0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (11,295 puan) tarafından
Var mı benim gibi bebeği olan evde maşallah subanallah nazar değmesin cok iyi uysal uyur rahattır annemlere veya kaynanamlara gidiyorum asla uyumuyor hep miz mis ne bebek arabasini ne de otomobili hiç sevmiyor daha 2 aylık ne yapacağımı şaşırıyorum çok hevesleniyorum bebek arabasına atıp söyle yürüyüp alışveriş yapmayı ama pazara bile çıkamıyorum geçen bi çorap alıp çıkana kadar yıktı ortalığı nazar da çok topluyor

7 Cevaplar

0 oy
(1,156 puan) tarafından
İki aylık bebekle pazara mi gidiyorsun?
(11,295 puan) tarafından
Bende çıkarıyorum her pazar kalabalık olmuyor dediğin gibi bizim pazara araba da giriyor motor da yani kalabalık diye çarşıya da çıkmayalım o zaman yanlış yani bu çocukların alışması lazım her ortama evde kaldıklarında daha sıkıntı o zaman 1 an dışarı çıksalar en ufak bi seyde hastalık kaparlar
(881 puan) tarafından
Kuzum bide tek basina oldugunu dusun ve o pazara mecbur cikman gerekiyor ne yapıcaksın çıkacaksın benim.imkanim olur anneme bırakırım imkanım olmaz yanımda götürürüm yapacak bisey yok :)
(1,156 puan) tarafından
Canım sen İstanbul'daki pazar yerlerini gördün mü hiç ? Diyorsun ki bizim pazara araba giriyor motor giriyor. Bizim pazarlarda iğne atsan yere düşmez. Çocuğu o kalabalığa nasıl sokayım. Bende seninkini öyle sandım o yüzden sordum. Bence İstanbul'da yaşayan hiç bir kadın iki aylık bebeğini pazara götürdüğünü sanmıyorum.
(11,295 puan) tarafından
He ben uyuttum çıktım 30 dk da vardım geldim de mahalleyi tutmuş bi çığlık nereye bırakayım kimse avutamiyor bebegimi
(11,295 puan) tarafından
Istanbulun pazarını gördüm tabiki benim yeğenim öyle büyüdü ve çok şükür maşallah hiç hasta olmaz hafif atlatir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sürekli çıkarsan alışır canım ben ilk baştan beri sürekli çıktım ilk zamanlar ağlıyordu pes etmedim alıştı eee gezmek mühim iş sjsjsjjs
(11,295 puan) tarafından
Kız keyfiye gezmeyi bırak işimi görmeye çıkamıyorum bilmiyorum artık kucağa da alamıyorum ya rüzgar oluyor ya millet çok bakıyor nazar topluyor saçı çok bebeğimin Şapka da durmuyor kafada  :)
tarafından
Kız al kucağına bişey olmaz oku bol bol kucağındayken ne zamana kadar saklıycan
(11,295 puan) tarafından
Kız eşim deliriyor bi e desin kız başlıyor sokurdanmaya :)
tarafından
Sen en iyisi eşini götürme sjsjsjsj
(11,295 puan) tarafından
Esim gelmez ki zaten iste oluyor da qksam iste  :)
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım daha çok küçük şöyle 5 6 aya gelince ancak anlayıp seviyorlar şuan evden ayrılmak istemez ki 
(11,295 puan) tarafından
Oyle mi dersin canım inşallah alışır zamanla biz gibi olmasından korkuyorum  :)
0 oy
tarafından
2 aylık bebek gezmeyi dışarıyı bilmezki. 8 aylık olusunda bak bakalım evde duruyormu:) 
(11,295 puan) tarafından
Kız gezmek için değil ihtiyaç için çıkıyorum ama napim evde de bunaldım çarşıyı bırak başkasının evde de durmuyor  :)
tarafından
Benim bebiste 2 aylikken en fazla 1 saat cikabilirdik.aglardi durmazdi acikirdi altini pislerdi. Kostur kostur ter icinde kalirdik. Bazi cocuklar oyle buyudukce degisecek
