herkesin her dediğini kafaya mı takılır sende bacım başka dert vermesin Allah bosverrrrr
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Dalgamı geçtiler yardım mı etmeye çalıştılar?? 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yarasına basmayın diye ben dedim ama dalga geçmek için değil o kişiye tepki olarak yazdım yalnıs anladıysan kusura bakma 
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Aynen öyle sil yeniden aç bi daha bişey anlatma tamam sanal alem ama her yorumdada başka alakasız yorum gelse üzülürüm ben 
tarafından
Aynen bende üzüldüm somundatbeni anlayan biri çıktı
(7,983 puan) tarafından
Burdaki bazı insanlar çok acımasız oyle hakaretler ediyolar ki şok oluyorum
0 oy
tarafından

Entrıka kaos bol dıyıp hesabımı sılıp yenı hesapla gelecegım demen :D ben hıc postuna yorum yapmadım hıc dedıfın seylerı yazmadım ama ınsanlar cok fazla aılevu sorunlardan dolayı post acınca ıster ıstemez akıllarında tutuyolar 

tarafından
Ya bura bağımlılık yapıyor postları okuyorum bazen akıl danisiyorum o yüzden vagecemiyorum:)
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ben tanımıyorum sorunlarını da bilmiyorum ama eşinizi gelip burada kötülerseniz sorunlarınızı sürekli yazarsanız tabiki insanların aklında kalırsınız ve o şekilde akla gelirsiniz. Neden bu kadar sorun ettiniz ki
0 oy
tarafından

Canim bende bangır bangır sorunlarımı anlatıyorum. Küsmüştüm 2 haftaydi annemdeydim. Şimdi yolda geliyor:D ay herkesde oluyor bAcım yakma be. Hayat kısa

0 oy
(388 puan) tarafından

Burayı önemsiyor musun diyenlerin çoğunun burdan çıkmaması peki :D

tarafından
Hay ağzını öpsün eşin aynen öyle bir tane dengesiz var öyle sürekli yorum yapmış önemsemiyorum dediği halde benim yorumlarima:Dd
(388 puan) tarafından
Eski kullanıcıyım biliyorum senin durumunu ama banane yani. Ne diye sana laf edeyim. Herkes kendi evine baksın.
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Her ozelinizi anlatmayın canim sizde bide nasıl akıllarında tutuyolar tanımadıkları kişilerin ismini hayret 
tarafından
Haklısınız vallahi bundan sonra anlatmayacağım ya da hesabımı silip Yeni bir hesap açacağım
0 oy
tarafından
Hak veriyorum sana birçok postta bende denk geliyorum bazı kişiler var keşke engelleme özelliği olsa ilk onları engellerim
tarafından
Gerçekten de öyle bazı kişileri engellemek istiyorum hatta gerçek hayatta karşıma çıksa saçını başını yolup parçalarım ya bıktım vallahi ya yetmiyormuş gerçek hayatımdaki uğraştıkların Bir de buradaki ***** ***** insanlarla uğraşıyorum
tarafından
Destek olur diye post aciyosun ama herkes iyi niyetli değil canim Bosver Allaha havale et
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bazıları burayı psikaytr zannedip aile meselesini eşiyle sorunlarını hatta yatak olaylarını bile anlatıyor kızlar burada öyle bir kaç kişi varki resmen bir post yüzünden kinlenip av bekleyen aslan gibi pusuda bekliyorlar her an saldrmak icin kimse özeline anlatmasin bence bu durumlar olmaz isim vermek istemiyorum onlar kendilerini biliyorlar sürü gibi doluşanlardan korusun Allah burdakileri :)))
tarafından
Gerçekten de haklısın bir tanesi dadandı postuma zaten bir daja anlatmam zaten tövbe ettim
0 oy
tarafından
Cnm ne takiyorsun sorunu olmayan insan mi var
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ilk kez gördüm nickini senin ... sorunlarına dair bilgim de yok . Umarım herşey yoluna girer hayatında. Ama seni kimsenin kırmasına izin verme.  Ayrıca özel hayatını burda anlatmaman konusuna da katılıyorum.  
tarafından
Bir daha anlatmayacağım ya haklısınız
(3,830 puan) tarafından
Kesinlikle.  Çünkü insanlar çok acımasız
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Nekadar zamandır kayıtlıyım bilmiyorum ama hamileliğimden beri bakıyorum devamlı en çok merak ettiklerimden birisi nasıl bu kadar akılda kalıyor yaşanılan yazılan şeyler yapılan yorumlar sen şunu demiştin bunu yapmıştın..... Ben soruyu okuyup cvp veriyorum soruyu kim sormuş diye bakmak aklıma gelmiyor. Eski sorulardan girip bakarsam ancak anlıyorum olayı. Kimse kimseyi çekemez olmuş. Sanırım yorum yapanların evliliği 4 4lük.
0 oy
tarafından
Buradakikerin çoğu post açanlara aslan kesilirler ama evde eşi birşey dese köşeye geçip ağlarlar eşlerine ses çıkarmayanlar gelip buradakilerinde huzurunu böyle bozuyorlar Allah kalplerine göre versin hepsinin saçma sapan insanlar 
0 oy
(506 puan) tarafından
Çok haklısınız aynı sorunu bende yasadim postumda çocuğum ile ilgili. Evlilik illaki sıkıntılar oluyor ama aranızda sorunu halletiyseniz önemli olan da bu ❤️burayı ciddiye alıyoruz evet insan derdini paylaşıyor. Kimseyi onemseme boşver sen yine içinden geleni yaz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 452 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Can sağlığı ❤️ (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 743 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Bahar sefa1998 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 561 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde Duruuuu (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.