0 oy
896 göst.
Aile kategorisinde (126 puan) tarafından

Eşim açıkceza evinde 1ay önce televizyonum bozuldu kaynım hergün bitane getircem diyip durdu bugün msj attı getrdm diye eve geldm kapıya bıraktğı tlvizyonu gördüm gülermisin ağlarmısın msj attm çok gezdinmi bunu bulmak için dedim içeri getrdm uydu kablosu girişide yok nasıl çalıştıgınıda bilmiyo sinir oldum ya çatal tak diyo onuda taktm olan çatalma oldu 

image

20 Cevaplar

0 oy
(536 puan) tarafından
Kız çok komik ya gerçekten de çokmu aramaş böyle bir zamanda bunu bulmuş
(126 puan) tarafından
Valla 1aydr aramış aramış bulmuş sonunda
tarafından
copten bedava mi aradi acaba napti
(126 puan) tarafından
Muhtemelen öyle yapıyodu 1aydr
-Reklam-
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Abooo ne vicdansiz yaaa kiz sen teee nezaman dir tv siz kaldin ne pislik mis yaa sinir oldum bak
(126 puan) tarafından
Kız 1aydr plazmamın ekranı gitti birden dedm ekran taktır yok yenisini alcam dedi aldıgı seye bak en son 2007de bizimde vardı bundan her aksam yumrukla çalıştırırdm abim bi aksam geldi napiyon dedi abi bu tlvizyon yumrukla calısıyo dedim bunada aynısını yaptm bizimkinden akılsızmış bu
(118,473 puan) tarafından
Olan catala olmus kiz o tv den hayir gelmez kiz ona para falan vermemistirki eskiciden almistir pislik herif
(126 puan) tarafından
Allah bilir hangi spotçudan atmıştr arabaya eşim aradı diyo televizyonun gelmş hayrlı olsun gülmeye başladım dedim ne aldnı söyledmi yok dedi tüplü siyah beyaz almş ben çalıştıramadm ara bari gelsn çalştrsn dedim gelince kafasna fırlatrsn dedi
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Hahahha ondan gelen hayir gelmesin Allah askina catalin icin uzuldum . Televizyonsuzluga alis istersen bu ne bole  tupu bitmistir belkide..
(126 puan) tarafından
Telefonda internet var ztn ama sinirimi bozan 1aydr televizyon alcam diyip duruyo aldıgı şeyi görünce sinirden gülmeye başladım
(2,351 puan) tarafından
Haklisin valla deli mi ne kendi kullnsin bunu sole.odasina koysun :)
(126 puan) tarafından
Dedim senin evdeki plazmanın arkasnda çatalmı var bi yasma daha girdm ya
0 oy
(758 puan) tarafından

Radyo almissin ben televizyon istemiştim de belki utanir :D

(126 puan) tarafından
Gel götür adamdan paranı geri iste dedim
0 oy
tarafından

Kız çatal tak ne demek :) çanak anten tak demek istedi sanırım kaynin :D

(126 puan) tarafından
Yok canım çanak anten var ztn kablo girişi yok bildimiz çataldan bahsetti
0 oy
tarafından
Nostalji yaparsın ne güzel ")) bizimde böyle tv vardı görüntü gittikçe tepesine vururduk "))) geri gelirdi görüntü 
(126 puan) tarafından
Bizimde 2007 yılında ben 7yasndayken vardı her görüntü gittiğinde yumruklardm çalısırdı aklıma o günler geldi yumruklamaya basladm olmadı bu ondanda eski demekki
tarafından
Belkide bu tatlı dilden anliyordur ")) neyse bozma moralini ne olacak sanki yapmak için yapmış işte ver geri gotursun
(126 puan) tarafından
He parasna yazk dedim götür geri al paranı bileydm bunu alcak babamlarda 3tane plazma var getirirdm birini çoktan
tarafından
biz çatıya cikar anten cevirirdik :)
0 oy
tarafından