(11,295 puan) tarafından
İnşallah canım 4 gözle bekliyorum
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım bizimki de öyleydi hatta bebek arabasını boşuna aldık diye düşündük, çok ağlıyordu kucağa geliyordu. Ben çok ağlamadan sık sık çıkardım. Sakin yerlere, parklara gittik zamanla alıştı. Alışınca daha kalabalık yerlere gitmeye başladık 
(11,295 puan) tarafından
Ne güzel canım ya inşallah bizim de zamanla alışır
(2,132 puan) tarafından
Alışır annesi daha çok küçük
(11,295 puan) tarafından
İnşallah kuzum teşekkür ederim :)
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Kşın doğdu oğlum, 3 ay kayannama bile gitmedim dip dibe olmamıza rağmen, bebekler düzeni sever aynı saatte yemek uyku oyun rutinini oğlum evden başka yerde rahat etmez en fazla 1 saat durur snra evi ister 1 buçuk yaşında şmdi 
(11,295 puan) tarafından
Benim elestirmene lafım yok herkes bebeğini istedigi gibi yetiştirecek elbette benim istediğim sana ters senin istediğin bana ters gelebilir yazışmalar yanlış anlasilabiliyor ters cevap verdiğini düşündüm bian ve benim ilk bebeğim yani böyle ev kuşu olmasından korkuyorum asosyal bi cocuk olsun istemiyorum eşimle biz öyleyiz o yüzden huy mu acaba diye dusunuyorum
(2,804 puan) tarafından
Anlıyorum bnm de tek bir oğlum var inan ki yürümeye başladım dışarıdan eve sokamıycan sosyal olması da sana bağlı sen ne kadr ortama girersen oda girişken olur
(11,295 puan) tarafından
Bende öyle olsun istiyorum iste düşüncelerini çekinmeden diyebilsin geri durmasın
(2,804 puan) tarafından
Kaç aylık olduğu önemli değil girişken korumacı ve özgüvenli olması senin onla sürekli iletişim kurman gerek yani sürekli konulucajsn gel şunu yapalım gel bunu oynayalım izleyelim mi yapalım mı, Biz sabah evi süpürürz yardım edicemm i bana derm edicem der şunu yapalım mı yapalım acıktım mı evitt der bazıları çok şaşkın bakıyor anlatıyor derdini faln diye erken konuştu gbisinden tek değil o evde bende varm ben ne kada lgi verirsem o okadar değerli olduğunu hisseder taklit yetenekleri kuvvetlidir Bi gördüğünü unutmaz anne ve babanın rolu gerçekten çok önemli
(11,295 puan) tarafından
Teşekkür ederim benim de tüm ilgim onunla bol bol konuşuyorum bezini değiştirelim üzerini değiştirelim ne bilim şu bu yaparken sunu yapıyoruz falan diye anlatıyorum 1 2 tane cingiragi var h.ayvan figürlü renkleriyle bir hangi h.ayvan olduğunu söylüyorum vs.
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Dışarısı çok sıcak ondan da durmuyor olabilir ama benim büyük kızda öyleydi kaynanamgille evimizin arası yürüyerek beş dakika resmen ağlamaktan sesi gidiyordu 2 yaşından sonra yavaş yavaş düzeldi çok zor bir durum valla yaşayan bilir 
(11,295 puan) tarafından
Sıcaktan değil kuzum eser de olsa gölge de olsa aynı kapıdan çıkalım yeter  pusette başlıyor  ;)
(1,663 puan) tarafından
Benim büyük te öyleydi canım küçükle çok çıkamadık ne yapar bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 70 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 235 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,001 puan) tarafından soruldu

380,190 soru

11,381,936 cevap

34,878 kullanıcı

...