0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
Ben gündüzleri bazen bi kere de gece bıraktım 2 3 gün bırakır mıydınız bi düğün var yol uzun ikimizde rezil oluruz götürürsem şuan 10 buçuk ay yani annemlerle daha çok akıllı duruyor komşu çocukları falan oynattığı için bişey olur mu ya çok kararsız kaldım 

41 Cevaplar

+4 oy
(2,211 puan) tarafından

Gece hiç bırakmadım, bırakmam da aklım kalır ben gittiğimden yediğimden içtiğimden hiçbirsey anlamam, o yanımda olsun birlikte rezil olalım diyen tayfadayım:)

(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende kararsız kaldım ya gitmem onla da bayramda falan hava değişimi oldu orda rahatsızlanır diye kormuyoru
-Reklam-
+1 oy
(1,673 puan) tarafından
Rezil olacaksak birlikte oluruz. Çocuğun olmadan gittiğim yerde içim.rahat etmez. Aç kalacaksa yanımda aç kalsın, aglayacaksa yanımda ağlasın. Keyfinize düşkün olmayın. Kimse sizden daha iyi bakamaz
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım1
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Ben bırakmam rezil olurum olsun
0 oy
tarafından
Galiba ben bırakamazdim:(
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(6,201 puan) tarafından
Babasına bırakıyorum sadece oğlum zor bi çocuk öyle herkeste durmuyo maalesef
(313 puan) tarafından
Anladım canım benimki doğduğundan beri alıştı annemlere ya :)
0 oy
tarafından
Asla bırakmam gerekirse düğüne gitmem yinede bırakmam, yapamam ben kızımsız, 1 saatlik geçen biraktim kaynamama eve gittim birşey bırakmaya eve girdiğimde ağladım etrafımda o yok diye
(313 puan) tarafından
Annelikj:)
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Benim için sozxkonusu dahi plamaz böyle birşey bırakamam. Eşime tek birakabilririm
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Canım çok küçükmüş ya ben olsam bırakmazdım illaki seni arar yani oğlumu bir yaşında bıraktım ben anneme bir gece sorun cıkarmamıştı
(313 puan) tarafından
Benimki alışık baya annemde kaldığımızda da gece emzirmediğim için ben kalkmıyorum annem dinlen diyor o uyutuyor şükür
tarafından
Benim de büyük oglum öyle anneme anne der hatta beni hep dinlendirir insanın kendi annesi gibisi yok içine siniyorsa bırak tabi
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Asla bırakmazdım ben birakmadimda 2 çocuğumu bebeklikleridne dayanamam 
(313 puan) tarafından
Tabi kolay değil
0 oy
(830 puan) tarafından
Birlikte rezil olurum valla asla kimseye güvenmem 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ilk oglumu 14 aylikken 2 gece kayinvalidem de buraktim. Sonra buyudu tabi 1 hafta bile koyde kaldigi oldu. Kardesi de ilk defa bu sene ayri kaldi abisiyle köye gitti. Annem ve kayinvalidem disinda gündüz ve gece kimsede kalmadilar
(313 puan) tarafından
Tabi canım bende anneme sadece benim gibi yorulmadıkları için özlüyolar daha çok ilgileniyolar bana hiç gelmez oradayken gece de annem uyutur ben dinleneyim diye onla uyumaya da alışık
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Valla çocuğumla rezil olmayı tercih ederim canım yada otururum evimde devir öyle devir ki elimden gelse sırtıma sağıma soluma baglicam çocukları ki benden ayrılamasınlar 
(313 puan) tarafından
Allah korusun canım ayırmasın inşallah
0 oy
tarafından
Yani büyük konuşmayayım ama ben bırakamam 2 gün falan anneme bırakıp gezmeye gittiğim oluyor bi kaç saat ** gece yanımda olur hep 
(313 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım 3 yaşında kızımı oğlum 9 günlükken korona oldu hastanede yattık mecburen biraktim 4 ay geçti üstünden hala kızım onun etkisinde tuvalete bile gitsem bende gelecem diyor ben olsam bırakmazdım çok zor durumda kalmadigim sürece 
(313 puan) tarafından
Allah yaşatmasın bi daha canım
(73 puan) tarafından
Amin canım rabbim kimseye yasatmasin
0 oy
(996 puan) tarafından
Kızım 7 aylıkken çalıştım 2 ay o zaman da anneme bıraktım sabah 9dan akşam 6ya kadar öğlenleri yanıma getiriyodu emziriyodum bazen daha da hiç bırakmadım işi bıraktım kızımı bırakmam ha Bi sorun yaşadığım için değil ama gözümün önünde olsun içim rahat olsun hem çocukta maf oluyo 
(313 puan) tarafından
Ay çalışırken daha zordur Allah ayırmasın canım
0 oy
tarafından
Düğüne gitmem bebegimi yine de bırakmam 10bucuk aylık diyorsun daha bebek yani küçücük sadece bir kere 2 saatliğine ablama bırakmıştım 3 aylikken
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(875 puan) tarafından
Çocuğum 15 aylık en fazla 1 2 saat bıraktım onda bile her yarım saatte arıyordum napıyor diye valla bebeklerini bırakmak isteyenlere hayret ediyorum ya özlemeyecek misiniz aklınız kalmayacak mı 
(313 puan) tarafından
Özlemeyeceğim dememişim canım tabi ki özlerim de kalır da ama güveniyorum çok şükür annemle uyumaya da alışkın o yüzden düşündüm
(875 puan) tarafından
Canım bende anneme güveniyorum çok çok iyi bakıyor asla ağlamasına izin vermez ama ben kesinlikle karşıyım bebeğimin benden bir kaç gün ayrı kalmasına
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Bırakmam gitmem... Annesiz 10 aylık kimse için ayrı kaldifima değmez 
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(4,290 puan) tarafından
1 gece bıraktım anneme Pet ct mr cektirmistim radyasyondan etkilenir dedi doktor diğer türlü bırakmadım ama calisiyorum kizim 19 aylik oldugundan beri annem bakiyor iste
(313 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Haziranın 30 unda gorumcemin düğünü vardı 1 gece annemlerde kaldı 15 aylık bı de 3 gün önce bı kaç saat eşimle. Kaldı ben kayinvalidemle düğüne gittim
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederimm canım benimki de alışık çok şükür ama bilemedim ya
(2,614 puan) tarafından
☺️☺️☺️rica ederim canim ☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 629 göst.
0 oy
51 cevap 649 göst.