Tövbe yaa Afedersin istemsiz güldüm valla çatal tak demesi bitirdi beni:D

(126 puan) tarafından
Valla bende çok şaşırdm aldıgı adam yontma tas devrinden gelmş herhalde uydudan çatala sinyal geliyomuş
tarafından
Kız oluyo oluyo bende yaptıydım bikere
(126 puan) tarafından
Kız nasl oluyo çataln sokmadgm ucu kalmadı en son dedim hadi o bi yana kızım olan çatalna oluyo uydudan çatala sinyalmi gelir yıllar sonra karınca ekran gördüm sabaha kdr nostaji yaparm
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah ısla eylesin daha neler beeee
(126 puan) tarafından
Valla cnm sabahtandr bakıp bakıp gülüyorum olan çatalma oldu yumruktanda anlamıyor
(2,564 puan) tarafından
Haaaa allahım ya allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin
(126 puan) tarafından
Amin bileydm bunu aradgnı bi aydr beklermiydim çoktan yapardm tlvizyonumu
(2,564 puan) tarafından
Yaa iste ne diyecen diyecek bir sey yok
(126 puan) tarafından
Baya yumrukladm stresim gitti arada stres gelnce fişi takar yumruklarm
0 oy
(663 puan) tarafından

Kız benim rahmetli aklıma geldi yeni evlendiğimde kayınbabam bana ikinci el böyle bir televizyon almıştı en son rengi gidince çöpün kenarına koymuştum vaybe ekran gelsin diyr az kafasına vurumadım :D :D :D

(126 puan) tarafından
Bende buna baya vurdum stres atmak için birebir
0 oy
(843 puan) tarafından
Biz onu 100 tlye satıoz dükkanda. Birinden bedavaya almıştır kesin tanıdıktan filan
(126 puan) tarafından
Valla 10lira bile vermemiştr verdiyse ahmaktr ztn
0 oy
(301 puan) tarafından
Allah kimseyi kimseye düşürmesin. Gülünecek bi durum ama .şu da bi gerçekki  senin eşin yok ve bu sorumluluğu üstlenmiş güya ama yaptığı aslında çok ayıp. Canm bence gelsin alsın bu ne de o kadarfa düşmedik de yarın birgün gelir gider ben televizyon aldım yengeme der övünür görende ne almış sanar  
(126 puan) tarafından
Bende dedim gel götür paranı geri al allah razı olsun dedim
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Haahhahah hiç güleceğim yoktu valla ʘ‿ʘ
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Bunlar tuplu oluyo diye biliyorum bzim de vardı eskiden köyde tüpü zayiflayinca goruntusu giderdi vura vura geri getrrdik :) 

Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin ..
(126 puan) tarafından
Bende vura vura baska hale soktum ama sdce karınca görüntüsü var
0 oy
(725 puan) tarafından

Resmen dalga geçmiş bence.. Birde çatal tak demiş ;)

0 oy
(554 puan) tarafından
Aklima sey geldi anamla babamin televizyonu yokmus amcam yenisini alinca eski siyah beyazi bunlara vermis babamda demis parasini vereyim bizim olsun tamam demisler neyse birgun film izlerken filmin ortasinda amcam gelmis ben sattim verin geri televizyonumu diye yazik aglasmislar tum gece kardesde olsa akrabada olsa ele minnet etmiyeceksin ayipta bilmiyorlar:(
(126 puan) tarafından
Yok cnm ayıp bilse bunu yaparmı yarn öbürgün minnette eder tlvizyon aldm diye
(554 puan) tarafından
Bosver alsin geri luzum yok babam alir bana de is yapmis gibi basina kakar sonra kocanda arkandaymis bak hic cekinme
(126 puan) tarafından
Hangi yüzle gelip alcaksa
0 oy
tarafından
Ayıp ya vallahi çok gezmiş gerçekten bu devirde bunu bulmak için insan utanır ya bunu getirmeye 
(126 puan) tarafından
Utanma olsa getiremezdi ztn kapıya bırakmış gitmiş
0 oy
(213 puan) tarafından
Kız kocan cikiyodu ya az kaldiydi demi... Allah kavuştursun caanim.  Uğraşma artık bunlarla :))
(126 puan) tarafından
Evt cnm aralık sonuna kdr çıkıyo inş
(213 puan) tarafından
Hadi inşallah canım
0 oy
tarafından
kac ekran :)         
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Al kendin kullan deseydin keske
0 oy
(266 puan) tarafından