0 oy
1,539 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
4 ay tam 4 ay birbirimizi göremeyeceğiz zaten 2 aydır görmüyorduk. 1 haftalığına izine geldi

Çocuklar gibi karşıladı. Bugün dönecekti erken gitmek istedi. Ben de huylandım kavga ettik vedalaşmadan evden çıktı gitti. Dayanamadım geri gel dedim hemen hazırlandım çıktım kapıda eşimi bekliyordum. O beni evde bekliyorum sanmış. Arabayı kaynım sürüyor yanında bir kız arkada eşim ile bir kız oturuyordu. Eşim vedalaşamadık diye çağırdım sanmış eve girecek vedalaşıp geri gidecek diye düşünmüş. Ben de onu Terminalden uğurlamaya gidecektim kötü ayrılmayalım istemiştim. Araba geldi onları öyle görünce kan beynime sıçradı bunun için miydi diye bağırdım. Eşimin babaannesi halası kapıya çıktı. Eşim dediğim canım dediğim adam merdivende beni yakaladı yeter artık diye üstüme yürüdü boğazımı sıktı. Araya 80 yaşındaki babaanne girdi. Halası kızlara o.rospular diye bağırdı. Kaynım ben p.zevenk miyim onlar benim arkadaşım diye halasının üstüne yürüdü. Eşim git boşan bıktım senden diye bağırdı bana. Kaynım halasının üstüne o kadar yürüdü ki her şeyi bıraktık onları ayırdık eve çıktım peşimden eşim geldi onlar benim değil murattın arkadaşları dedi. Ben ne yaptım sakince her şeye tamam dedim. Gittim kızlarla beraber aynı arabaya bindim eşimi yolcu ettim. Bi insan ne kadar alçalırsa o kadar alçaldm. Kendimden iğreniyorum. Herkese dediği şey 4 ay evde yok maaş sen de ye iç gez toz acıma oldı. Ne kadar geniş bir insanım ben anlayamıyorum. Kendimden iğreniyorum. Çok severek evlendik 3 yıllık evliyiz. Her şey ne kadar boşmuş insan kimseye güvenemiyor. Eşimin yanında benden başka bir kızın olabileceğini hayal bile etmezdim. Sözde muratın arkadaşları murat kızları satamamış abisini terminale bırakmaya beraber gideceklermiş. Kendimden utanıyorum tek hissettiğim bu

