0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar oglumu çalıştığım icin haliyle gunduz emzirmek yorum simdi izindeyim biberona alıştı gündüz emmiyor gece emiyor sagmayada gelmiyor pek fazla. Fakat geceleri emmeyide birakti 2 gündür simdi gogsumu bosaltaym dedim hafif sütun tadina baktim acimsi eksimsi bir tadi var göğüste kalan süt bozulur mu sizce tadi neden farkli olabilir 

2 Cevaplar

+1 oy
(4,293 puan) tarafından
Tuz oranı arıyor diye biliyorum o yüzden 2 kere sahip dolasimi hizlandirmak lazim gene eski tadına doner
(4,293 puan) tarafından
Iste surekli sag kuzum bide kavrulmamis kaju cerezi ye bende müthiş şu yapmıştı tavsiye ederim sifa olsun yavruya ınsallah
tarafından
Neler icmiyorim canm humana cayi, rezene cayi, isirgan otu cayi deli gibi su iciyorum vs. Onuda deneyeym ama benim oglum birazda biberona alisti masallah ek gidasida guzel bana ihtiyaç duymuyor sanki
(4,293 puan) tarafından
2 yaşına kadar hakkı var elinden geldiğince ver istemiyorsa zorlama tabi kizim 17 aylikken biraktirdim kilo almiyor veriyordu ek gıda yemiyordu falan gönül isterdi ki 2 yaşına kadar etsin ama az da olsa icsin gene sütünü bağışıklığı için çok etkili oluyor
tarafından
Oyle tabiki cok şükür su anda emziriyorum canim cok çok mutlu oldum :) ist bazen oyle inatci oluyrki gogsumu parçalıyor bende zorlamak istemiyorum yinede güzel emmis ama kızın bizim ne kadar gitcek bakalm 15 gun sonra yasimiza girecez
(4,293 puan) tarafından
Rabbım yardimcin olsun kuzum benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Göğüsteki sütün bozulacağını sanmıyorum sonuçta vücut dışına çıkmamış biraz sağıp emzirebilirsiniz
tarafından
Ama kopkoyu sari tadi acimsi eksimsi bi zarari olir mu bebege bilemedim de
tarafından
Süt birikiyo yoğunlaşmıştır acımsı tad bekledikçe olabilir dediğim gibi sütünüzü sağıp emzirin bebeğinizi birazcık süt akışı devam etsin belkide emzirmeyi bıraktığınız zaman vücut bişey salgılıyodur süt oranını azaltmak için sizin göğsünüz sırtınız sızlayıp ağrımadı mı ben teke düşürdüğümde sızlama oluyodu süt geldiği için
tarafından
Hic hissetmedim desem canim simdi emzireyim mi sence sagdim rengi açıldı yoksa sabahta sagayim oyle mi vereym
tarafından
Sağdıysan emzir kuzum bişey olmaz birikmiş süt gitmiştir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 89 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
4 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,269 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
14 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serennn (1,379 puan) tarafından soruldu

397,725 soru

11,895,014 cevap

36,018 kullanıcı

...