0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (183 puan) tarafından
Doktordan geldi doktor ne olduğunu söylememiş ama ayni şeyler ağzı ve boğazlarınada atmış demiş ilaç vermiş moralim çok bozuk ben buraya misafir geldim gorumcemin cocugu boyleymis hastaneye gidip geliyorlqrmia hicmi bilinçli olmaz insan şimdi bebegind var 3 aylık kızım hep öptü kardeşini dokundu bulaşıcı sanırım bu kızıma ne yapmam gerek neler öneriyorsunuz yemekte yemiyor iştahsız zaten ve bulasligi varsa ne yapmam lazım 

4 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Neyi var ağzında ve boğazında
(257 puan) tarafından
Canım diğer postuna baktım gördüm şindi geçmiş olsun bu ara çocuklarda bôyle bi salgın varmış benim bebeğiminde ağzında yaralar çıktı ateşten sonra
(183 puan) tarafından
Of ya moralim çok bozuk madem vardı bulasiciydi niye demediler
(257 puan) tarafından
İnsanlar bazen çok düşüncesiz oluyo gercekten
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Maalesef.bulaşıcıymış ama bizde neden geldi inan bilmiyoruz çünkü biz hiç dışarı çıkmamıştık Bi yere gitmemişti o hafta, bize doktor eczanenin yaptığı bir ilça vardi 3 güne etki etmişti en azındna yemesi düzelmişti, antibiyotiği ateş düşürücüleri kullan kaşıntı içinde krem vermişse kullan 3 günde çıkar 3 günde sönme süresi var tamam bitmesi 10 günü buluyor korkma 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
El ayak ağız hastalığı olmuş galiba kızın canım benim oğlum da oldu 
0 oy
(162 puan) tarafından
Canım benim oğlumda öyle ateş bugün hastaneyw gotruduk boğazı kızarmış enfeksiyon dedi ilaç verdi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 680 göst.
+1 oy
12 cevap 488 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...