0 oy
1,493 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
5 yaşında oğlum bugün Nescafelerin paketini açıp açıp suyun içine dökmüş oynuyodu kızdım neden yaptın falan diye akşam babası sordu içmek için bende söyledim böyle böyle oldu hepsini dökmüş diye neden yaptın oğlum falan dedi o da biraz alay eder gibi güldü eşimde sinirlendi tokat attı ama içim cız etti çok kızdım çok günah yüzüne niye vurdun diye ama anlamıyor çok ağladım şuan oğlum uyuyor ben yanında vicdan azabı çekiyorum keşke söylemeseydim döktüğünü kendim yesem o tokatı o kadar canım acımazdı nasıl unutturucam bilmiyorum... 

24 Cevaplar

0 oy
(1,240 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuk. İnşallah bir gün yaptığını yaşar 
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Eşin dsunsun şimdi canım sen oğluna hatırlatma yine unutturmaya çalış ama yaptığının yanlış olduğunu da soyle,keşke vurmasaydu
0 oy
(8,527 puan) tarafından
Cocugun yuzune vurulmasına karsıyım peygamber efendimiz sav gibi düşünüyorum bende ama belkı vurulabılır poposuna dalına ama şiddetli değil.
0 oy
(504 puan) tarafından
Vallahi oglum 3 yaşında sinirlendi oyuncağını televizyona fırlattı bizimde üniteniz olduğu halde televizyon ayaklarının üstünde duruyor monteli değil eşim sesini bile çıkartmadan sakın benim çocuğuma tek bile kelime etme dedim ben sana 4 senedir televizyonu yukarı montele dedim şimdi bu çocuğun değil senin suçun dedim gıkını bile çıkartamadı. Koskoca 15 binlik tv nerde 3 liralık kahve nerde. Eşlerimizi çocuklara karşı  kışkırtan biz oluyoruz.  Yapacak bisey yok o çocuk senin ağzına sicsada senin veya babasının ona vurmaya hakkı yok zaten çocuk dayakla arsizlasiyor sonra çok zor durmuyor bu cocuk dayanamıyorum vuruyorum oluyor. Dayak çocuğu arsızlaştırır bacım ister götüne vur ister yüzüne. 

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 1,701 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,205 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,240 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde ozlemyc (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,190 göst.