0 oy
735 göst.
Aile kategorisinde (473 puan) tarafından
Kizlar kaynim yeni nişanlandı. Eltimi üç defa gördüm. İyi hos beş konuştuk   çok samimi değildik çünku o kadar tanışıyoruz. Neyse ben kaynimdan numarasını aldım dedim lazım olur vs. Neyse mesaj attım merhaba canm ben adımı yazdim fln. Bu bnm numaram kaydet lazım olur fln diye. Vatsap tan yazmış tim. Girmişti ama benm nesajimi görmemişti. İkinci gün akşam yazmış. Sadece tam kaydettim yazmış. Bı tuhafıma geldi. İnsan mi ne yapıyorsun selam vs yazar. Ben olsam yazardım yani. Hiç görüşmemis olsak tam ama kaç defa görüştük. Bana mı garip geldi yoksa sizce de öylemi. 

25 Cevaplar

+4 oy
(2,097 puan) tarafından
Bana gayet normal geldi. Sonuçta sen o amaçla yazmışsın o da tamam kaydederim demiş. Havadan nem kapmayın Allah aşkına yaşanmaz böyle. Ayrıca buradan aldığınız cevaplara göre de gaza gelmeyin lütfen herkes kendi yaşantısına göre yorumluyor sonuçta, belki kızcağız mesafeli bir kız herkes canciğer kuzu sarması olmak zorunda değil ki.
(1,405 puan) tarafından
tam yazacaktım ben sen yazmışsın. yani napsin ayyy ben de numaranı bekliyroudm iyi yazdın canım benim ne kadar sevindim mi desin. öyle dese sorun vardır samimiyetsizlik olur gayet tamma demiş bunlarda nerde ne klup bulsam diye uğraşıyor
(1,785 puan) tarafından
Aynen hemde ne yapacak yani dünden razı gibi yalandan yamanmaya çalışıyor gibi olurdu bence
-Reklam-
+1 oy
(3,826 puan) tarafından
Yerinde olsam numarasını alıp yazmazdım.  Hayatta öğrendiğim bişey var ki az insan çok huzur . Mesafe candır 
0 oy
(710 puan) tarafından
Hiç sohbet etmeseniz tamam ama sohbet etmişsiniz hemde eltin olacak yani onun sana sözüm meclisten dışarı peşinde kivranmasi lazım sevdirmeyi lazım aileye girecek kişi o sohbeti o oluşturması lazım eltin garip bence de bacim
(9,623 puan) tarafından
Sana katılıyorum canım verdğii cevap yanlıştı ben bu yoruma katılmadım :)
(710 puan) tarafından
O zaman elti eltiui çekemez kıskanır derler yaşınız yakın ya ondan öyle olmuş geçmiş olsun :D
(504 puan) tarafından
Pardonda niye peşinde kıvranması gerekiyor ben onu anlamadım :D
(10,384 puan) tarafından
Niye kıvransın be :) çok ciddiye alıyorsunuz bu eltilk görümcelik müessesesini bacılar. Boşverin ya yazmış yazmamış soğuk yazmış.
(504 puan) tarafından
O sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davrancan bu kadar basit bide asla numarasını almazdım
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Daha iyi boşver uzak dursun 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
benim kaynımda evlendiği sıralar ben eltimin numarasını falan almadım. böyle bir durumla karşılaşırım diye. çünkü bazı insanlar gerçekten değer bilmez tuhaflar. bende değer vermiyorum ne ararım be sorarım.
(473 puan) tarafından
Bende artık aramam sormam. Biz alt üst oturacaz onunla herkes ten uzak. İyi anlaşalım kafasındayim. Ama o kendini geri çekiyor sanirim
(1,156 puan) tarafından
Boşver canım sende kendini geri çek hiç muhatap olma hatta mesafeli davran o rengini belli etmiş çünkü
0 oy
(48,695 puan) tarafından
pekte lazim degildi der gibi olmus☺️☺️☺️ sende sil numarasini☺️
0 oy
(351 puan) tarafından
Ergen cevabı gibi 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Uzak dur canm değerli olursun ağzından da sakın laf verme ilerde 

Benimde elti olcak asla istemem numarasını verirse kaydederim vermezse kendi bilir 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Belki samimi olmak istemiyor az muhabbet iyidir kafasında 
0 oy
tarafından
Elticilik online :-D:-D:-D
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Bizde farklı ulkelerde yaşıyoruz eltimle ben 3 yıllık o 8 aylık evli 1 kere gorusebildk sadece. Birkaç hafta önce denk geldim numarami silmiş daha whatapp profil resmi görünmüyor :) herhangi bir şey de olmadı durup dururken sldi 
(2,097 puan) tarafından
Belki fotosunu kaldırdi başkalarında görünüyor mu
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kız ne takiyorsun boşver.
(473 puan) tarafından
Yok kız ne takacam gram umrumda değil. Acaba dedim bana mı garip geldi yoksa gariplik var mı. Varmış bdhshsh
(3,895 puan) tarafından
Eltilerin hepsi böyle :)
0 oy
(888 puan) tarafından
Bu tipleri iyi bilirim mesafeli olmak isterler samimiyet kurmak istemezler sende üzerine pek düşme  
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bana garip gelmedi yani müsait değildir bir şey olmuştur hiç bir şey yazmamış olmak için aceleyle onu yazmış olabilir yada ondan habersiz numarasını almış olmana bozulmuş da olabilir olabilir de olabilir yani o kadar sohbet etmişsiniz sen kendisinden de isteyebilirdin yada numaranı bırakabilirdin bir şey olursa bana ulaşabilirsin yardımcı olabileceğim bir şey olursa ara ya da mesaj at diyebilirdin en azından ben olsam öyle yapardım 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim kaynimda amca kızı ile nişanlandı görümcemin dakikası yoktu onu ariyacam dedi verdim verirken dedim dersin onun numarası kaydet diye oda tamam demiş 1 hafta sonra  düğüne gittik telefonumu bulamadım onun yanındaydım beni bir caldirsana dedim eski kayıtlardan açtı kaydetmemisti bu muydu dedi evet dedim bide o 19 ben 23 yaşındayim ve baya sohbet halindeydik normalde bende anlam veremedim aman bende diyorum samimi olmak isterse olurum istemezse de kendi bilir 
0 oy
tarafından
Şimdiden ağırdan alıyor kendiju 
0 oy
(660 puan) tarafından
Bence çok yakın davranma sen büyük gelinsin o sana yaransin bırak o yazarsa yaz yazmassa takma bile
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Sen olsan sorardın ama o sen değil. 

Herkesin mizacı, fıtratı başkadır. Herşeyi şahsi algılamayın. 

Sen, senden beklenilen çoğu şeyi kimbilir kaç insana yapmamışsındır ve bundan haberin bile yok. 
(473 puan) tarafından
Kız alınmadım ki. Sadece garipsedim
0 oy
(437 puan) tarafından
Zaten başımıza ne geliyorsa iyi niyetimizden geliyor boşver ne mesaj atıyon sonra bi tarafları böyle kalkıyor işte
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Utanmıştır alınacak bir şey yok bence 
(473 puan) tarafından
Alınmadım kız. Yanlış anlamışsın. Ben olsam hal hatır sorardım. Utanacak bişey yok ki. İki yaş va aramızda.

İlgili bir soru bulunamadı

380,248 soru

11,384,483 cevap

34,884 kullanıcı

...