0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kaynanamgille konuşmuyorum eşimde 1 haftalığına köye gidecek onlarla ben konuşmadığım için gitimicem evde yalnız kalicam ister istemez yuzum düştü 

Detay belirtmeyi unuttum yıllık iznini orada gecircek bize bir şey kalmıyor o yüzden yüzüm asık ailesi ile görüştüğü için degil

23 Cevaplar

+1 oy
(1,014 puan) tarafından
Aman ısteyen ıstedıgı yere gıtsın. Senıde sürğklemıyorsa hıcte problem etme. Yat kafanı dinle derım
(3,739 puan) tarafından
Yok demiyor gel diye
(1,014 puan) tarafından
Tatsızlık cıkarma ozaman bence
(19 puan) tarafından
Lanet ailelerini birakmasinlar aman ha,bizi saymayanlara ne kadar bağımlılar ya gerçekten inanılmaz
-Reklam-
+1 oy
(78 puan) tarafından
Sen olsan kendi ailene gitmek istemez miydin?
(3,739 puan) tarafından
Yıllık izinini orda geçirecek ama bize vakti kalmicak
(78 puan) tarafından
Canım aciklamalara baktım da onları en başta deseydin ya. Her zaman gidip görüyorsa niye bir hafta orda kalıyor ki seni yalnız bırakıp? Orası biraz saçma olmuş.
0 oy
tarafından
Eeee ailedir atsan atılmaz satsan satilmaz
(3,739 puan) tarafından
Orası öyle tabi
tarafından
Gitsin kiz sende kafa dinle
(3,739 puan) tarafından
Yıllık izinde gidecek bize vakit kalmicak
tarafından
O zaman 2-3 gün gitsin 2-3 günde sizle kalsin
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Çoğu kadın anne babasının evinde bir iki ay kalırken eşlerin gitmesi neden tuhafınıza gidiyor ki ? Tabikide gönderirim annesi babası 
(3,739 puan) tarafından
Yıllık izinini orda geçirecek bize vakti kalmicak ama
(8,328 puan) tarafından
Kız sizle gecırse napacakta sanki 5 yıldızlıtatılemı gideceksınız evde basında kalabalık
0 oy
(873 puan) tarafından
Ne olursa olsun benım eşim beni bırakıp gitmezdi
(3,739 puan) tarafından
Ah ah eşim gidiyor iste
(103 puan) tarafından
Beni bırakıp gitmezdi derken sende anne olucan kabul edermisin oglun senin yanına gelmesin nedenide karısı olsun
(3,739 puan) tarafından
Ailesi ile görüşecek tabi zaten 10 dakikalik mesafe var istedigi zaman gidip görüyor zaten ama benim takildigim nokta ailesi ile gorusmesi degil 1 hafta kalması iznini orda gecirmesi
(873 puan) tarafından
@Ayten görüşebilir ama günlerce bırakmaz ben istesem de yapmaz
0 oy
tarafından
Sen konusmuyorsun  canım ailesiyle  gorusmeyecek diye  bisey olmaz 
(3,739 puan) tarafından
Ailesi ile görüşüyor tabiki de ama beni asıl üzen yıllik iznini köyde geçirecek olması zaten ailesi ile arasında 10 dakikalik mesafe var istedigi zaman gidip görüyor
tarafından
Hm onu bilemem canjm ya .
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Gönderirim ailesi yani evlenince ailelerle es yüzünden görüşülmüyor diye bir durum yok 
(3,739 puan) tarafından
Ailesi ile görüşüyor tabiki de ama beni asıl üzen yıllik iznini köyde geçirecek olması zaten ailesi ile arasında 10 dakikalik mesafe var istedigi zaman gidip görüyor
(7,684 puan) tarafından
O detayı postta yazsaydın keşke ben izin verirdim yine de ana gibi yar olmaz ben anneme cok saygı ve sevgi duyuyorum o yüzden eşimi de annesi konusunda kısıtlamam
0 oy
(916 puan) tarafından
Bir hafta çok hangi erkek karısnı bir hafta evde tek bırakır çok saçma bence ben asla müsaade etmezdim iki üç gün neyse de bir hafta çok
(3,739 puan) tarafından
Bencede çok 3 gün neyine yetmiyor
0 oy
(3,697 puan) tarafından

Aman bırak gitsin. Oradan geldikten sonra sana karşı değişirse, doldurulmuş olursa yüzünü ozaman as.

