0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (162 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kendimce baktimda onemli birsey gormedim. Aranizda anlayan varsa yardimci olur musunuz

image

4 Cevaplar

0 oy
(245 puan) tarafından
Net göremiyorum değerlerini tam olarak çekersen yorumlarım 
(162 puan) tarafından
Canim simdi daha net gozukuyor sanirim. Bir bakar misin rica etsem
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım enfeksiyon var hastalık mı geçiriyorsun 
(162 puan) tarafından
Yok kuzum hastalik degilde normaldr adetim 6 gun suruyordu 11 gun surdu bitti 3 gun sonra tekrar basladi ama cok fazla sekilde
(913 puan) tarafından
Mevsimseldir belki canım bazen düzen bozuluyor
(162 puan) tarafından
Insallah oyledir kuzum. Ilk kez boyle bir sey basima geldi. Dogumdan sonra bile duzenli adet oldum. Boyle olunca biraz endiselendim.
(913 puan) tarafından
İnşallah korkulacak bişey yoktur canim benim cok geçmiş olsun
(162 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzumm
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Hamile değilsin. Kan değerin iyi sorun yok
(162 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(245 puan) tarafından

WBC testin yüksek çıkmış vücudunda enfeksiyon var diğer testlerinin bazılarında yükselme var anemin veya lan hücrelerinde bı hastalığa bağlı enfeksiyon riskin var və yüksək bence ihmal etmeden Dr görün b 12eksikligi veya başka bişey gorunmende fayda var geçmiş olsun inşallah :)

(245 puan) tarafından
Evet canım genellikle anemisi olanlarda kanda enfeksiyon çıkar yada hastalığı olanlarda
(245 puan) tarafından
Yakın zamanda hastalık geçirdin büyük bir ihtimalle
(162 puan) tarafından
Aslinda yakin zamanda hic bi rahatsizlik gecirmedim en son subat ayi gibi rahatsizlandim. Suan adetim ile ilgili problem yasiyorum. Normalde 6 gun surerdi bu ay 11 gun surdu bitti 3 gun sonra tekrar yogun ve fazla sekilde gelmeye baslayinca gittim bu testleri yaptilar ama henuz sonucumu gosteremedim.
(245 puan) tarafından
Anladım enfeksiyondan kaynaklıdır büyük ihtimalle Dr gidince bana haber ver geçmiş olsun dikkat et kendine
(162 puan) tarafından
Tamam canim cokk tesekkur ederim.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalseyiss61 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne adayiiii (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne adayiiii (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (12 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,067 cevap

34,863 kullanıcı

...