42 Cevaplar

+8 oy
(1,316 puan) tarafından
Benim kocam bir başka kızla bırak aynı arabaya yan yana binmeyi selamlasamaz bile yok Murat'ın arkadaşı yok benim arkadaşım değil o kızları saçlarından tutar o arabadan yola yola indiriririm kaynım hele bir benim halasının üzerine yürümeye kalksın elin karısı kızı için bize laf etmeye kalksın kocamda benim boğazımı sıkacak olsun onun silahıyla önce kardeşini sonra onu alnının ortasindan vururum Karadeniz damarını tutturmasin benim ! 
(1,316 puan) tarafından
Gunani evet hemsireyim eşim polis
(1,316 puan) tarafından
Ahdevefa senin elin armutmu topluyor ya sinir oldum bak şimdi ne bulursan geciremedinmi kafasına o evi onun kafasına yikamadinmi ne demek milletin karısı kızı için yaşlı başlı insanları hirpalayip karısına vurmak o zaman kendine bir iyilik yap ve kurtul o adamdan o da Murat'ın arkadaşlarıyla mutluluklar dile ve çek git
(13,821 puan) tarafından
Bnmde eşim polis silh dyince merk ettim bnm eşim de işi gereği bayan polisleri brkiyo ben ona bile içten içe kıskançlık ypyrum
(1,316 puan) tarafından
Kiskanilir tabi birde elin karısı kızı için bunları yapacak yok öyle bir şey hep yüz vermekten bunlar başka birşey değil
(13,821 puan) tarafından
Evet böyle bir olay olsa heralde naparim onu.isi gereği olanı bile kiskanirken yani arabada snucta birlkteler illaki konuşma olur eder buna bile kıskanıyorum☺️her zaman olmuyo Allah'tan
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Üzüldüm ama muhtmelen Murat'ın arkadaşları değil 
(881 puan) tarafından
Hem kaosların efendisi hem doğruların efendisi diye adlandırıyorum seni balım❤
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(12,954 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Muratın arkadaşları ise eşinin öne kızların arkaya binmesi gerekirdi eşinin bir haltlar yediği varsa kızlar arabada senin yanina nasıl geliyor anlamadım iki ucu b.klu değnek 
+1 oy
(2,803 puan) tarafından
İnanamiyorum sana susmani bile anlarim ama nasil ayni arabaya binipte yolvu edersin esini bunun pişmanlıgı seni cok kotu etkiler keske gitmeseydin 
tarafından
Arkadaşım bak burda ben çatladım sinirden onceki postunu okudum şuan sinir küpüyüm. Birak üzulsün kahrolsun sen bu kadar değersiz misin. O sana deger vermiyor sen kendine deger vermiyorken o neden versin
tarafından
ahdevefa canım o mutlu zaten karıyla kızla gununu gun edıyor sen hıc uzulme kocan cok mutlu
(13,821 puan) tarafından
Kız hala dayanamiyorum mutlu olsun istyrum diyosun mutluluk böylemi olur
(2,803 puan) tarafından
Valla kızlar başta anlatmaya çalıştım baktım anlatamiyorum cvp vermemeyi sectim tam çıldırmalık
(13,821 puan) tarafından
Sevgi mutluluk bu degilki yani degisik
0 oy
(749 puan) tarafından
Neden erken gitmeknostedi peki.kızlarla ne alaka gidiyo terminale.haklısin bnce cinnet gecirmekle
(173 puan) tarafından
Bayram dönüşü yol kalabalık dedi evden 3de çıktı. Otobüs 9dydı
(749 puan) tarafından
Blkide kızlarla alakası yok ama kardesine onları def et beni öyle götür demesi gerekiyordu
(2,610 puan) tarafından
Cinnet geçirmemiş ki kızlarla aynı arabaya binip kocasını yolcu etmiş
0 oy
(3,825 puan) tarafından
Gerçekten yazdıklarını gönülden hissettim . Çok derin yazmışsın.  Ne desem bilemedim ama dilerim rabbim kalbine ferahlık versin
(2,423 puan) tarafından
Bencede hata burda başlamış çok rahat ettirmissin ömürlerin de sıkışık kaldıkları Bi askerlik var onu da yapsınlar yani Bi zahmet 6 aycık.
(173 puan) tarafından
Benimleyken mutlu gibi değil. Evde sürekli uyuyor. Telefonla oynuyor.
(749 puan) tarafından
Geldiginde belli olur.açık aćık sor niyetini öğren
(13,821 puan) tarafından
Uuuuu pavyon mu daha ne yorum yapalım biz pes
(2,356 puan) tarafından
Kız ne pavyonu rabbim uzak tutsun.
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm adına ne denir bilmiyorum fevri davranmışsın ama belliki eşinde olmucak şeyler yapmış 
0 oy
(48,642 puan) tarafından
liseli ergenler gibi iliskiniz 
(173 puan) tarafından
Kaynım 19 yaşında işte çalışıyor çevresi çok sürekli kızlarla beraber. Eşim sadece ona özeniyor
(48,642 puan) tarafından
kizdigin biseyler olmasa zaten boyle tepki vermezdin
(173 puan) tarafından
Önceden de kaynımın kız arkadaşı ile aynı arabaya bindi. Ama benden saklamadı. Erkenden çıkmasının bir sebebi olduğunu biliyordum
(48,642 puan) tarafından
ben orayi anlamamisim ilkten ondan ergence dedim sonuna kadar haklisin
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Sessizce uzaklaş öyle sessiz git ki çarpılmışa dönsün başını duvarlara vursun naptım ben diye..
(11,505 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
tarafından
Ne kadar erken cıktı evden pekı
(173 puan) tarafından
9daki otobüse 3de çıktı
tarafından
Daha once aldatma olayı oldu mu bu adamın
(173 puan) tarafından
Annemin yanımdayken bir kız arkadaşıyla telefonda konuşmuş arama kaydından silmiş onu biliyorum sadece
tarafından
Ya bır *** yese senın yanına kızlarla geleemzdı ama bu cesaretı de anlayamadım ayrıca 9dakı araba ıcın 3te cıkılmaz
0 oy
tarafından
Senin adına çok üzüldüm anlamadığım olay şu aylardır görüşmemişsiniz acaba yanında oturan kız görünce alkış mı tutman gerekiyordu
(173 puan) tarafından
Sabaahda erken çıkma yüzünden kavga etmiştik. Giderken vedalaşmadkm sinirliydim sonradan içime oturdu onu öyle göndermek. O yüzden geri gel dedim. Çünkü her zaman ben dayanamıyorum. Sevdiğim insanlara karşı kendimi o kadar basit gösterdim ki her şeye hakları var gibi
tarafından
Mesafe koyman gerekiyor canım yeri geliyor anne babana bile koydugun zamanlar olur madem kavga ettiniz okadar keşke yolcı etmeseydin en azından sana baştan söyleseydi kaynının arkadaşlaro diye böyle tepki vermezdin , sen tepkini koymazsan haksız bile olsa haklo gibi davranır
0 oy
(852 puan) tarafından
Asla yargilamiyorum asla lakin neden o arabaya geri bindin ve onu yolcu ettin....tamam deyip eve geri çıksaydın ve onun kıçına tekmeyi bassaydin be kuzum 
(173 puan) tarafından
Evden gitmedi o gitmeyince muratta gitmedi. Biz eve çıktık aşağıda halasıyla kavga etmeye devam etti. Sensiz gitmem dedi olay daha büyüsün istemedim kaynım ile halamdam korktum babaannesi 80 yaşında arada kaldı
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Yani böyle Bi olayda arabanın oturma düzenine bile takılırım. Niye eşinin yanında kız var mesela. Ama bi yandan da  gizli bisi yapsa eve o şekilde gelir mi. Sonradan hiç telde falan konusmadnzmi
(173 puan) tarafından
Eve çıktık beraber. Bana dediği şey murat kızlarla buluşacaktı arabaya almış beni bırak deyince kızları indirememş beraber beni bırakacaktılar. Kızlardan benim de haberim yoktu dedi
(2,423 puan) tarafından
Yani bilemedim canım.  Otobüs saatine göre baya da erken çıkmış Bi saat iki saat değil. Umarım dedik gibidir.
tarafından
Suan senin o kocan denen adami baltayla parçalayasım var
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ben senin kendinden iğrenme sebebini anlamadım
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Kızım  sen  m.a .n.y.a.k mısın niye  kendini  suçluyorsun  eşin  suçlu niye  kardeşinin  yanında  oturmuyorda  başka  bir kızın  yanında  oturuyor  ben  olsan  ağzına  ederd.m valla  
0 oy
(307 puan) tarafından
Murat ın arkdşlarıysa bile eşin ön koltuk da oturmalydı bence kızlar arkdşsa arkada 2 Kız oturablr. Devir çok bozuk kadın kadının düşmanı erkekler Bi alem 
0 oy
(368 puan) tarafından
 esin muhtemelen o kızlarla takılcakdı neden 2 kız gelsin yoksa yani bunu ıyı niyetli sakın dusunme

