0 oy
1,542 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
4 ay tam 4 ay birbirimizi göremeyeceğiz zaten 2 aydır görmüyorduk. 1 haftalığına izine geldi

Çocuklar gibi karşıladı. Bugün dönecekti erken gitmek istedi. Ben de huylandım kavga ettik vedalaşmadan evden çıktı gitti. Dayanamadım geri gel dedim hemen hazırlandım çıktım kapıda eşimi bekliyordum. O beni evde bekliyorum sanmış. Arabayı kaynım sürüyor yanında bir kız arkada eşim ile bir kız oturuyordu. Eşim vedalaşamadık diye çağırdım sanmış eve girecek vedalaşıp geri gidecek diye düşünmüş. Ben de onu Terminalden uğurlamaya gidecektim kötü ayrılmayalım istemiştim. Araba geldi onları öyle görünce kan beynime sıçradı bunun için miydi diye bağırdım. Eşimin babaannesi halası kapıya çıktı. Eşim dediğim canım dediğim adam merdivende beni yakaladı yeter artık diye üstüme yürüdü boğazımı sıktı. Araya 80 yaşındaki babaanne girdi. Halası kızlara o.rospular diye bağırdı. Kaynım ben p.zevenk miyim onlar benim arkadaşım diye halasının üstüne yürüdü. Eşim git boşan bıktım senden diye bağırdı bana. Kaynım halasının üstüne o kadar yürüdü ki her şeyi bıraktık onları ayırdık eve çıktım peşimden eşim geldi onlar benim değil murattın arkadaşları dedi. Ben ne yaptım sakince her şeye tamam dedim. Gittim kızlarla beraber aynı arabaya bindim eşimi yolcu ettim. Bi insan ne kadar alçalırsa o kadar alçaldm. Kendimden iğreniyorum. Herkese dediği şey 4 ay evde yok maaş sen de ye iç gez toz acıma oldı. Ne kadar geniş bir insanım ben anlayamıyorum. Kendimden iğreniyorum. Çok severek evlendik 3 yıllık evliyiz. Her şey ne kadar boşmuş insan kimseye güvenemiyor. Eşimin yanında benden başka bir kızın olabileceğini hayal bile etmezdim. Sözde muratın arkadaşları murat kızları satamamış abisini terminale bırakmaya beraber gideceklermiş. Kendimden utanıyorum tek hissettiğim bu

