0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar iyi akşamlar o kadar doluyum ki kime ne anlatacam kime dert yanacam bilmiyorum buraya yazmak istedim uzun olursa lütfen hakkınızı ve vaktinizi helal edin 

Ben 6 yaşında iken babam annemi aldattı ve kadın hamile diye babam bizi terketti o kadına gitti Allah razı olsun dedem ve babannem anneme ve bize iki toruna sahip çıktı 

Babam annemi hep dövdü gitti geldi elini kolunu ağzını yüzünü hep kırdı ayrılmıştılar ama resmiyette değil babam annemin parasini alır giderdi 

Annem her şeye rağmen babanız kuzularim siz kötü olmayin derdi 

Evlendim bir çop almadı çocuğum oldu bir çöp almadı ayrıca ben hamile kalınca karısı kıskandı üçüncüye hamile kaldı oğlumla kardeşim arasında 4 ay var 

Bi gün eşim eğitim için başka memleketteydi ben de babamlarda kalayim bayadir görmedim dedim ertesi gün o kadın kovdu beni evden 

Şimdilerde babamın 3 çocuğu var o kadından ve 20 sene geçti her şeyden izine gittik babamı aradım size gelecez diye önce tamam dedi sonra geri aradı babannene gel orda görüşelim ev uygun değil diye sonra oraya da gelmedi neyse bugun

Bize 3 saatlik mesafede bi yere tatile gelmişler davet ettim babam bi ton bahane sıraladı ben de açtım ağzımı sonunda ve babamla görüşmeme kararı aldım 

Durumu çok çok iyi diğer üç çocuğuna mükemmel bir hayat yaşatıyor ama beni ve kardeşimi sürekli yok sayıyor artık bıktım 

10 Cevaplar

+2 oy
(1,258 puan) tarafından
Sende yok sayy Ettiğini siz biliyorsunuz ben burda sinir olduuumm !!!! 

Üzüldüm :(
tarafından
Daha 8 yaşında iken felç geçirdim o kadar üzüntüye 25yasinda ikinci defa felç geçirdim artık sağlığım da iyi değil çok yoruldum
-Reklam-
+2 oy
(15,322 puan) tarafından
Yani canım seni suçlamak istemiyorum ama baba o üstelik terk eden taraf gittiğinde görüşmek istemen sizde gelip kalayım demem yanlış diyorsun işte ekonomik olarak bile fark var baban var ama aslında yok gibi her şey olduktan sizi bırakıp gittikten sonra bile elini üstümüzden çekmemesi gerekiyordu onlara ne alsa size de alması veya sen demeden gelince gel mutlaka görüşelim vs demesi adam bence senin baban olduğunun farkında değil o babaannenlerde görüşelim de laf olsun diye yani üzülme sen zaten sizi terk edip giden birinden size hayır gelmezdi 
tarafından
Kesinlikle doğru söylüyorsun canım
0 oy
(597 puan) tarafından
İyiki içini boşaltip ağzıne geleni saymışsın daha beterini söyle hatta susma.benim annemi dövecek ağzını burnunu kiracak birine baba demezdim hayatimda yeri asla olmazdi
tarafından
Ben de istemedim ama annem her defasında düşman olmama engel oldu babadır atadir diye artık son damla döküldü tastik canım
(597 puan) tarafından
Annen keşke o insani kendinden uzak tuta bilseymiş.çok üzüldüm ona yaşattıklarına(
tarafından
Hala unutamıyorum
0 oy
tarafından
Keşke bir insan kendi hayatini kendi aylesini secebilse keske  yanlis anlamayinda baba baba olsaydi sizi baskasi icin birakmazdi
tarafından
Neden yanlış anlayim canım her şey ortada zaten
Rabbime havale ettim
0 oy
(916 puan) tarafından
Anneme yar olmayan pisliğin teki bana da baba olmayıversin babalığına tükürimmm 

Anneme vuran eller paramparça olsun adiiii
tarafından
Annemi her gördüğümde geçmişin izleri hala var dayanamıyorum bakmaya kendime kızıyorum Annemin ailesini kızıyorum
Okumuş etmiş kadını nasıl böyle dengesize verdiler bilmiyorum
(916 puan) tarafından
Çok şükür ki Allah'ın adaleti diye bir şey var birgün tecelli eder
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Okuyarak seni yasamadan anlayamayiz canim. Bir cogumuz mantigimizla babanla görüşme o zaman deriz. Ama ekmek gibi su gibi insanin ailesinede ihtiyaç duyuyor. Allah kolaylik versin. Kendi ailene sarıl canim. Mesafeli durman senin için daha iyi gibi duruyor. Bu arada yaşadıkların hiçte kolay degil üzüldüm senin adina. Inşaallah kendi yuvan huzurludur. Hepimiz hayatta bazi imtihanlar veriyoruz farkli farkli dünya işte:( 
tarafından
Allah razı olsun canım elhamdülillah çok şükür Rabbime babamdan görmediğim babalığı eşimden görüyorum oğlumla birlikte sanki yeniden büyüyoruz
(2,415 puan) tarafından
Inan kendim akrabam gibi cok sevindim. Kimisinin eşi kimisinin anasi babasi imtihan oluyor. Allah yuvanizda mutluluğu daim etsin
tarafından
Aminnn cümlemizin inşallah canım benim
Ama ne olursa olsun hayatı her yaşta ayrı yaşamak gerekmiş geriye dönüp bakamıyorum ben hep kötü anilar var
0 oy
(2,907 puan) tarafından
Babalık yapmak istemiyor demekki üzücü ama bence sizde artık mesafe koyun uzulmemeniz için en azından. Görünür de baba ama maalesef anne babalık vasfını herkes taşısa keşke.
tarafından
Aynen öyle yaptım canım engelledim her yerden artık sadece biyolojik baba
0 oy
(14,045 puan) tarafından
İyi yapmışsın bir baba evlatlarını dusunmuyorsa sende düşünme hiç aklım almıyor nasıl bir vicdan diğer çocuklarına bakiyorsunda 2 evladına bakamiyorsun
tarafından
Ben de bunu anlamıyorum işte
(14,045 puan) tarafından
Yaparlar benimde yeğenimin babası öyle evlendi ona bakiyo ama kendi oğlunu birkez aramaz sormaz Rabbim büyük
0 oy
(3,092 puan) tarafından
Babanla görüşmeme kararı için baya geç kalmış sin 

Allah kalbine marhamet versin babanı 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Valla kbakma da sicarim böyle babaya. Serefsizz sperm vermekle baba olunmuyor. Yazık günah size.  Annen ne derse desin kabul edilir şey degil. hem kendini hem sizi ezdirmis . Çocuk kalbinde onulmaz yaralar açmışlar. Ben çok daha önce keserdim iletişimi ve ağzıma gelen herşeyi sayardim  .böyle baba olmaz olsun.sen hala gideyim ,gelsinler diyorsun. Beklentiye girme hayatından çıkar at. Ölünce alırsınız hakkınızı yedirmeyin. Bu yasa kadar faydası olmamış ama bundan sonra olsun  alın hakkınızı sizde onun çocuğusunuz. 
tarafından
Doymayan 3 çocuğu ve yuva yıkan karısına anca yeter canım
tarafından
Ahh canım ya seninde çocukların vardir onlar için yedirme hakkını. Bu adam zaten size babalık yapmamış bari maddi olarak hakkını al. O utansın söke söke al gerekirse. Siz ağaç kavugundan mi çıktınız .
(11 puan) tarafından
Bir uzmandan dinlemiştim ailede sorun yaşayan mutlu olamayan çocuklarin hiç bir zaman mutlu olamadıklarını ve her zaman açık bir yara ile yaşadığını yaziyordu kendimden de biliyorum ne yazikki böyle babalar öz cocuklarinin ruhunu öldürüyor aradan zaman geçmiş canım imkanın varsa uzman bir yardim al kendine de eziyet etme haksızlık acı veren can cekistiren bir duygu o duyguyu beslediğin sürece mutlulugu kendine haram edersin canım tecrubeyle Sabit

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 90 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 321 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 387 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu

397,671 soru

11,893,815 cevap

36,016 kullanıcı

...