0 oy
547 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,194 puan) tarafından

Markette tam alıyordum sonra vazgeçtim eve geldim alsamiydım acaba diye düşündüm,ihtiyacım yok sadece sunumluk kendim kahve içmeyi seviyorum kendime alacagim keyif için şimdi fiyatı 4 lü 60 TL kahve fincanı , altına bambu tabak la sunum yapmayı düşündüm sizce yarın gidip alayayim mi güzel duruyorlar mı  kararsız kaldım 

image

image

image

21 Cevaplar

+3 oy
(27,369 puan) tarafından

Hiç güzel değiller ya

(2,194 puan) tarafından
Almayayım o zaman bende kararsız kaldım altın ve gümüş sonra düz beyaz ağır kahve fincanı takımlarım var bu spor acaba bambu tabakla alayimmi demiştim güzel değillerse hiç almayayim canım bende kararsız kaldım o an zaten
(27,369 puan) tarafından
Güzel değil ya Parana yazık
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım sağol :)
-Reklam-
+1 oy
(48,758 puan) tarafından
güzel degil üniversitesi öğrencilerinin yurt bardagi gibi 
(2,194 puan) tarafından
İyiki almamışım o zaman canım günlük kendime alacaktim son anda vazgeçtim
0 oy
tarafından
Ben beğenmedim canm ama uygun
(2,194 puan) tarafından
Canım kendime günlük alacaktım iyiki almamışım o zaman baya fincan takımın var ağır takımlarım da var öylesine günlük renkli renkli kullanayım demiştim ama güzel mi degilmis demekki emin olamadım çünkü iyiki kendime almamışım :)
tarafından
Evde kendine kullanmak içinse alabilirsin aslında . Diğer takımlarını kullanıp ziyan etme
0 oy
(381 puan) tarafından
Bana oyuncak gibi geliyor 
(2,194 puan) tarafından
Tamam canım sağol bende karar veremedim, gümüş,altın rengi sonra düz beyaz  ağır takımlarım var günlük kullanmaya kendime alacaktim iyiki almamışım o zaman
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Açıkçası  hic begenmedim  zevk meselesi tabiki ama
(2,194 puan) tarafından
Bende karar veremedim bambu tabaklarla spor bir takım diye düşünmüştüm ama iyikide almamışım o zaman :) ağır kahve fincanı takımlarım var bunu günlük kendime alacaktim
(3,921 puan) tarafından
Yokkk kizzz  valla hic hoş degil iyiki almamışsın  :) git günlüğe  düz  bir sey al daha iyi
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İhtiyacın varsa al,yoksa alma. Yani evde yeterince varsa fazlasına gerek yok.
(2,194 puan) tarafından
Yok canım ya öylesine alacaktım ,çok fincanım var ağır takımın dan tut günlük fincanimda çok bende hastalık gibi bu fincan takımı görünce alasim geliyor bunun da alsam mı almasam mi emin olamadim bugün son anda bıraktım iyiki almamışım
0 oy
tarafından
Ben beğenmedim canm ya. 
(2,194 puan) tarafından
Bende kararsız kaldım canım bende hastalık oldu bu fincan takımı almak :D markette gördüm bir arabaya koydum sonra beğenmedim bıraktım eve geldim uygun du fiyatı niye almadım dedim kendi kendime :) fincan takımı çok bende ağır takımlar özellikle bu spor diye özenmiştim ama iyikide almamışım
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Guzel degiller canim ya ,oyuncak gibi duruyolar 