Sen eşin denen kişiyi an itibariyle hayatından cıkar. Ondan sana olmaz 
0 oy
tarafından
Niye göz göre göre kendini küçük duruma düşürüyorsun. 

Murat'ın arkadaşı falan değil eşin 6-7 saat önce evden çıkıyor ve tesadüfki arabada kızların yanında oturduğu bir şekilde yakalanıyor. Bunu gerizekali olan anlar. Bide gidip binmişsin o arabaya pes şimdi sen güzel güzel mesajlaşıyorsun da o adamla. Ben olsam ne konuşurum ne telefonlarına dönerim ne de başka bişey 
tarafından
Yemin ederim burda sinirden catladim ya. Kesin guzrl aşk mesajları yazıp atıyordur şimdi. Onu durduracak arkadaşıdami yok. Ilk defa bir posta delirdim ya
 Onceki postunu da okudum uykum kaçtı sinirden
tarafından
Bende çok sinirlendim gerçekten bir kadın neden bunu yapar kendine
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Burda herşeye üzülmem ama sen beni çok üzdün. Eski postlarına baktım da söylemek istediğim bi kaç şey var. Öncelikle en çok kendine değer ver eşin bile olsa kimsenin peşinden koşma. Bu hayatta bi duruşun karakterli bi yapın olsun kendini eşine ezdirme. Eşinin üstüne bu kadar düşme onu kovalama bırak o seni özledim desin sen deme ve onu kaybetmekten korktuğunu asla belli etme çünkü korkuyosun belli. Bu 4 aylık süreçte o aramazsa arama yazmassa yazma. Ve son olarak kendine çekidüzen ver saçlarını yaptır güzel giyin güzel kok vs yani 4 ay sonra döndüğünde bıraktığı kadından çok başka birini bulsun.
0 oy
tarafından
Üzüldum canım önceki postuna baktımda cinsellikte isyemiyormus. 

Cok fazlami kendini değersizlestiriyorsun ? 

Arabada kadınlarla gorup kavga ediyorsun sonra geri adım atıp onlarla ayni arabaya binip onu ugurluyorsun. Sana dur diyecek birileri lazım çunku sen kendini tutamıyorsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 589 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 412 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 728 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gonulyarasiii00 (4 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...