Kafa dinlersin. 
(3,739 puan) tarafından
Bakalım nasıl geri gelecek
0 oy
tarafından
Sen ailene gitmek istesen eşinin yüzü düşse buraya neler neler yazardın eşinin hakkında kim bilir 
0 oy
tarafından
Öyle bir durum da gidebilir ben de az kafa dinlerim :) :) çağır arkadaşlarını kız kıza takılın bence :) :) 
(3,739 puan) tarafından
Öyle gelebilecek arkadaşım yokki
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Ben görüşmeyebilirim ama onun ailesiyle görüşüp görüşmemesine karışamam haddim değil annesi nasıl benim eşimle ilişkime müdahale edemezse bende onlarınkine etmem. 
(3,739 puan) tarafından
Ben görüşmesine bir şey demiyorum ki zaten aramızda 10 dakikalik mesafe var istedigi zaman zaten gidip görüyor ama benim üzüldüğüm nokta yıllık iznini orda geçirecek olması
(5,870 puan) tarafından
Bunu baştan konuşup ailene vakit ayır ama 2 3 günde bize ayırır mısın deseydin?
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ne kadar konuşmasam bile eşimi tek göndermezdim. Giderdim. Kulağımı da herşeye kapatırdım
(3,739 puan) tarafından
Ailesinin yüzünü bile görmek istemiyorum ne gitmesi :(
(1,091 puan) tarafından
Evet ama tek gidip laf vermek istemem. Bu benim düşüncem. Ben de sevmiyorum. Ve yüzlerine gelirsem eşimin hatrına gelir oturur sonra efendi efendi giderim dedim. Öyle de yapıyorum
0 oy
tarafından
Tek kalmak istemiyorsan eşine söyle daha az kalsın 
(3,739 puan) tarafından
Az kal desem kavga çıkar
tarafından
1 haftada çok ya insan karısını bırakır mı 1 hafta işle ilgili olsa hadi tamam
0 oy
(13,120 puan) tarafından
Sen gitmeyeceksin diye ailesi ile hiç görüşmesin mi ? sen kabul eder miydin peki ? Benim fikrim beni zorlamasın huzurumu kaçırmasın gitsin kalsın 
(3,739 puan) tarafından
Ben görüşmesine bir şey demiyorum ki zaten aramızda 10 dakikalik mesafe var istedigi zaman zaten gidip görüyor ama benim üzüldüğüm nokta yıllık iznini orda geçirecek olması
(13,120 puan) tarafından
Soruyu öyle sormadığın için öyle olduğunu anlamadım aslında doğru olan iznini yarıya bölmesi ama erkekler karımda gelsin ailemde geçirelim diyorar  şükür seninki yine onu dememiş
0 oy
tarafından
Gitsin hem arada özlem olur :) bazen evlilikte mini ayriluklar guzel oluyor
(3,739 puan) tarafından
Daha çok sinir olacak gibi:)
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Göndermeme gibi bir hakkın yok bence sen eşiysen onlarda ailesi. Ben aynı durumda olsam asla gitme demezdim 
(3,739 puan) tarafından
Gitme demedim zaten de ister istemez yuzum dustu
0 oy
(688 puan) tarafından
Yıllık izni bitecek evet ama o da anne baba mecbur yani o annenin babanın hakkını asla ödeyemez. Ben doğum için ailemin yanına gideceğim mesela eşim 1 yıldır görmüyor doğum için yanıma gelecek birkaç gün ailenin yanına git doğuma öyle gel diyeceğim annesine babasına da yazık özlüyorlar 
(3,739 puan) tarafından
Aramızda 10 dakika var zaten istedigi zaman gidip görüyor köye keyfi gidecek
(688 puan) tarafından
Soruyu eksik sormuşsun canım. Tabiki de yıllık iznini benimle geçirmesini isterim o zaman. Zaten görüyorsa sana ne zaman vakit ayıracak. Birkaç gün sizin de kafa dinlemeniz lazım
(688 puan) tarafından
Bir kere öyle bir şey yapsa kaynanamlar kızar sen nasıl eşini bırakıp geliyorsun diye. Eşim bir akşam okey oynamaya gitti kahveye. Babası aradı çabuk eve git karını sen nasıl yalnız bırakırsın diye.
0 oy
(48,695 puan) tarafından
sana baski yapmasin gel diye birkac gunde size ayirsin niye koyde gecirecek
(3,739 puan) tarafından
Keyfi gidiyor köye bana baskı yapmıyor gel diye
(48,695 puan) tarafından
ee o zaman neden butun gunleri orda yiyo eger rahatsiz olmayacaksan sende git
(3,739 puan) tarafından
Yok canım onlarla aynı ortamda zor bana yüzlerini bile görmek istemiyorum çünkü
(48,695 puan) tarafından
anladim sende haklisin izin gununu sizinle gecirsin istersin
0 oy
(211 puan) tarafından
Bnce sorun etme senide zorla goturmek ısteyebılırdı oyle bı hakkı yokta günümüz erkeklerini biliyoruz az cok. Sende kendi ailene gıt yada kendın tatil yap 
(3,739 puan) tarafından
Bende anneme giderim öyle durumda zaten evde tek kalamam

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 616 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 408 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu