0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (118 puan) tarafından
Benim adetim ayın 19 unda olur ayin 8 inde 5 damla kan geldi benden sonra durdu idrarim kan gibi geldi sonra hiçbişey gelmedi zaten adet zamanı değildim ve test yaptım cikmadi testi ertesi gün yaptım şuan adet günüm yaklaşıyor 19unda ve ben korunuyorum gericekilmeyle sizce gebe olabilirmiyim nedir bu başına gelen

4 Cevaplar

0 oy
(13,378 puan) tarafından
Geri çekilme ile korunuyorsan öyle bir ihtimal hep var bizde eşim korunuyordu ona rağmen bende hamilelik şüphesi oluştu bir kaç gün bekleyip test yapacağım 
(13,378 puan) tarafından
Özellikle koku hassasiyeti çok fazla var ve de halsizlik
(118 puan) tarafından
Cnm neye hissediyorsun
(13,378 puan) tarafından
Var gibi hissediyorum ama yalan yok istemiyorum bir oğlum daha çok küçük emziriyorum ama hem bir şeyler isteme hem de bir şeylerden tiksinme var
(118 puan) tarafından
Inşallah Allah gönlüne göre verir cnm ama erken bence bende kızım var istemiyorum gebelik oda kcuik
(13,378 puan) tarafından
Dua edelim birbirimize ah bir hasta olsam koşa koşa gidip spiral taktıricam
-Reklam-
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Geri çekilme korunma yöntemi degil diyo herkes bende öyle korundum ama doğum kontrol hapına baslicam
(7,993 puan) tarafından
11 aylık oğlum bu zamana kadar geri çekilme oldu ama adetim gecikse hemen şüpheleniyorum adet olmadım daha karnım ağrıyor ama gelen giden bişey yok jns olurm
(118 puan) tarafından
Sen 11 aylik oğluna gericekilmeylemi gebe kaldım
(7,993 puan) tarafından
Evet ama eşim isteyerek yaptı şuan istemiyoruz
(118 puan) tarafından
Nasıl işteyerek korundum diyorsun cnm anlamadim
(7,993 puan) tarafından
Kız öyle değil isteyerek hamile kaldım korunmadik şimdi korunuyoruz
0 oy
(10,462 puan) tarafından
Yani korunmuyorsun. O bir yöntem değil canım. Gebelik sadece o şeyle olmuyor. İlişki esnasında da gebe kalınabilir sondaki olmadan. Durumuna gelince idrarda da vardı diyosun eğer öyle ise kum dökmüş olabilirsin. Ya da enfeksiyon yaşıyor olabilirsin. 
(118 puan) tarafından
Kum dökmede ve enfeksiyonda kan oluyor mu
(10,462 puan) tarafından
İdrarda da olur normalde de gelir kan. Hasar görüyor çünkü orası. Akıntı kahve kırmızı arasına dönebilir.
(118 puan) tarafından
Inşallah öyledir istemiyorum bebek yani daha kızım.buyumedi
(10,462 puan) tarafından
Canım istemiyorsan başka yöntem ile korunman gerek. Hap, kondom, iğne, spiral. Bir sürü şey var. Ama sizinki yöntem değil.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Idrarda kan olması demek kum dökme yahut idrar yolu enfeksiyonu olabilir gebelik belirtisi değildir canım ama geri çekilme bir korunma yöntemi değil mezi içerisinde de meni olabilir ve onunlada gebe kalınabilir 
(118 puan) tarafından
Kum dökme tehlikelimi iyimi
(4,426 puan) tarafından
Çok da tehlikeli diyemem ama böbrekler için sıkıntı urolojiye git canım indrar tahlili ve ultrason ile anlaşılır durum neyse geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 213 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs Patron (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
0 oy
12 cevap 335 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nur21 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 271 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Dlrdgn (8 puan) tarafından soruldu