0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
Ben pamuklu tülbentten iğne oyası yaptırdım beyaz renk. Onu kullanırım diye düşünüyorum puset örtüsüne gerek var mı acaba. Muslin örtülerim de var Eylül 12 doğumum nasip olursa. Sıcak yerde yaşıyorum. Almam lazım mi yoksa Tülbent ve muslin battaniyeler iş görür mü 

7 Cevaplar

0 oy
(1,693 puan) tarafından
Aman hiç gerek yok cnm ben kullanmadım poset kullandığım halde fazla eşya göz cıkarır onun yerine bebişine başka bşy al
(809 puan) tarafından
5 tane muslin battaniye var sadece biri 1metreden fazla diğerleri küçük. Onlar iş görür o zaman. Hem emzirme örtüsü olarak da kullanacağım o yüzden fazla biraz
(1,693 puan) tarafından
Baya yeter canım benim müslik iki taneyoi bir tane kullandım diğerini kaldırdım o derece yani
-Reklam-
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ben almadım müslim kullandım
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Açılıyor onlar canım tutacak yerinden bağlayıp baş kısmını pusetin lastikli altına sıkıştırıyorm geçen örtüyü yıkadım yazma kullandım rüzgarda açılıyor rahat tutulmuyor
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Müslim bez almıştım 3 tane canım her yerde onları kullandım rahat oluyor pusete de örtüm,banyo küvetinin altında serdim , mama sandalyelerinin altınada serdim heryerde kullandım  ,annem banada 2 tane iğne oyalı örtü yaptırmıştı puset için onlari , hiç kullanmadım sevmiyorum o yüzden anneme de demiştim olmaz illa ördurcem dedi  oya falan sevmiyorum  ben direk müslim örtü kullandım, iğne oyalı yuz örtüsünü de ötebilirsin pusete canım sorun olmaz 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Ben müslin örtü örtüyorum canım almadım puset örtüsü
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Dediklerin iş görür kız gerek yok bencede
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Müslin örtü örttüm ben

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.