0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (1,222 puan) tarafından
Oğlumun saçını daha önce babası göturmustu berbere kestirmeye dünde terledim sıkıldım dedi bende saçını kestirelim dedim dedesi vardı onla hadi git dedim dedeside şakacı oldu için donuna su sıçratti oğlum alındı gitmem senle donumu ıslattin dedi anne senle gitcem dedi bende akşam baban götürür gelince dedim eşimde işten geç geldi gidemediler şimdi ben götürsem acaba erkek berberine gitcez nasil olurki siz hic kocanız olmadan göturdunuzmu

23 Cevaplar

0 oy
(2,801 puan) tarafından
Oğlum yok ama komşum oğlunu götürüyor kardeşim var 8 yaşında annem onu götürüyor ne olacak ki bence götürebilirsin
(1,222 puan) tarafından
Demi ne bilim erkek berberinde kadının girmesi hic gitmedim ya ondan sordum utandım
(2,801 puan) tarafından
Dükkan kalabalıksa dışarıda bekle canım oğlun tras olana kadar
(1,222 puan) tarafından
Üç yaşında durcani sanmam bensiz
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Ben yeğenimi götürdüm küçükken durmadı benim kucagimdaydi adam oyle kesti saclarini
0 oy
tarafından

Götürmedim göturmem de yanı gerekseydi babası gotururdu yada ılerde goturur ılla uygun zaman denk gelir ne gıderım ne gırerım hem tuhaf geldıgınde hem burdakı ortamda kaynaklı berber degıl kahvehane onunden gecerken ınsan tuhaf oluyor en az 10 kısı ısı olan olmayan doluşur:D

Neyse kı boyle dertlerimiz yok esım tras edıyor oglumuzu pandemı donemi tras makınası aldı baya da elı yakındı babasını oglumu falan o tras edıyor onu da bazen ben edıyorum  ense toplama vs :D

0 oy
tarafından
esim e götür dedim zamana 1 hafta söyleniyorum ama benfe uzun  zamandır kendim götürmeye karar verdim bide sadce oğlum değil 1 yasinda kızında bizle geliyor 5 10 dkka sürüyor zaten götür bence 
(1,222 puan) tarafından
Benimde eşim akşam geliyor geç geliyor vakit kalmıyor kapaniyo ya bir fırsat bulamadik
tarafından
anladım canm sağlık olsun uygun bi zamnda götürürsünüz
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Götürüyorum ne var ki bunda hatta alıp kucağıma da oturuyorum koltuğa kim ne diyecek 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Evet göturuyorum defalarca da göturdum. Kımse yemedi benı. Kımse de o. Demedi 
(1,222 puan) tarafından
İşte her insan bir deil ne dicekleri belli olmaz
(10,978 puan) tarafından
Artık erkek kuaforu ve bayan kuaforlerı bıle bır oluyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ben götürüyorum niye götürmeyeyim ki nasıl başka yerlere gidip geliyorsam oraya da gidiyorum hiç de bir sorun yaşamadım 
(1,222 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hep babası götürür
tarafından
Ama.sen kendi kuaförüne götür o daha küçük keserler
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnm oğlan çok küçük ama goturmezdim. Bnm eşim az sıkıntılı, takıntılı. Zehir ederdi hayatı bana. Ama geçen gün biri yazmıştı. Oğlunu götürmüş berbere. Orda da ağda yapıyorlarmış. Oğlu göstermiş filan . 
(1,222 puan) tarafından
Benim eşim kızmaz da işte cevre ne der bizim milletimiz agzi durmaz laf eder yani
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Evlenmeden önce erkek kardeşimi goturuyordum. Annemde götürdü çok 
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Ben sürekli götürüyorum erkek Berberi insan yemiyor ya giriyorum çocuğun yanında duruyorum 

Bekarken de erkek kardeesimi sürekli götürüyordum
(1,222 puan) tarafından
Yok hani bizim milletimiz ne dice belli olmaz erkek berberinde ne işi var gibi aama götürdüm artik
(3,384 puan) tarafından
İstediklerini desinler onlara neymiş
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben göütürüyorum babamız yurtdışında
(1,222 puan) tarafından
Bende götürdüm bugün
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Ben oğlumu 2.dir götürüyorum eşimle gidiyoruz istemiyo tek oğlumla gitsem oda geliyo aslında ben gitmezdim ama oğlum agliyo anca ben yanındaysam azda olsa sakinlesiyo 
(1,222 puan) tarafından
Yok Benim oğlum ağlamıyor ama eşim vakit bulamadı işten ben götürdüm artik
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Götürürüm yeğenlerim götürmüşlüğümde var
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Hep eşim götürür ama mecbur kalırsam götürürüm
(1,222 puan) tarafından
Normalde eşim goturur hep bu aralar işten geç geliyor berberler kapanıyo oğlumda sıkıldı götürdüm artik
0 oy
tarafından

Tek başıma değil ama biz hep babamla götürüyoruz cumartesi gene goturucez :D eşimle goturemiyorum oğlum 3 yaşında hala alışamadı çok ağlıyor eşim kıyamaz tamam abi yeter bırak der biraktirir biz öyle değiliz ağlasa da zirlasa da şey etmiyoruz ajsjdjjd

(1,222 puan) tarafından
Normal de hep eşimle gider bu ara vakti olmuyor işten gelene kadar berber kapanıyo çocuk sıkıldı ben götürdüm artık oğlum durdu zaten ağlama di
0 oy
(966 puan) tarafından
Kadın kuaförüne götür orada da keserler saçı.
(1,222 puan) tarafından
Berbere gittik bile kestirdim geldim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Erkek berberine kadınlar giremez algısı nerden olustu acaba heryerde onlarla ç içeyiz ama berberlerde bize yasak var kuşlarını aömıyorlar hoş.:) Eşim traş olurken  bende girer izlerim
(1,222 puan) tarafından
Götürdüm valla oğlum rahatladı valla sactan
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben oğlumu götürüyorum hep
0 oy
(887 puan) tarafından
Ben getiriyordum küçükken babasının berberiydi zaten niye gitmeyesin ki babası nasıl getiriyorsa sende getirebilirsin çok var getiren anneler 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 784 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 259 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 353 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,777 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,445 cevap

34,946 kullanıcı

...