0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (565 puan) tarafından
Kizlar oğlum 21aylik. Normalde yanlarinda asla öyle konuşmayız fakat Iki gun once eşim haberlerde küçük kıza taciz olayini gördü vee g.avat dürz. ü  dedi oglumda duydu ayyyy iki gündür bize geliyor gabak düüzü diyorr naptimsa unutturamadim yaa soylediginde dikkatini dağıtıyorum surekli fakat unutmuyor var mi oneriniz??? 

11 Cevaplar

+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Ay diyişi komiğime gittii 

Canım o dedıgınde umursama ustune gidersen dahada der
(565 puan) tarafından
Yaa işte başta tepki gosterince surekli demeye basladi simdi soylediginde dikkatini başka seylere cekiyorum ama unutmadi halaa diyor. Ayy unutur ya inşallah
(9,247 puan) tarafından
Deme dersen dahada diyrcek umursama
(565 puan) tarafından
Bakalim oyle yapiyorum unutur ya heralde
-Reklam-
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Söylediği zaman komik diye gülmeyin sakın bir daha duymayayim ağzından falan diyin zamanla unutur
(565 puan) tarafından
Ya basta ben biraz tepki verdim oyun sandi simdi duymamazlıktan geliyorum insallah unutur bi kac güne
0 oy
(388 puan) tarafından
Yeğenim konusurken biz duymuyorduk. Asla iyi ya da kötü tepki vermiyorduk. Öyle yapınca birkaç günde geçiyordu. 
(565 puan) tarafından
Yaaa başta ben biraz tepki gösterdim sanirsam oyun olarak algiladi ve söylüyor suan hic tepki vermiyorum dikkatini dağıtıyorum insallah unutur bi kac güne
(388 puan) tarafından
Unutur merak etme siz tepki vermeyin. Yıllar önce daha cok kücükken eşşek g.ötlü diye birşey duymuş. 3 yasında bana teyze sen eşşek g.ötlü dedin dedi şok oldum kaldım. Ağzımdan asla öyle birşey cıkamadı. Nerden duydu onuda bilmiyorum. Fil hafızası oluyor onlarda gerçekten. Tepkisiz olmak en iyisi.
(565 puan) tarafından
Ayy çok çabuk kapiyolar yaa soylenenleri falan :D
(388 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Birde oda dolusu insan icinde dedi yerin dibine girdim :)
(565 puan) tarafından
Allah'tan biz evdeyizde şuan kimse duymadi daha :D
0 oy
(12,901 puan) tarafından
Dediğine verdiğiniz tepkiden kaynaklı daha çok aklında kalmış görmezden gelseydiniz bir iki söyleyip unuturdu
(565 puan) tarafından
Muhtemelen benim tepkimden oldu oyun sanıyor ve söylüyor. Suan soylediginde duymamazliktan geliyorum dikkatini dağıtıyorum insallah unutur bi kac güne kadar
(12,901 puan) tarafından
Bıktırana kadar diyecek tepki vermediğinizi gördükçe terk edecek
(565 puan) tarafından
Ayy insallah
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Görmezden gel. İlk başta çoğalır. Daha çok yapar sonra unutur
(565 puan) tarafından
Yaa basta ben tepki gosterince oyun sandi heralde suan duymamazliktan geliyorum dikkatini dagitiyorum  inşallah unutur bi kac güne
0 oy
(380 puan) tarafından
Ya bızdede bayramda kuzenımın oglu a..kodum dedı smdı kızımda dıyor 1 haftadır ara ara aklıma geldıkce diyor kızıyorum oyun yapıyor bagıra bagıra dıyor npcam bılmıyorum
(565 puan) tarafından
Yaa bende basta duyunca  tepki gosterdim oyun sandi heralde simdi duymamazliktan gelip dikkatini dağıtıyorum insallah unutur bi kac güne
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Duymamazliktan gel söylediği zaman konuyu değiştir unutur gider zaten zamanla 
(565 puan) tarafından
Oyle yapiyorum bakalim keske basta tepki vermeseydim unutturdu simdiyee
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Dikkatini cektigini dusunurse daha cok soyluyorlar tepki verme duymazliktan gel 
(565 puan) tarafından
Bakalim oyle yapicaam unutur insallah
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bir kere kız sonra umursama gözünün içine bak öyle unutup gidiyor 
(565 puan) tarafından
Iste başta tepki verdim diye oyuna cevirdi heralde simdi duymamazliktan geliyorum dikkatini dağıtıyorum bakalim unutur yaa heralde
0 oy
(48,602 puan) tarafından
kendi haline birak unutur zamanla ☺️☺️ hemende kapiyorlar 
(565 puan) tarafından
Ay evet yaa. Insallah unutur bakalim
(48,602 puan) tarafından
esimde kizima nah yapmayi ogretmisti unuttu ☺️ ogretecek bisey bulamamis gibi☺️
(565 puan) tarafından
Hahha kiz okuyunca nasil güldüm :D bebeye ogretecek baska bir sey bulamamış mi :D :D
(48,602 puan) tarafından
bana kucukken halam ogretmisti hemde iki asker diz çöker ayaga kalkar resim ceker diye☺️ kizim icinde ogreticem diyodu babasi ogretince halam gec kaldim diye uzulmustu☺️
(565 puan) tarafından
Hahahah :D
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Eşimde telefonla arkadaşı ile konuşurken bi olay anlattı eşimde şaşırdım ananıı skimmm falan diye sok yaptı şimdi kızım da senin ananı dikim bana diyor
(565 puan) tarafından
Kiz hemen kapiyolar ya dediklerimizi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 75 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 556 göst.
+1 oy
59 cevap 719 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu

378,933 soru

11,342,512 cevap

34,809 kullanıcı

...