0 oy
1,116 göst.
Diğer kategorisinde (7,692 puan) tarafından

Kızlar geçen sene gebelik bölümümü çok aktif kullanıyordum hatta burayı baya geç farkettim neyse

Gebelik bölümünde okuduğum en saçma şey kadının biri yazmıştı 

Kızım 10 aylık de de ba baba diyor arkası erkek mi olur diye önce ki postlarına da bakmıştım hep erkek çocuk belirtileri filan yazıyordu 

Birde biri vardı hep çok saçma postlar açıyordu herkes onu linçliyordu

Sizin burda gebelik bölümünde veya bebek bakım bölümünde okuduğumuz saçma postlar oldu mu:)

Maksat muhabbet:D

38 Cevaplar

0 oy
(2,049 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biri bebeğe uyku eğitimi vermek için 1 saat filan ağlaya ağlaya yatirmisti bebek kendi kendi ne yatsın diye hiç dokunmamış bebek artık bayginliktan uykuya dalmış ti baya herkez linclemişti
(7,692 puan) tarafından
Oha ya ne vicdan
-Reklam-
+6 oy
(1,658 puan) tarafından
Bana en saçma gelen bebek olduğu zarzor belli olan fotoları atıp cinsiyet tahmini isteyenler
tarafından
Yani en fazla 1 ay sabretsin. Ne var yani ha kız olmuş ha erkek. Madalyon takmiyorlar farklı cinsiyet dogurana.
Ayrıca o kese olayinida herkes kafasına göre yazıyor zaten yüzde 50 ihtimal var ya kız ya erkek. Mutlaka biri tutacak tabi
tarafından
Aman neyse yav bisi olmaz
(44 puan) tarafından
Ayyy evet gerçekten bende ayni yorumu yazicaktim sizin yorumu görünce cevap yazayım dedim biz ne bilelim cinsiyetini birde ilk haftalarda soruyorlar zaten belli olsa Dr söyler drlar bile 16haftada söylüyor genellikle çok komik geliyor bana da cinsiyeti ne demeleri :)
(1,021 puan) tarafından
Benim ve tüm tüp bebek yolundan geçenler gibi uğraşsalar cinsiyet umurlarında olmaz asla cocuğunuz olmaz denildiği noktada çok şükür öyle bir doktora denk geldikki ALLAH hepsinden razı olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah banada bu saçma geldi sağlıklı olsunda isterse 10 tane kızım olsun rabbim hayirli evlat versin
(564 puan) tarafından
Ay bide anlatıyosun cinsel organların oluşumu 12. Haftada tamamlanıyor diye. Ama ben 10 haftalıkken öğrendim 11 haftalıkken öğrendimciler geliyor. Zaten 2 ihtimal var ya kız ya erkek. Tahmin tutmuştur en fazla. Bazen ne kadar kalın kafalı insanın var olduğunu unutuyorum heralde :))
+4 oy
tarafından
Üç şene önce biri sormuştu " soğuk su içtim bebeğim donar mi diye" tabi biz de bi gulmece;))) biri de cevap vermiş şakasına sıcak su iç çözülsün diye:))))
tarafından
:)) kız çoktu böyle vakalar:)))  soda içtim bebeğim erir mi diyenler ni dersin neler neler. Şimdi  hiç girmiyorum  o bölüme arada belki cevap bekleyen vardır diye bakıyorum geri çıkıyorum:)
(2,405 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah tövbe gece gece bu konuşmaya ne güldüm beeeee
(137 puan) tarafından
Ben cok dondurma yediğim için bebek üşür diyorlardı ona dönmüş bu
(2,016 puan) tarafından
Ama fazla dondurma yenirse dusuge sebebiyet veriyor bir komsum 5 aylik bebegini dusurmustu oyle 2 kiloya yakin maras dondurmasi yemis 1 gun boyunca marsaliydi kendiside
(137 puan) tarafından
Yok hic o kadar yemedim
+1 oy
tarafından
Sütaş krem peynir yesem Bi zararı olurmu?

