0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar eşimle hiç anlaşamıyoruz hani bir laf var ya ayrı dünyaların insanlari diye öyleyiz. Az önce alışverişe gidelim dedim her şey ateş pahası olmuş evde bi şey yokmuş gibi davranıyorsun diye bağırdı çağırdı bende ne oluyor bi şey demedim ki dedim bağırmasına şaşırdım neyse dışarı gitti iki eksik vardı onları aldı geldi suratı bi karış babam gelecek diye hic istemez ailemi ama kendisi ailemi yemeye bayılır tam bi belesci bende söylendim işte biraz geldi yüzümü falan sıktı benimde tenimde aşırı hassas dokunsan morariyo şimdi yüzum sıktığı yerler morarmış ailem de bana böyle yaptığını bilmiyor yaşlılar tansiyon şeker ne ararsanız var bana elini kaldırıldığını duysalar hasta olurlar ne abim ne ailem yanımda değil eşimde bunu bildiği için tepeme bindikce biniyo kafayı yiyecem sürekli aşağılama dir dir bagirma çağırma ağzımı açsam şiddete kadar gidiyor aileme gidemiyorum çünkü eşimden nefret ediyorlar ve evlendiğin gibi çek onu biz sana yalvardik evlenme diye diyorlar çalışsam ise girsem bebeğim çok küçük ne kreş ne bakıcı kimse almaz başına saçımda siyah saç kalmadı artık bembeyaz oldu ağlaya ağlaya ne yapacam şaşırdım annem çık gel kafanı dağıtırsin diyo yüzüm kıpkırmızı anlarlar diye sesimi de çıkaramadım 

8 Cevaplar

+1 oy
(802 puan) tarafından
Evinide geçindiremeyecekse niye evlenmiş ac mı yaşayacaksiniz her yerde erkeklik taslamayı bilir böyleleri o elleri sana muhtaç olsun hayvan 
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Eşin yüzünü nasıl sıkıştırdı siniriyle mi :(
(220 puan) tarafından
Üstüme yürüdü yüzümü sıktı
(881 puan) tarafından
Kurban olurum ya :(
0 oy
tarafından
Benimle hemen hemen aynı durumu yaşıyorsun. Ailenin arkanda olmaması nr demek iyi bilirim. Tavsiyem bebeğimle mutlu ol , o yokmuş gibi yaşa ilk bebeğin biraz büyüyünce de kreşe verir calisabilirsin belki
(220 puan) tarafından
O yokmuş gibi yaşamaya çalışıyorum ama bütün para onda bi noktadan sonra muhatap mecbur oluyorum
tarafından
Benimde eşim aynen böyle cimri bide. İhtiyaçlar için sana para vermiyor mu birde kendine ait harçlık
(220 puan) tarafından
Azcik veriyor o da çocuğun ihtiyaçlarına iyi geliyor bana bi şey kalmıyor
0 oy
(881 puan) tarafından
Şiddet uygulayan erkek acizdir net .
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Anne babablar hep der ya evlenme diye kardeşimde teyzemin oğluyla evlendi şuan eşi hic değer vermiyo bende ailemin istediği kisyle evlendim allaha şükür mutluyum değer veriyo pazara markete gideriz 10 kere sorar canın çektiği bisey varsa al diye cok pahali derim sigara içsem verecektim her gün 30 tl der sigarayı bırakmalı 1 buçuk 2 sene olucak iste yani anladim ki Anne babanın rızası olmadığı evlikte hayir yok tabi herkes icjn geçerli değil ama yinede insallah değerinizi anlar cok üzüldüm 
(123 puan) tarafından
++++++++++++
(504 puan) tarafından
Bence alakası yok allah iyi insanla karşılaştırsın diyeceksin bende kendi sevdiğimle evlendim eşim dünyalar iyisi bir insan ailemide sever sayar önce insan olacak
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Ya burda o kadar cok goruyorum ki esiyle sorunlari var ama mecburiyetten evli kalan ailesi destek cikmayan cocugum var calisamam diyip mecburiyetten o siddet gosteren eslere susan boyun egen. Cok uzuluyorum ya. Belki basima gelmedigi icindir bilmiyorum ama esimle sorun yasasam ve esim siddet gosterse ailem ilk sahip cikcak kisi. Onun disinda kayinvalidemler bile her zaman soyler kendi oglumuzun hatasi oldugunda o el oglu sen bizim kizimizsin duyelafta sanirdim ama bi kez kanitlanmis ta oldu. Allah yardimcin olsun canm ne diyim 
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm. Allah eşine insaf versin
0 oy
(48 puan) tarafından
Ayni durumu bende yasiyorum banada diyor hersey cok pahali bisey istemeye korkuyorum sürekli gecim sıkıntisi allah yardimcimiz olsun sen yine hayata olumlu bakmaya calis keyif almaya bak yapacak bisey benim esimi ilk basta cok istedi ailem evlenince hic istemez oldular

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,495 göst.
0 oy
8 cevap 277 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,097 puan) tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 551 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

379,185 soru

11,350,598 cevap

34,818 kullanıcı