0 oy
370 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (509 puan) tarafından

image

image

bir yere çarpmıyorım üstteki dün akşam oluştu ve dün hiç bir yere çarpmadım eminim.  Neden olur bu morluklar sürekli var . Acaba bebeğim bacağımın üstünde ayakta duruyor genelde ondan olabilir mi dicem ama sadece ayakta duruyor yani zıplama vs yok 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi doktora gorun canım kan degerlerine baktir..
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından

Ben de çarpmıyorm sanıyormdm görsen bacağım mosmor acı sıfır, gün içinde vurmadığım çarp aldığım yer kalmıyormuş :D

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Bu ara bu sitede çok görüyorum canm bu postlardan bende de bazen oluyo ama hiç takmadım yıllardır olur ama için rahatlamayacksa bi doktora görün bi lam değerlerine baksinlar
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Bende de vardı. Şubat ayında genel kan tahlili vermistim. Nisan ayında morluklar için gittim, doktor Şubat ayındaki değerlere baktı sorun yok dedi. Beyaz kan hücreleri azsa oluyordu sanırım yanlış hatirlamiyorsam
0 oy
tarafından

Bunlar neki sen birde benimkileri gör sjsj

Biri görse dicekmseni kim dövüyor 
(14,428 puan) tarafından
Kime çimdiriyon kız kendini ha
Nihahahahahha
tarafından
Kocamda yok sjsjs
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Kan degerlerine baktir bir suru sebepleri var kimisi ciddiye alinmazken kimisi kan hastaliklariyla alakali ciddi bi hastalik sonucu olusan morluklar. Benim vucudumda kollarimda bacaklarimda bundan daha fazlasi oluyodu pihtilasma varmis kan sulandirici igne ve hap kullaniyorum
0 oy
tarafından
Kan değerlerin düşüktür canım tahlil yaptır bir 
0 oy
tarafından

Aklıma başka şeyler geliyoree:D tövbe yarabbim :)

Bende de oluyor çarptıpımı bile hatırlamıyorum 
0 oy
tarafından
Aynı canım bende de durum aynı arada çıkıp gidiyor ben haftaya doktora gidiyorum bakiyim neden çıkıyo sadece ayağımda çıkıyordu şimdi kolumda da çıkınca endişe ettim geçen posta açmıştım 
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim de bir ara öyle oluyordu dahiliyeye gitm kan degerlerine baktrdm en son kalp doktoruna gönderdi doktor renkli ultrasonla falan baktilar morluklara doktor 2 ilac vermisti o zaman kullandm gecti sonra
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Benim bi tanıdığımdada olurdu adam kalp hastasıydı,kemik erimesi vardı 

Dr gitmekte fayda var kuzum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
12 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 349 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 197 göst.
11 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.

380,235 soru

11,383,938 cevap

34,884 kullanıcı

...