Bende dedim evet içim krem peynir sahipleri toplanıp beddua ederse kötü olur :))
(7,692 puan) tarafından
:)çok komik ya ee bisey dedi mi:D
tarafından
Siz ne anlarsınız onun içinde ne katkı maddeleri var diyo e dedim içinde katkı maddesi olmayan seymi var ben araştırıyorum diyo :))) iyi dedim hem ye hem araştır :)
+1 oy
tarafından
Kiraz cekırdegını yuttum benege zarar verır mı demıstı bırı bende eveet kafasına taak dıye dusebılır demıstım lınc yemıstım sbdhshshd
(1,013 puan) tarafından
Bu çok iyiymiş:) :)
+1 oy
(1,405 puan) tarafından
sarımsak yedim bebeğe bisey olur mu yazmıştı biri. bana saçma değil ama iğrenç gelen kanlı kanlı bezlerini atıp yok Nisan mi yok o mu diye sormaları 
+1 oy
(811 puan) tarafından
Boy kilo yaristiranlar.
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Çoookk şey var :))
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Gecen biri doktor kese bos dedi diye ultrason fotosu atmis. Doktorun goremedigini biz nasil gorelim :)
(7,692 puan) tarafından
Bizde birer doktoruz ya :)
0 oy
tarafından
Kola içtim bebeğim erir mi:(( 
0 oy
tarafından

Biri vajinasini atıp iç tarafinda siğil varmi diye sormuştu hiç unutmam o postu o post yüzünden ordan süresiz yemiştim çünkü :D

tarafından
Aman allahim nasıl kaçırdım ben o postu :d
tarafından
Kız açılma var mı diye komple çekip atanda vardı kaç ay önce :D
(2,387 puan) tarafından
Yuh nasıl atar ya
(564 puan) tarafından
Ay inanmıyorum iyi ki bunları görmemişim tövbeee. Açılmayı dışardan görünen bişey zannediyor zaar
(26 puan) tarafından
Kız ne güldüm Allah ta seni guldursun
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Çok oldu ama aklıma bir tanesi geldi kadının teki aldığı herşey in fabrikasında araştırıyormuş herşeyi doğalmış ter'im bile doğal demişti 
0 oy
tarafından
Dondurma yedim bebek karnımda üşür mü 
0 oy
tarafından
Biri yazmışdı 6 ay önce ilişkide olmuş, beta hgc bile baktırmış,adetleri düzenliymiş. Sabah bir büyük bardak kahve içmiş. Midesi bulanmış. Gebe ola bilirmiyim diyordu
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Detaylı ultrason kağıdı atıp sizce herşey normal mi diye soranlsr tabiki . Ya biz nerden bilek Allah aşkına 
0 oy
tarafından
Burdaydi galiba biri yazmıştı doktora gidersem kocam a söyler mi başka bir ilişki oldu gibisinden vs post kapandı tabi hemen 

Herhalde bi haltlar yemiş doktor bilirse kocasına söyler diye tutuşmuş 
(887 puan) tarafından
Evet bende okumuştum baya linç yemişti hatta arkadaşım için soruyorum demişti
(7,692 puan) tarafından
Bende okumuştum allah akıl fikir versin inşallah
0 oy
(272 puan) tarafından
Beta degerleri 5in altinda olmasina ragmen adet görmesine ragmen bide tam anlamiyla iliski olmadi bosalma olmadi demesine ragmen hamilelik varmi diye bi soru gelmisti bazen cidden troll amacli gelenler oluyo. 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sakız yuttum benege zarar verirmii 
0 oy
tarafından

2 3 saat önce okudum 5.23 çıkmış değeri doktor hamilesin demiş oda ertesi gün kürtaj olmuş...5.23 değerle kürtaj en saçması bence:D

(137 puan) tarafından
Nasıl kürtaj olmuş öyle daha kese bile yok ortada
tarafından
İşte tamda bu yüzden bana çok saçma geldi sjsjjsjs
(137 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin valla
0 oy
(38 puan) tarafından
Yatarken bebeğim ezilir mi? Bebeğimi bacağımda hissediyorum gibi postlar gördüm ha bide dondurma yersem bebeğimin beyni donar mı vardı

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,126 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 678 göst.
+1 oy
20 cevap 594 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Semaaa5858 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 324 göst.
21 Haziran 2021 Kültür-Sanat kategorisinde AslisahOzturk (1,950 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,960 cevap

34,808 kullanıcı

...