0 oy
1,382 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar ben gebeyim 37haftalik oldum bugün ama karnım çok küçük moralim çok bozuk acaba bebek gelişmiyor mu diye kafaya çok takıyorum devlet hastanelerinde Dr yok hepsi grevde geçen gittim gorunemedim  mecbur yine özele gitcem haftaya çok korkuyorum 

39 Cevaplar

0 oy
(2,055 puan) tarafından

İç karnın büyüktür  ben  ne  küçük  karınlı  koca  tombiş  bebek  doğuranlar  gördüm ama kontrolü  git  özelede  olsa  artık  son haftaların ne olur ne olmaz ;)

-Reklam-
0 oy
(13,214 puan) tarafından
Benjm de karnım azdı 

3400 ve 4 kilo bebekler doğurdum hatta eben şaşırdı bu karından bu bebek nasıl çıktı diue 
0 oy
(56 puan) tarafından
Benim karnım 6 aylik gibi herkes öyle der. Ama oğlum 3.480 gr doğdu çok şükür. Buda böyle küçücük ama bebeğime gayet sağlıklı dedi doktor. Takmayın 
0 oy
tarafından
Tamamda karnın küçük diye bebek gelişmiyor yada küçük anlamına gelmez iç karnın geniştir böyle düşünüp kendini strese sokma
0 oy
tarafından
15 hafta 2 günlük hamileyim karnım daha çok içe göçüyor benimkisi
0 oy
(8,126 puan) tarafından
Beni 41 haftalik doğurdum görenler 6 aylık diyordular karnım o kdr küçüktu 9 aylık dediğimde millet şok olurdu maşallah gayette iyiydi 3 500 flndi 
0 oy
(736 puan) tarafından

Karnın biyuk yada küçük olması bebeğin gelişmedi anlama gelmiyor. Senin iç karnın geniş ondan dolayı karnın kucuk. Ki bence küçük olması çok iyi fazla kiloları sonra dan vermek ayrı dert. Benm hamileliğimde 8 ayliktim doktora gitmiştim sorunca bn ddm 8 aylık inanmamisti.:D

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bol bol kaşar peynir haşlanmış yumurta tahin pekmez ye gelişir o annesi.
0 oy
tarafından
İç karnın.genistir. ne güzel işte herkes böyle ister sende karnın büyük olmasını mı istiyorsun. 
0 oy
(3,848 puan) tarafından
Ben de 31 haftalık ikiz gebeyim. Karnım küçücük, gelişimler de çok iyi. İç Karnın geniştir. Takma kafana 
0 oy
(634 puan) tarafından
Karnın içten geniştir  canm sana ole gelir
0 oy
(749 puan) tarafından
Iç karnın geniş olabilir bnm bebeklerim.kilolu bebek olmasima ragmen karnım kücuktü.doktorda demisti iç karnn geniş die.bebeklerinn kilosu normalse sıkma canıni.
0 oy
(222 puan) tarafından
Ben doğuma girdiğimde 4 5 aylık hamileler gibiydim. Hiç karnım yoktu. Allahima şükür oğlum 3 kilo 100 gram ve sağlıklı bir şekilde doğdu. Karının büyük ve ya küçük olmasıyla pek alakası yok bence 
0 oy
tarafından
Valla benim karnım küçüktü bebeğimde zayıf doğdu ama her gebelik bir degildir
0 oy
tarafından
Karnımı görsen şimdi bebek 10 kilo dersin ama geçen hafta doktor bebeğin kilosu az dedi 34 haftalık oldum

Karinla ilgisi yok canım 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Benim karnında küçüktü 2900 dog du kizim 38 haftalıkken karnının boyutuyla bence bir alakasi yok 
0 oy
(437 puan) tarafından
Hiç bir alakası yokk canım emin ol ben hamileliğimde 26 kilo aldim gel gelelim 2850 doğdu oğlum karnım davul gibiydi böyle karnım aşağı çekiyordu beni gören ikiz zannediyordu
0 oy
(997 puan) tarafından
Kız bu haftaya kadr problem olsa söylerdi doktor ayrıca iç karın diye birşey var İnanki büyük olması iyi değil asıl ne nefes alabiliyorsun ne rahat hareket edebiliyorsun ne yatabiliyorsun :( 30 haftaligiz ama yarım dünya gibi geziyorum
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Dogumun gelmis artik dusunme boyle şeyler benim kocamankarnim oldu ama 2600 dogurdum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 521 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 574 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 196 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

383,299 soru

11,471,344 cevap

35,076 kullanıcı

...