0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Balık yiyelim dedim kızarmış aldim esim mezgit ben hamsi. Hamsi tadı kokuyo gibiydi bende afedersiniz geri çıkardım. Balıkçı aradim bayat olabilir mi sıkıntı olur mu dedin oda yok bugün cok sattık dedi yani cok aldim daha once ordan güvenilir ama koktu neden ki :*

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ac kaldım üzerine ne yiyebilirim
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından

Zeytini limonla uzerine kekik pul biber serp ekmegi ban gitsin :D

tarafından
Ay sorma ya of şimdi ne yiyecem ac kaldım ya
(310 puan) tarafından
Bilemedim ki corba en mantiklisi bence
0 oy
tarafından
Zehirlenme falan olur mu lutgen bişey diyin geri çıkardım ama belji midemde kaldi 
tarafından
şimdi bizde ciksrcaz
0 oy
tarafından
Yardımcı olacak yok mu
0 oy
(843 puan) tarafından
Kızartma balık ne zaman yesem yatak döşek yatarım ne kadar tazede olsa bana dokunur. Bünye meselesi canm belki sende benm gibisin
0 oy
(571 puan) tarafından
Canim kim baligim bayat derki adam evet abla bayattimi diyecek bende bi iki kez yasadim bu durumu korkar oldum disarda balik yemekten. 
tarafından
Ya oorasi cok işlek bi yer sanmam ama
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Hamileyseniz belki size kokmuştur eşinizede koktu mu.. Cıkarmıssınız allahın izniyle bişe olmaz kendinizi denetimd alın mide bulanması uyku hali ne biliyim baska belirti olursa bir acile gidersiniz.. 
tarafından
Ya eşim mezgit yedi ben hamsi hep ordan alırız yani cok yoğun bir balıkçı .
tarafından
Çıkardım daha olmaz ama hep ordan alırdık ne bilim ac kaldım şimdi  zehirlenme olmaz ama
(1,093 puan) tarafından
Hmm.. Tüh kötü olmus.. Yogun ve hep alıyorsanız belki size koktu bende hamsi hic yiyemem hep kokar palamut ton balıgı gibi seyler yerim.. Güzel bir corba yapabiliyorsanız yapın hem midenizede iyi gelir..
tarafından
Yani artık hamsi yemem yani üzerine fkkolata yenir mi
0 oy
(628 puan) tarafından

Geçen bende hamsi yedim az bayat gibiydi elimden kokusu çıkmadı. Dışarda yedik birde pişmiş balık kokmaz normalde ama bayattı kesin. Midemden iki gün çektim. Eve gelince bir maden suyu içtim. Meyve yedim ama yok banamısın demedi. En son mide hapıyla uyudum, sabah yine aynı. İki hafta önce başka yerden yedim ne koku vardı, nede midemde problem olmadı. Heryerden yememek gerekir.

tarafından
Doğdu aynen ama ben geri çıkardım bi sıkıntı olur mu ki tereddütteyim hala
(628 puan) tarafından
Çıkardıysan birşey olmaz inşallah canım. Yumuşak hamur gibiyse çok bayattır. Bende hamsi dışında balık yemem ama taze olup olmadığını anlıyorum artık. Mideni rahatlatacak birşeyler tüket. Muz varsa iyi gelir. Lifli gıdalar böyle durumlarda kurtarıcı.
tarafından
Aaa evet ama adam dedi bu sabaj geldi daha ya midem de çıkmayan varsa ne olacak peki
(628 puan) tarafından
Eğer zehirlendiğini düşünüyorsan acile git canım. Baş dönmesi, ishal, hâlâ kusma devam ederse gitmende fayda var. İlk gebeliğimde dünden kalmış haşlanmış patates kavurmasından zehirlenmiştim serum vermişlerdi. Patates, yumurta bir gün kalırsa hamileler için zehirleyici olabiliyormuş. Bünyeylede ilgili, ben çok hassasım. Şeker ve tuz kaybı olduğu için birşeyler yemen lazım. Yada serum en son çare.
tarafından
Şuan by resimleri hiç biri yok canım. O zaman zehirlenme falan yok dimi ins

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu