0 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Allah kelamı ogreten adamın da Allah korkusu yoksa kıme guvenıcez bız? Cıldırıcam artık ben kucukken kuzenımle Kuran kurslarına gıderdım heyecanlı heyecanlı, suan ımkanı yok kızımı gonderemem, yolda mı bırı bısey yapar orda mı bırı bısey yapar aklımı kaybedıcem 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimseye.........
tarafından
Cıdden aklımı kaybedıcem ya
-Reklam-
0 oy
(13,802 puan) tarafından
Ay bende kizimi gönderelim diyorum eşim asla istemiyor. Insani dinden imandan soğutuyor böyle ş.erefsizler. 
tarafından
Gondermem ben baksana kımseye guven yok cocukların hepsını sıradan gecırmıs ****
(909 puan) tarafından
Canım çocuklarınıza din ve görevlerini siz öğretin. Ne diye yurtlara gönderiyorsunuz en iyi öğretici anne babadır. Kimseye güvenmeyin kendi gözünüzden sakındığınız evlatlarınızı kimseye teslim etmeyin.
(13,802 puan) tarafından
Yurda göndermeyecektim zaten canim. Benim kizim daha küçük. Dini eğitim veren kreşler var oralara yollamak istiyordum ama eşim istismar olaylari öyle kurumlarda daha fazla diye kabul etmedi zaten.
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Bu ülke bu din adamlarından çektiği kadar hiç kimseden çekmedi. 
tarafından
O kadar katılıyorum ki görsen ama en dındar bunlardır
tarafından
Çok haklisin
0 oy
tarafından
Allah sonumuzu hayr etsin 
tarafından
Aminn aminn ama hıc ıyıye gıtmıyoruz
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Böyle bir dönemde ben de göndermem çocuğumu ki bu ilk haber değil yurtta da boyle bir olay yaşanmıştı 
tarafından
Her ay oluyor duymadıgımız da kımbılır kactane var
0 oy
tarafından
Hiç kimseye güvenmeyeceksin 
tarafından
Nasıl yasanır boyle ama
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kendi gözümden sözümden sakınırım evlatlarımi o yüzden kimseye güvenim yok ellerim sürekli üstlerinde okula gidiyor büyük kızım artık onda da asla diyorum kimseye güvenmeyeceksin insanlarla ilişki kurabilirsin arkadaşlık edebilirsin ama asla güvenme çünkü bend soyleyim güvenin yok 
tarafından
Evet bır yasına kadar mudahale edebılırız ama bellı yastan sonra ıple bagladan tutamıyoruz cocukları, sanal ortamda bıle oyle sapkınlıklar donuyor kı
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bizde koyde toplanip giderdik yaz tatillerinde camiye Allahim dünyanın sonu geliyor artik
tarafından
Bızde heyecanlı gıderdım etekler alırdık esarp alırdık, heveslenırdık asla gonderemem kızı erkegı de yok artık Allah cezalarını versın
(1,918 puan) tarafından
Amiin amiin
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Çok korkuyorum ben bundan ya Allah kimseye yaşatmasın. Allah evlatlarımızı korusun bu pisliklerden 
tarafından
Hıc kımseye ımammış hocaymıs ogretmenmıs guvenmıcez herkes sapık olmuş
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Kimseye.... Hele bu diyanet mensuplarina asla b eşim imamdı ilk o kadar hevesliydi ama içine bir girdik ki dinle alakalı hicbirsey yok inanın insanalri dinsizlestirmekten başka yedikleri bir halt yok diyanet değil hıyanet hamdolsun ki o kurumdan çıktık vicdanımız rahat en azından 
tarafından
Yooo ne var merak ettım ıste
(4,700 puan) tarafından
Gitmeyiz de zaten düşünmüyoruz en fazla konya belki olur diyoruz bakalım ama niye Trakya bende merak ettim
(2,831 puan) tarafından
Eşim orda görev yaptı 750 haneli koca bir kasaba gunde belki bir belki iki kişi namaza gelir çok üzülüyorduk eşimle onları davet ettik namaza Kur'an okumaya ama dinlemiyorlar biz böyleydi hoca fazla ısrar etme demeleri bizi çok üzdü
(2,831 puan) tarafından
İnşaallah çok güzel bir yere verirler cnm bizim tam bir kabustu kaldığımız ev kaldığımız kasaba
(4,700 puan) tarafından
Bizde ilk antalyada yaptık canım eşimin benim piskolojim bozuldu eşim tedavi bile oldu dağ başı bir insan bile yoktu kış boyu ne rezalet çektik sonra da herkes imamlar niye bu kadar alıyor diye laf söylerler
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Resmen insanlari böyle bòyle dinden soğutmaya çalisiyorlar hirsizlarda hep kapali yada çarşaflı oluyo nedense
tarafından
Ay ben o konuda bısey demek ıstemıyorum lınc yerız aslında onlar carsaflı degıl yuzlerı bellı olmasın dıye ortunuyo kopekler
(7,230 puan) tarafından
Heh iste aynı o köpeğinde camilerden soğutmaya çalışmadıgı ne malüm dimi
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ben de yaşadım bunu 6 7 yaşlarında köyde dedemlerde kalırdım onlarda camiye yollardı bizi. Hoca abdest almayı ogretcem diyip tek tek bizi abdesrhaneye götürdü orda kalcama ellemisti çocuk aklı korkudan kimseye diyemedim adamdan hep kaçtım Allah belasını versin 
tarafından
Allah onun bın belasını versın serefsız adamı dınden sıguturlar
0 oy
tarafından
Canim şuanda yoğun bakimdayiz gece bi kız geldi 8 yaşında kanamadan amcası ya da dayısı tecavüz etmiş polisler ifade için geldiğinde yalvariyorlar duyulmasin diye dusunnnnnnn
tarafından
Ayy cansu ne diyin sen igrenc aileler
tarafından
Masalı unuttum kiza ağladım tum gece
tarafından
Ya kiyamam o çocuğa nasıl kimse duymasın derler
(599 puan) tarafından
Allahindan bulsunlar
tarafından
Valla nefesım daralıyo paranoyak oldum psıkolog ılac kullanman lazım dedj en skn, markette adamlara kotu kotu bakıyorum
0 oy
tarafından
Ayy bizim cami hocamız ne mübarek adamdı yaaa ne hoş şeyler öğretti bize Allah ondan razı olsun
tarafından
Ama ben kendim öğretim gondermem
tarafından
Aynen oturalım kendımız ogretelım ınternet var herseh var ogrenmek ısteyen ogrenje
0 oy
(10,229 puan) tarafından
Bu tarz haber ilk değil. Camiler yatılı kurslar artık amacın çok dışında maalesef 
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Ay evet ya bende giderdim gerçekten bu devirde kimseye güven yok cocuklarimizi Rabbim korusun:(cok üzücü her şeyden şüphe eder olduk ki nasıl olmayalım baksana:'(

0 oy
(12,772 puan) tarafından
Birine bizzat şahit oldum ceza aldığında da yüzsüz yüzsüz ben sadece sarıldım demişti 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 596 göst.

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...