0 oy
1,036 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Eşime plörf yaptm ciddi ciddi boşanmak istiyorm dedim oda önce sustu Bn ciddiyim dedim oda ben çoluğunu çocuğumu ortada bırakmam dedi bırkatn dedim kardeşine karşı gelemedin beni savunamadn yanmda olmadan sana güvenemem dedim oda yeminler etti çok kızdm ona flan diye kardeşide bana msj atmış affet elim kırılsaydı diye bnde affetmem dedim beni tlwfnda dövmedi herkez içinde dövdü dedim affetmem muhatap olmam dedim . 2 3 gündür tlden 1 kere kardeşi aramış bu hiç aramamış oğlumuz için diyor Bi şans daha sen kendini ben kendimi düzelteyim diyor, sizi bırakmam dedi kendi kavgamzdı 3 şahıs girince olay nerelere geliyor bu yüzdn araya girmesinler diyorum, eşime soğuğum hayla psikoloğa randevu aldm gidicem diyorum yok diyor ben kendimi kontrol edemiyorm artık ruhen bedenin beyinden çöktüm, içimde 70 lik insana var sanki a

20 Cevaplar

+1 oy
(1,414 puan) tarafından
Bi dakka bi dakka kaynın seni dövdü mü.? Ben mi yanlış anladım.???
-Reklam-
+1 oy
(17,811 puan) tarafından
Benim kaynım bana el kaldırack o eli kırar GÖTÜNE montalarım ikinci elinide eşim yapar o ne la ne cesaret inanma sen eşine savunan sonradanda hesap sorar kapanmaz öyle kolay
(3,052 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Zaten bi kadın şiddeti nasıl kabul eder anlamıyorum. Ortalığı ayağa kaldırırım yer yerinden oynar. Polismiş rezillikmiş alasını yaparım. Donuna kadar da alır boşarım. Nasıl ki eşim bana vurur evlilik biterse bu durumda devam etmek isterse kardeşini silip atacak ki bu mümkün olmaz genelde. Kimse kusura bakmasın herkesin yerini haddini bilecek.
(1,414 puan) tarafından
Kız kaynım kocamı arayıp haddini bildir karının dedi diye kıyameti koparıp köyü ayağa kaldıran ben sırf o kaynımı gördükçe kan beynime sıçrıyor diye kocayı ikna edip kendi  memleketime taşınan ben kaynımın bana el kaldırdığını düşünemiyorum.. Öncelikle rapor alıp onu bi siciline işletirim sonrasında da o eli kaldıramaz ettiririm ha o an savunmayan kocayı da ağzında kuşta tutsa umursamaz boşarım.. Post sahibi daha blöf yaptım diyor ne blöfü bacım ne blöfü.??
0 oy
(67 puan) tarafından
Gorumcen seni mi dövdu
(7,963 puan) tarafından
Kayni dövmüş
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Bence biraz yalnız kal oradan uzaklaş. Ailen farklı ildeyse oraya git. Öfkeyle de hareket etme. Kayının da herkesin içinde özür dilemesi iste. Hemen de yelkenleri indirme. Eşin olacak herifte azıcık korksun bir daha olursa kesin biter diye bilsin hissetsin. Kimse senden değerli değil 
(2,804 puan) tarafından
Eşim gerekeni yaptığını söylüyor, normalde günde 3 5 kere arar bu durumda hiç aramamış o aramış knşma 3 5 sn kadar, eşim durumu kabul etmediğini söyledi kardwnn aramıza girmesini gerektirecek durum yoktu bnde öyle söyleme gelecek herkezn önünde özür dileyecek
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ya kabul etseydi ?
(2,804 puan) tarafından
Boşanırdım
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kaynın seni dövdü ve eşin savunmadı mi ? Yuh daha neler duycaz
(2,804 puan) tarafından
Savundum diyor ama ben niyeyse inanmıyorum
0 oy
(850 puan) tarafından
Niye blöf yaptınız ki, nasıl kalabiliyorsunuz... :( insan değişmez, eşiniz de değişmeyecek malesef. Benzeri durumlar yine olacaktır. Yazık değil mi oğlunuza 
(2,804 puan) tarafından
Eşimle aramızdaki tartışma bu boyuta gelecek bişi değildi kardeşi kendi ortaya atladı bnde sen karışma. Dedim neyse olan oldu eğer eşim tamm deseydi boşardım kimse vazgeçilmez değil ona mahkum olmadığımı bilmesini istedim
0 oy
tarafından
Ne hakla kaynin seni dövdü ben şok şikayetçi olsana
0 oy
tarafından
yasadigin çok zor bence git ailenin evine iyice sürtülsün burnu o kaynina agzinin payini versin artik esin
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Yani kaynım bana el kaldıracak, kaldırmayı geç sesini yükseltecek. Eşim orda elini kolunu kırar, bi daha da konuşmaz. Eşiniz gerçekten abisine karşı ciddi bi tavır takınmadığı sürece siz kararınızda ciddi olduğunuzu gösterin 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Bana kalkan eli eşim ayrı bir organ haline getirir. Bunu kabul ettiğin an eşinden de bir gün dayak yemeye hazır ol. Kaynın kim ya değil el kaldırmak sana yüksek sesle konuşmaya çekinmeli. Eşin de kusura bakma ama bu benim karım herkes haddini bilecek ağırlığını verememiş 
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ilk hata sende başkasının yanında eşinle tartıştın. önce esin başlatsa bile kısa kesmeliydin evde devam etmeliydin bana göre. Eşini süründurmeye mi çalışıyorsun ben olsaydım kaynimi sikayet ederdim devamında ne olursa olsun takmazdim ayrılık vs ne olursa
(2,804 puan) tarafından
Canm tartışma şöyle oldu ben kimsenn olmadığı yerde eve gidelim dedim oda başladı seni eve borkaıp çıkar giderm dedi bnde nereye dedim öyle başladı kardeşi dahil oldu
tarafından
Kusura bakma o zaman aile içinde tartıştığıni sandım
(2,804 puan) tarafından
Aile içinde değildi hata kaynm yanmda bile değildi biz konuşurken normal sakince söyledim eşim parladı birden snra eşim haydi gidelim dedi kaynm ne oluyor flan dedi eşimde bana herşey haram zıkkım oluyor dedi bnde mutfağa çocuğun sütünü almaya gittim kaynm bıdı bıdı konuşunca bnde sen girme araya senin ilgilendiriyor kendi ailenle muhatap ol dedim öyle çıktı
(4,040 puan) tarafından
Lan ben bu başkasının yanında tartıştın olayını anlamıyorum ya. O da başkasının yanında karisini dellendirmesin o zman sözünü dinlesin. Burda bitek ailem ve ben yokuz karım da var desin. O mallık yapınca hata değil kadın doğrusunu yapınca az bı alttan alaydın akıllı olaydın demeler. Bari siz demeyin be
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Çok benzerlerini yaşadık. Vurmadı ama üstüme koştu vuracaktı. 6 ay görüşmedi ailesiyle. Ama şunu fark etmiştim. Biz bosansak mutlu olacaklardı. O.yuzden bosanmayip onu küstürdüm
(2,804 puan) tarafından
Oda mesafeli olduğunu söylüyor yüzüne bakacak yüzü yokmuş ben lafımla dövmekten beter ettim dedi
0 oy
(7,715 puan) tarafından
Lafıyla mi dövdü ciddenmi
0 oy
tarafından
İyice süründür köpek gibi pişman olsun, kaynım bana sesini yükseltti diye eşim gırtlağına yapıştı üstelik haklıydım Allah korusun beni dövücek eşim onu komaya sokar eşimin annesi babası bile üstüne bi güzel döver adi soysuz insan yengesine nasıl vurur
(2,804 puan) tarafından
Kayn pederm hayatta olsaydı yeltenemzdi, eşim sesler yükselince çocuğu aldm korktu dışarı çıktım sana vurduğunu görmedim dedi snra ağzına sıötm gerekeni yaptm dedi ama ban inandırıcı gelmiyor
tarafından
Asla konuşma canım o kaynınla aynısı kendi karısına olsa neler yaparlar serefsiiiiz köpeekler
(2,804 puan) tarafından
Bnde öyle söyledim belli araları eskisi gbi değil eşimle normalde 40 kere eşim yada o arar gün içinde 1 kere tek aramış bu mevzuda beri
0 oy
tarafından
Canım beni yanlış anlama eğer ki eşini seviyorsan bı şans daha ver biraz uzak kalın birbirinizden belki ozlersiniz bı yuva yıkılınca arşı alâ titrermis sen çok haklısın o pisli.kte özür dilemiş ama ne fayda  ar.sız  

