0 oy
462 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (634 puan) tarafından
Kızlar kardeşim doğum yaptı ama yeğenim  yoğun bakımda  eve geldiğinde tekrar gidicem yanına hediye olarak bn8m kızıma bir elbise külotlu çorap almıştı kaynanasida  para takmıştı ben ne alsam bilemedim fikirlerinizi  almak isterim

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim imkanım varsa eksik herseyini alırım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ablam 3 dogum yapti ilk yegenimin herseyini almistim  bisuru kiyafet almistim hastaneye cicek yaptirmistim akullu arabasina kadar almistim bekardim imkanim vardi digerlerinede aldim bicok sey ama ilk gibi degildi ne yalan söylim ben dogum yaptim annemle ablam bebek arabasi aldi ablam yurutec aldi hicbisey almasaydida gonul koymazdim cnku evli ve 3 cocugu var suan dogum yapsa bende alamam eskisi gibi bisey ama durumum el verdikce ne begenirsem alirim o bana alsin almasin önemli degil
0 oy
(2,835 puan) tarafından
2 takım elbise ve bir miktar para bence en makulü 
0 oy
(986 puan) tarafından
Valla kardeşimin bana ne getirdiğine asla bakmam,neye ihtiyacı varsa onu alırım.ablam Bebek Arabası puset seti almıştı iyi bir markanın.durumum iyiyse herşeyin en iyisini almak isterim....
0 oy
tarafından
Ben bana ne hediye etti diye karşılaştırma yapmam dünyaları önüne sererim 
0 oy
tarafından
Çeyrek alırdım ben kıyafet boş bence zaten herkeste var
0 oy
(245 puan) tarafından
Bebek bakım seti
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar bence ben kız kardeşim.dogum yaptığında yeğenime altın künye almıştım battaniye 10 tanede takım almıştım sampuan  bebek bezi sepet hazırlamıştım suslenmistim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,483 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Rozelin9 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 398 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mervenar (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 381 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 414 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu

379,761 soru

11,368,440 cevap

34,850 kullanıcı

...