0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kizimin tuvalet eğitimine şimdiden başlasam mı. Ne kadar sürede tuvalete götürmem gerekir tecrübeler. 

Bide geceleri çok sık emiyo napcam ben böyle 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu yaş erken çovuk hazır değildir.emzirmeyi kesme zamanı gelmiş..zamana yayarak çişi anlatmalısın kendisi hazır olunca daha kolay alışıyor..3 yaşa gelmeden alıştırdım 2 gün sürmedi cnm.ben okula giden kızımı getir götür yaptığımdan ertelemiştim küçüğü de yanımda götürüyordum.yolda tutamaz diye yarım saat sürüyordu gel git falan.hazır olunca daha kolay 
tarafından
Kuzular ben bu konuda tecrübesizim daha bebem doğmadı ama şeyi anlamıyorum. Ben 13 aylıkken öğrenmişim çişini, kardeşim 14 aylıkken. İkimizde de öyle bir travma yok. Uzmanlar da sizin dediğiniz yaşları öneriyor. Ama anlamadığım niye bu yaşlar böyle uzadı. Önceden hiç böyle değilmiş.
tarafından
Bazıları da doğar doğmaz öğretiyormuş.bebeğin tuvalete oturma kasları falan gelişmedğinden zor oluyor hasar bırakabiliyor erken dönemde başlayınca.çocuğun hazır olması daha kolay ve stressiz geçer.çocuğa erkenden bilinçli anlatılıp alıştıralabilir tabi ama anne de hazır olmalı altına kaçırma durumlarında sakin kalmalı hemen öğrenilmeyeceğini bilmeli
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Daha çok erken ikinizde yıpranırsınız geceleri için de 5 defa kalkıyorsa 3 kalkmasında su ver 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 190 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Canancakmak (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Biryenianne (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu

383,110 soru

11,466,878 cevap

35,069 kullanıcı

...