Daha şık modeller bakabilirsin
(2,194 puan) tarafından
Sık model çok canım böyle spor birşeyler alayım diyordum iyiki almamışım kimse beğenmedi bende başında bir gittim geldim fiyatı çok uygun geldi evde çok fincan takımı
(4,270 puan) tarafından
Aman alma o zaman kiz eve kalabalik :)
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Fuşya çizik mi. Acaba boyasi hemen çizilecek gibi bişey mi. Eğer öyleyse alma bence. 
(2,194 puan) tarafından
Öyle almicam artık canım sagol :)
0 oy
tarafından
Ben pek begenemedim
(2,194 puan) tarafından
Herkes beğenmemiş :) bende kararsız kalmistim  zaten
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bunlar csm boyaları dökülüyor  çirkin gorunuyo söyle düşün tırnakları oje gibi bazı yerleri atiyo bence hiç alma
(2,194 puan) tarafından
İyiki almamisim o zaman canım
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence daha güzel fincanlar var canım 
(2,194 puan) tarafından
Fincanım çok canım markette gördüm bir an aldım sonra bıraktım eve geldim ben onu niye bıraktım dedim :D çok fincan takımın var canım böyle keyif için alıyorum bende hastalık gibi oldu iyiki almamışım bugün kimse begenmedi
(3,052 puan) tarafından
Evde benim yemk takımının var hiç kullanmıyorum duruyo öyle hiç heves etmiyorum genel de kıyafet çocuklara harcayasım geliyor ama param olursa
(2,194 puan) tarafından
Ben seviyorum canım kendime hazirlarim genelde kahve içerken değişik değişik, kiyafette alırım mutfak eşyası da eşimde çok sever mutfak eşyalarıni değişik çay bardağı ,fincan takimi eşim de alır gelir sevriz öyle özeniriz ikimizde
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bende çok kararsız kaldım elime aldım geri bıraktım sonra geri gittim almışlardı sunum yapmayı seviyorsan al derim 
(2,194 puan) tarafından
Bende karar veremedim canım bambu tabaklarla yanında çikolata güzel bir kahve yanı bardaklarinla  sunum yaparım dedim sonra kararsız kaldım aynı senin gibi bıraktım
(3,095 puan) tarafından
Kısmet değilmiş daha güzel fincanlar var
(2,194 puan) tarafından
Öyle canim sağol :)
0 oy
tarafından
Sevemedim  gitti bunlari
(2,194 puan) tarafından
Doğrudur canım bende kararsız kaldım kimse beğenmedi iyikide almamışım o zaman
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hiç beğenmedim iyiki almamışsın 
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım sağol buraya sormasam kafama takar yarın gider alırdım iyikide sormusum niye bıraktım fiyatları uygundu diye halbukem ihtiyacım da yok  :D
(13,202 puan) tarafından
İhtiyacın olan birşey alırsın kuzum o fiyata.
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
tarafından
Güzel değil 
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(7,634 puan) tarafından
Ben bunları sevemedim ya kötü bir tasarım.
(2,194 puan) tarafından
Eşimde aynısini dedi canım likör veya tekila  bardağından bozma birşey gibi bir kulp ilave etmişler iyiki almamışsin dedi
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Benim tarzım değil mesela ben çok severim fincanları bardakları 
(2,194 puan) tarafından
Bende fincan takımı ,çay bardağı takımı ,kahvaltılık tabakalar aşırı  seviyorum canım benim tarzım biraz daha spor aslında evde çok ağır takımlarim  var bunu görünce renkli renkli alsam mı almasam diye gidip geldim sonra buraya sorunca iyice vazgeçtim
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kız bacı hiç güzel değil ya
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım vazgeçtim zaten buraya sorunca iyice soğudum zaten arada kalmıştım alıp almama konusunda
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Çok kötü iyiki almamişsin cnm üstüne koy iyisini al 
(2,194 puan) tarafından
Canım 9 takım var 6 lı fincan takımın ikisi düz gerisi iyisinden 4 takımda ikili takımlardan var ihtiyacım yok markette görünce bir alasim geldi bir bıraktım eve geldim niye bıraktım ucuzdu dedim ,ihtiyaç olan birşey değil değişik geldiği için bir an heves ettim sonra beğenmedim gibi oldu iyikide almamışım

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 1,009 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 228 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Husnes (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 293 göst.
0 oy
13 cevap 535 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu