0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (237 puan) tarafından
Kizlar lohusa pedinde ebebeğin var büyük boymu almam gerekiyor orta boymu.. zayif biriyim.. yani kilomuza göremi aliyoruz yoksa büyük boymu almam gerekiyor

11 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
Evet ben ebebek kullandım bcok rahattı  büyük boy al 
(237 puan) tarafından
Cok asiri buyuk degil dmi bunlar
(3,181 puan) tarafından
Yok degil ben adet oldıgımdada ilk 3 4 gün onu kullanıyorum dogumdan sonra adetim cok arttı
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Hasta bezi aldım ben canım sonra normal perde geçmiştim 
(119,251 puan) tarafından
ben 2 dogum yaptim 1 tane bile almadim hep hastane verdi 40 gunluk hemde
(4,547 puan) tarafından
Ben kendim almıştım canim hastaneden de vermişlerdi benim çok olmuştu ya hatta normal regl bile yoğun geciyo benim kaç tane ped degistirorum
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Ben depend marka kullandım. Zayifsan m beden olur sana 
0 oy
(140 puan) tarafından
Depend aldım 1 paket sonrasında normal pede geçtim. M bedendi bende zayıftım
0 oy
tarafından
Depend kilot bez var şoktan almıştım memnun kaldım 62 kilo falan vardım L beden iyi olmuştu zaten lastikli dolunca da kenardan yırtıp atıyorsun 
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Depend aldım en büyük L beden var zaten 80 kilo ile bana olmuştu. Çok rahat ettim bi paket bitmedi zaten pede geçtim 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Hemşire tavsiye etmemişti ya gece pedi yada bebek bezi kullan saat başı değiştir yoksa enfeksiyon olabilir demişti öyle de yaptım çok kanamam da yoktu sıkıntı olmamıştı
0 oy
(1,707 puan) tarafından

Kesinlikle depend diyip gidiyorum :angel:

0 oy
(1,062 puan) tarafından
Bende ebebekten almıştım kullanamadım bile bende zayıfım özel hastane de doğum yaptım zaten orda çok güzel baktılar ped de verdiler eve gelince zaten kanamam çok azaldı günlük ped yetiyodu ama günlük ped bitince bende elimdeki lohusa pedlerini küçük küçük kestim günlük ped niyetine kullandım bitti üstüne beş kutu kadar günlük ped de aldım kullandım tabi herkesin durumu farklı olur benim çok az geldi bence duruma göre al derim doğum yapacağın hastaneye göre hareket et özelde yapacaksan hiç alma zaten heryerde market eczane var duruma göre eşine dostuna aldırırsın yada garanti olsun kafam rahat olsun dersen bir paket lohusa pedi al yanında bulunsun 
(1,062 puan) tarafından
Hem eğer pijama giyeceksen depend zor olur benim fikrim ped daha mantıklı ama gecelik giyceksen kolay külot gibi çıkar çöpe at
0 oy
tarafından
Depend almıştım çantama koymuştum hastanede de hasta bezi aldirdilar eşime onu da ilk günler kullandım iyi geldi 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Valla cnm hastanede zaten o anda üç dört tane veriyorlar zaten sezeryan ile doğum olunca pek kanama olmuyor ben sadece molped kullandım normal ped 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 105 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 144 göst.
6 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Yesmm (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 403 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde FatmaBerra (903 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...