0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından
20 lik dişler mahfetti. Doğal denediğim karanfil harici işe yaramıyor ama karanfil de bulantım vsr zaten daha çok tetikliyor. İlaç yazdı doktor kullanamıyorum afedersiniz istifra oluyor. Dişçi de ikaçı kullan 2 3 gün geçmezse çekeriz dedi ama işte bulantım yeme içme yok geri çıkıyor ilaç zaten daha beter ediyor gecr gündüz felaket bir agrı bebeğe de zararı olmaz deniliyor ama anlamıyorum çektirsem bir türlü çektirmesem agrısıd a bebeği etkilşyomus ve tehlikeliymiş bilgisi olna yardımcı olsa lütfen 

1 cevap

0 oy
(873 puan) tarafından
Diş hekimliği okuyorum canım. Doktorunu dinle. Zaten 2.trimestırda işlemlerin yapılması uygundur. 12.haftadan sonra daha rahat işlem yapılır. İnternette okuduklarını da deneme 
(11 puan) tarafından
Benim buradaki doktor diyeyim yeni geldik buraya 3 hafta beklemelisin dedi antepteki doktorum tedaviyi önerdi ama bekleyebilecek bir ağrı değil nasıl yapayım doğal yol işe yaramıyor ilaç içmeye zorlasam da geri cıkıyor başka bir yol var mı acaba bildiğiniz deneyeyim
(11 puan) tarafından
7 haftalık hamileyken de dolgu yaptırmıştım sakınca görülmemişti ama düşük oldu dille alakası yoktu üstüne 20 lik tedavisi olmadan hamile kalmışım hemen nasıl olduysa bilmiyorum ama 20 liklerin o zamandan çekilmesi gerekiyordu yaklaşık 4 aydır agrıyı çekiyorum ama dayanacak halim kalmadı :(
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (958 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 512 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,400 cevap

35,056 kullanıcı

...