Çok iyi düşün 
(2,804 puan) tarafından
Yuva yıkmak çok kolay aslında önemli olan ayakta tutabilmek o benm ne manyak olduğumu kafama koyduğumu yapa bileceğimi biliyor ben boşanmak istiyorm dediğimde Bi an durdu yüzünden gözünden anlaşılıyordu tedirgin olduğu, ben kardeşm ağzına sıötm yemn ederm dedi sen inanmıyorsun dedi evet inan mıyorm niye bilmiyorum inanmıyorum
tarafından
Yapabilecek kapasite varmı eşinde yani kesin yapmış mıdır
(2,804 puan) tarafından
Demiştir de. Benm yanmda bişi dediğini duymadım belkide ondn inanmıyorm
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Keşke gerçekten bosanabilsek evet blof yapınca ciddilesiyorlar ama sonra gene aynı bk. Bı kere terk edip gideceksin mal gibi ortada bırakacaksin ama işte olmuyor
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Allah aşkına ya barisacaksan barış su adamla su yazdıklarına bak vallahi o kadar çok üzülmüştumki snaa . Eşinin dedikeri hiç inandırıcı gelmiyor 
0 oy
tarafından
Herkesin içinde özür diyecek affet beni yalvaracak eşinede iyi yapmışsın
(2,804 puan) tarafından
Aradı açmadım msj atmıs ellerim kırılsaydı affet diye asla dedm eşimde Bi özür dilemedi beni tlden mi dövdüde tlden özür diliyor deidm o tokatı sanalda attı senide çiğnedi senin şerefini yerin altına aldı dedim toplayacak ailesini karısını anasını kapıma gelip özür dileyecek dedim  eşimde yüzü yok ki senn yüzüne bakmaya dedi kendi bilir ozmn gerek. Değerinde görür bndn
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yanlış anlama da senin mantığın çok yanlış benim kaynim beni vursaydi gider darp raporu alır şikayetçi olurdum eşimi de şahit yazdırır dava açardım eşim şahitlik yapmazsa o zaman bosardim beni savunmadin diye eşin ne yapsaydı gidip dovse iyi bir şey mi yapacakti konuşma ama hakkını da başkasına aratma önce kendin aramasini bil 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 254 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
+6 oy
1 cevap 144 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde CevapVermeBana (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 946 göst.