0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Avukatim başından geçen herşeyi not al dedi. Yani mesela kaynanamın bana söylediği bazı kırıcı şeyler vardı onları da yazmalı miyim? Yani her detay önemli mi? 

5 Cevaplar

+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Her şeyi yaz canım benim eşimin kuzeni boşandı eşi kayinbabasinin söylediği sözleride yaz mis hakim hakaret olarak kabul edip tazminatı artırdı 
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Önemli şeylerden bahsetmiştir bence. Yani mesela o seni darbettiği zaman haastaneye gittiysen yada birileri şahit olduysa. 
tarafından
Anladım canım.
(1,414 puan) tarafından
Yok kuzu aklına gelen herşeyi diyor çünkü bize basit önemsiz gelen bişey davanın seyri için önemli olabiliyor örneğini üstteki yorumumda anlattım..
0 oy
tarafından
Bende boşanma davası açacağım avukat özelmi tuttun yoksa barodanmi
0 oy
tarafından
Her detay önemli canım. Hepsini yaz.
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Aklına gelen herşeyi yaz kuzum kırıcı söz hakaret darp şiddet her ne varsa yaz.. Zaten avukat içinden alınması gerekeni alıp koyuyor dilekçeye.. Senin önemsiz sandığın aslında çok önemli olabilir o yüzden herşeyi yaz..

Örnek vereyim bnm eski koca bana biz boşanalım herkes boşandı bilsin aileme karşı gelemem sonra sen ayrı eve çıkarsın bende ara ara ziyaretine gelirim demişti daha dava açılmadan önce demişti bunu anlattım avukata avukat dilekçeye de yazdı duruşma esnasında hakime de söyledi ve o beyi.nsiz inkar etse isbatlayamayacaktım ama ma.l ben şakasına söyledim dedi hakimde kızdı bunun şakası mı olur dedi :)   basit görünen ama can alıcı olan noktaları kaçırmak istemiyorsan herşeyi anlat avukatına..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 243 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sofianne (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 198 göst.