0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bı gününüz nasıl geciyo kızlar benim bebeğim 9ayliktan beri ayağa kalkıyor tutunarak ilerliyor baba dede abla diyor ama hiç bişey yemiyor sadece emiyor ek gıda asla ağzına surmuyo kilosu iyi emiyosa sıkıntı yok diyo ebemiz ama böyle nasıl gidicek bilmiyorum ne zaman yürür çok merak ediyorum bekliyorum 6tane disimiz çıktı 7inci geliyo bı yüzden de çok sınırlı huysuz her gün evdeyiz nasıl oyalicagimi şaşırıyorum bu aylarda neler yapması lazım nasıl destekleye bilirim yürümesi için neler yapabilirim 

2 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
11 ayligiz Yemek konusu normal canım onun dışında bütün süreç bizdede aynı 7 disimiz var 8 ci gelecek gibi 8 -9 aylıktan beri ayağa kalkıyor şimdi de koltukları sıralıyor bu aralar çok taklit etmeye başladı beni öksürürsem o da öksürüyor sonra geçen soluk soluğa kaldım aynı nefessi yapıyor ,geçen biri ağzını sapirdatti o da yemek yerken sapirdatmaya başladı gündüz tutması baya zor oluyor birde yemek yerken ortalığı aşırı dağıtıyor mama sandelyesinin altı heryer yiyecek oluyor ne yerse yarısını yere atıyor ,yerde otururken eline yiyecek verirsek  koltuk altı perde arkası emekleyip saklıyor yiyecekleri 
-Reklam-
0 oy
(189 puan) tarafından

10 aylıkken yürüdü oğlum. Yemek konusunda da iştahlıdır şükür. Bazen dişten dolayı yemediği günler oluyor ama genelde yer. Tabi artık kendi yemek istiyor her öğün bir facia ama olsun onu öyle izlemek keyifli. Sabah 8-9 civarı uyanıyor. Kahvaltı yapıyoruz. Babasıyla vakit geçiriyor. İlk uykuya yatıyor. 1-2 saat uyur. Sonra oyun- kitap- beraber iş yaparız o gün için ne varsa etrafta gezinir ben yaparım. Toz alırken bi bez alır o da siler. :) gibi gibi binbir türlü etkinlik iş güç. Bir uyku daha uyur. Sabahki uykunun durumuna göre. Gece uykusuna da 10 gibi geçiyor. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 460 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
11 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı

...