42 Cevaplar

0 oy
(1,405 puan) tarafından
kocan da önde oturup muratın kanciklari arkada otursaymis biri niye önde diğeri kocanın yanında ozman. keşke gitmeseydin 
(173 puan) tarafından
Kaynım halam ile kavga etmeseydi zaten gitmezdim. Babaannem yaşlı arada kaldı biri onu itecek diye çok korktum. Kaynım kendinden geçti her yeri yumtukluyor tekme atıyordu. Onlara gidin dedim gitmediler. Eşim sen gelmezsen gitmem dedi.
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
Siz eşinizi seviyorsunuz , ve zannımca onu biraz fazla pohpohlamis , tabiri caizse kendini bişey sanmasina neden olmuşsunuz.Sizi çantada keklik görüyor , her şeye katlanabileceginizi düşünüyor , zaten siz de öyle yapıyorsunuz .Anlattığıniz olayda çok az erkek bu durumdan sağ cikabilir , o da bunu başarmis zaten..Saygı , sevgi , değer görmediğiniz bir ilişki size zarar verir uzun vadede.Esinizle çok ama çok net tavırlarla konuşun bence , beklentilerinizi sıralayın.Onun yalanlarını yemediginizi , ***** olmadığınızı da vurgulayın ki bir daha saçma sapan yalanlar atarken iyi düşünsun.Simdiden zarar görmeye baslamissiniz , kendinizden igrendiginizi söylemişsiniz , burada iğrenç olan şey siz degilsiniz.Sadece biraz toparlanmanız gerekiyor.Allah yardımcınız olsun.
0 oy
tarafından
Ah be arkadaşım sen ne yaptın kendine böyle dünyada tek kocan yok ki neden bu kadar kendinden taviz veriyorsun. Yaptığın çok yanlış ne demek kızlarla aynı arabada erkenden gitmek felan sen şu adamı bir bırak önce kendine odaklan kendine bir değer ver. Sen bunları hakediyormusun hayır bunlara kendin izin veriyorsun önce bir özgüvenini tazele kursa git saçın başın giyimini değiştir sosyalleş yeni şeyler öğren kitap oku adil Yıldırım var otur bütün videolarını izle ne olur nasıl olur ama şu halden bir çık sonra kocan olacak o pisliğede haddini bildir arama sorma mesaj atma hatta mümkünse hayatından çıkar yeni bir hayat kur kendine eğer bunları yapamıyorum dersen sessizce uzaklaş üstüne düşme ne hali varsa görsün. Buradaki postlara çok okumam üzülmem ama senin şu yazın içimi parçaladı resmen. Düşün seni tanımayan insanlar bile senin için üzülüyor sen kendine dön ve bir bak ben ne yapıyorum diye sor ve acilen toparlan 
(173 puan) tarafından
Kalsam kendime yediremiyorum gitsem üvey anne var. Benim için sorun değil ama kızıma hiç dillik vermez. Babam sabah gidiyor akşam geliyor. Hiç bir şeyin farkında değil. Karın şöyle böyle yaptı deyip onlarında huzurunu bozmak istemiyorum. Koca dünyaya sığamıyorum
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Kendinden iğrenmekle doğru yapıyorsun geniş bir insansın evet. Nasıl miden aldı da o arabaya binip eşini yolcu ettin anlamaya çalışıyorum halâ 
0 oy
tarafından
Bu olaylardan sonra onlarla aynı arabaya binip gittin birde o kızlar onun da arkadaşiydi emin ol 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sen her şekilde normal tepkiler vermişsin canım ,ortalık yatisisin diye kızlarla binip ugurlamissin bile eşin sıkıntılı senin kendini suçlayacak bir durumun yok sonuna kadar haklısın halası ailesi bile senden yana olmuşlar o kız kayninin arkadaşı bile olsa eşinin yanına neden oturuyor iki kız arkada gitsinler yani sana suç bulamadim canım eşin çok suçlu bu olaylarda bence eşine tavrını koy 
0 oy
tarafından
Neden ozaman kocan arkada bi kizla oturuyorda kardesinin yaninda önde oturmuyo madem kardesinin arkadasi ******** pislik seni nasi bi duruma sokuyor bide hala o kizlarla arabaya seni bindiriyor yazik ya Allahindan bulsun affetme bacim imkanin gucun varsa çek git birak Rabbim yardimcin olsun icten hissettim suanki halini cok uzuldum Allahim gönlüne ferahlik versin
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Bu kadar şeye rağmen neden hala onu uğurlamak için gittin asla gitmezdim ben s.gitsin
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Aman Allahım sabah sabah neler okudum bu nasıl bı adam sen nasıl geri onlarla gittin bunlara rağmen
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Sonuçta ne kendim giderdim ne eşimi gonderirdim he baktım gdyo yol orda 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Seni suçlu çıkartıp, Bi de kendini haklı çıkartma derdinde. Bi bit yeniği var inşallah yanılırım. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bu adam nereye gidiyor kızlar kim. Okadar olay oldu ve kızlar hala orda yeminle cıkıp gelip parcalayasım geldi
0 oy
tarafından
4 aydan sonra eve döndüğünde yine aynı davranırsa seni aşağılarsa böyle devam ettirme bence. İns iyi olur
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Hayir nıye bagırdın bagırdın bari lafının arkasında dur bu nasıl bı degisiklik adam sana ne yapmıs sen ne yapmisın yarın aldatma olsa bile ıkı bagırır susar diyer we yapar bazen gercekten anlam veremiyorum bu dawranısa sizin 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
İnşallah yalniş anlaşılma olmuştur 
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Onun arkadaşlarıyla aynı arabada ne işi varmış? 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kimin arkadaşı olursa olsun azına sıçardım kızlarda yuzsuzlermiş hala binebiliyolarmış valla boğazınıda sıkmış hoşan demiş dahada yuzune bakmam terbiyesiz 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Boğazını sıktı bıktım senden boşan dedi sonra parası için sustun bide kalktın terminale uğurlamaya gittin kızlarla bencede iğren..
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Kocanı terminale bırakacağına morga teslim etseydin. 

Kusura bakma kendinden iğrenmekte haklısın. Ben bile bir kadın olarak iğrendim. 

Kaynının arkadaşları diye bir şey yok, saf olmayın. Allah aşkına evlendiniz diye kendinize saygınızı yitirmeyin. 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Tamam arabaya binebilirler arkaya iki kız otursun kocan da öne geçsin. Resmen ikili grup takılıyorlar yani ne bu genişlik abi. Allah'ım sana inşirah ferahlığı versin. Sabır versin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 596 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 414 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 413 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 735 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gonulyarasiii00 (4 puan) tarafından soruldu

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı

...