0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
Kaynanama telefonda kırıldığım bir konuyla alakalı soru sordum ve beni dinlemedi sözümü kesip durdu bende telefonda anlasamicaz yüzyüze konusalim dedim bu konu aramizda kalsin oğlum uzulmesin dedi. Eşimde benim yuzumden anlar bir seye uzuldugumu ben uzulunce o da üzülür karşımda gulecek hali yok. Ben üzülürsem eşimde üzülür dedim. Benle telefonda çok rahat konuştu ve telefonu kapatinca gorumcemi arayip ağlamış gorumcemde beni aramak yerine annemi aramis sikayet etmis her neyse. Geçen yuzlestik kaynanamla ortamda eşim kocası kendisi ve ben vardim. Bana telefonda kızdın dedi oysa ben agliyordum cok kirilmistim kizacak halim bile yoktu ben sana kizmadim dedim sen cok rahat konustun benle uzerinr gorumcemi aramissin aglamissin dedim ben aramadim o beni aradi dedi yalan söyledi tekrardan daha sonrada ışte bana oglunu uzucem uzerim demedin mi dedi bir sey daha dedi o anki sinirimle bana iftira attigi için unuttum evi terk ettim eşim pesimden geldi bana iftira atanin evine ben bir daha gitmem dedim. Kizlar bu kadinin derdi bizi ayirmak cok uzuluyorum cok zoruma gitti bana bu zamana kadar yaptıklarına sustum iftira atmasına da sustum ama iftirayi kabul edemem. Simdi ne yapacagimi bilmiyorum cok kötü haldeyim

9 Cevaplar

+1 oy
(13,088 puan) tarafından
Bu oğullarına aşık analar oğullarını evlendirmesin arkadaş bu ne ya hem kendileri gelip babamızdan istiyorlar hem de onların üstüne zorla kuma gitmişiz gibi davranıyorlar Allah akıl fikir versin 
(67 puan) tarafından
Zalimler canım birde benimki daha yatamadik bu geldiginde falan der veya tshirtunun kolunu sıyırıp oyle oper.. Yalnızken opsun sıkıntı degil ama gozumhn icine baka baka neye ne yapiyorsun sacma sapan cocukca kendi seviyesini dusuren seyler iste.. Daha yatamadik nedir ya yine sinir oldum
(13,088 puan) tarafından
Benimki salonun ortasına uzanıp oğluna da gel beraber yatalım bile dedi ben artık hiç bir şeye şaşırmıyorum:))
(67 puan) tarafından
Ayy yok artık ya peki tepki verdin mi eşin ne yaptı ya ne kadar kötüler ya
(13,088 puan) tarafından
Gece yatmadılar canım ama eşimde arsız arsız gitti uzandı yani hiç tepki vermedim güldüm geçtim ben. Çünkü benim kayınvalidem oğlunu sevmesi ile övünen biri e oğlun işte sev çok mu umurumda yani kiskansam dört köşe olurdu bende döndüm tv izlemeye devam ettim
(67 puan) tarafından
Cok iyi yapmissin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye kötü haldesin canım eşim seni tanır ne güzel bağları koparmissin keşke bende koparabilsem arkamdan dedikoducunun bana yapmadığını bırakmayan bir kadın mecburum yüzünü görmeye keşke bende görmesem Allah seni koparmış ondan ne iyi iste
(67 puan) tarafından
Peki nasıl davraniyorsun ayni ortamda veya o sana nasil davraniyor
tarafından
Benim kaynanam iki yüzlü ve yılan oğlunun yanında öpüp köklüyor ah canım kızım şart zırt yanlız kalınca laf sokuyor eşim çünkü bana laf söyletmez arkamdan konuşmalar neler neler yazsam yetmez burası en zoruma giden ameliyat olmuştum bebeğimi kaybettim üstüne ameliyat çok yıprandım bunu bile bile çocuğun olmaZ gibi laf soktu bana o haldeyken pislik
(67 puan) tarafından
Ohaaaaa Allahından bulsun hiç denecek laf mı Allah sabır versin daha annelik duygusunu yasamadim ama yasamadigim halde bile boyle bir durumla karsilastigimi düşününce bile sinirlerimin atmasina sebep oluyor. Insanlar cok kotu kalpli.. Benim yanimda da esimin tshirtunun kolunu siyirir yukarı oyle öper daha yatamadik falan der
tarafından
Benimkide öyle sapır şükür öper oğlunu boynundan falan da ben takmam canım onu alistim bana yaptıklarını unutamıyorum
(67 puan) tarafından
Haklisin canim o yaptiklarinin yaninda boynundan opmesi cok basit bi olay kaliyor Allah sabir versin Allah islah etsin
0 oy
tarafından
Çok fazla mesafe koy canım Allah ıslah  etsin 
(67 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Bendede vardı iftiracı kaynana Allah hakkımı çıkardı onlardan şimdi en iyi gelini benmişim :)) 
(67 puan) tarafından
Allah allah nasil devran döndü
(17,787 puan) tarafından
Allah büyük işte postlarımda var oku istersen
(67 puan) tarafından
Tamam canim okucam simdi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bazı insanlar cidden kötülükten besleniyo gitme bir daha sende bsver eşinde görmüş nasilsa
(67 puan) tarafından
Gerçekten bir huzuru evladina cok gorebilir mi ya insan goruyo iste aynen canim oyle yapicam
0 oy
tarafından
En güzeli mesafe ben ne olursa olsun kaynana ile konuştuktan sonra eşimi ararim annenle bunları bunları konuştuk iki gün sonra yalan yanlış şeyler demesin diye anlatırım 
(67 puan) tarafından
Bende oyle yaptigim için eşim gercekleri biliyordu kaynanam yalan soyleyip ustune iftira attigini duyunca zaten kendisi o yuzden inaniyor bana
0 oy
(376 puan) tarafından
acaba bu dünyada iyi kayanana varmi hepsi birbşrimden beter allah islah etsin yaköizdan duşsunler 
(67 puan) tarafından
Amiin onlara sorsanda gelinlere ayni şey derler ama sunu anlamiyorlar onlar cikartiyor hep boyle sacma sapan şeyleri
0 oy
tarafından

Ooo çok yapar. İftira atıyorsun diyince de, yok iftira atmak namusuyla alakalı yalan konuşmak der:wassat:

(67 puan) tarafından
Ahahahha Allah affetsin güldüm yalan attigini da bi sekilde kabul ediyo ama yalandan nolcak sanki diyo nasil bi kafa yapisi tam cildirmalik Allahsabir versin sana canim cok zor

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 894 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 487 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Burcu1234 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneadayi652 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.