0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yedi ay sonra adet oldum çok aşırı geldi gerçi bekarken de gelirdi ama bir türlü bulamadım bana uygun ped tavsiyeniz var mı ?

35 Cevaplar

0 oy
(2,871 puan) tarafından
Bebek bezi kullan en rahat taşma falan olmuyor hemde uzun ya komple tutuyor, ben Bayadır kullanıyorum memnunum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok geliyorsa orkid gece den baskasi olmaz sana. Senin eski adin neydi sihirli eller senmiydin. Isim degisti kim kimdir bilemiyorum
0 oy
tarafından
Kotex alıyorum memnunum 
0 oy
tarafından
Eğer kanama fazla olursa bebek bezi kullanıyordum ama normalde hep sleepy kullanıyordum yada molped gece pedi kullanıyordum daha kullanışlı gece için olanlar 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben hep gece pedi kullanırım normal almam riske atmam orkid 
0 oy
(18,230 puan) tarafından
Kotex kullanıyorum canım 
0 oy
(15,814 puan) tarafından
Kotex gece. Peşin bittiği yere de peçete koyuyorum. Arkadan çıkma durumu da olmuyor böylece. 
0 oy
(909 puan) tarafından
Benim kanamam çok olurdu orkid kalın olanı kullanırdım. Sonra bebek bezi aldım 1 numara yoğun günler bebek bezi diğer günler ince normal takardım. Çocuk olduktan sonra adet gün sayım azaldı 3 günde bitiyor. Yoğunlukta 1 ay yoğun olurum diğer ay normal regl olurum 
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Kotex haric bütün pedleri denedim pişik yaptı. ☺️ Genellikle kotex öneriyor lar elimdeki bitince ondan alacağım .
0 oy
tarafından
Slepy molped yoğun olduğu zman bebek bezi daha gulnuk ped olarak molped vazgeçilmezim 
0 oy
tarafından
Regl külotlari var canım baya iyi oluyor 
0 oy
(668 puan) tarafından
Ben her zaman ilk üç gün 1 numara çocuk bezi kullanıyorum sonraki günler normal pede geçiyorum 
0 oy
tarafından
Sleppy kullanıyorum 
0 oy
tarafından
A101 la bella gece

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 85 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nazeymen (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 304 göst.