0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından
Merhaba kızlar kız kardeşim 21 yaşında kaynım ile 3 buçuk senedir sevgililerdk iyi kötü ilişkilerini bütün aile bilirdi  çok kavga ederlerdi çok ayrilirlardi her ay ayrilirlardi bazen herhafta ayrilirlardi aynı yerde çalışıyorlar di ara ara kardeşim farklı işlerde calissada dönüp dolaşıp gene aynı yere gekiyirud neyse bunlar bı defa kavga ettiler ayrildiklar herzaman ki gibi kardeşim gidip hemen başka bı akraba ile sevgili olmus bizde bilmiyorduk kaynanam kayinbabam ben annemlere gittik istemeye söyledik işte istuiruz diye kardeşim yok falan dedi bende dedim hem yok diysn hem çok mutlusun başkasımi var dedim hayır dedi sonra o yeni sevgili olduğu çocuğu bırakıp kaynima geri dönmüş ama ortalık karıştı diğer cocukk tehidt ediyor kaynimi öldürmekle falan kaynimda öğrendi ona rağmen kabul etti kardeşimi ve barıştılar tam söz yapicaz dedik ailede sağlık sorunları çıktı tam o hal oldu kavga ettile ayrildilar  ama kaynım barışır ümidi ile bekledi çünkü hep öyle oluyir sonra ailede vefat eden oldu taziye işleri uzun sürdü o arada birileri kardeşimi istedi kaynım duydu mesaj atti yapma etme diye kardeşim hakaretleri etti falan gitti çocuğa evet dedi araştırmadan biz araştırdık çocuk tiktok ta çok acı aşırı açık kadinlar takip etmiş 2500 tane hesap takip ediyor hepsi aynı bu çocuk sapkın olabilir mi tehlikeli olabilir mi sorduk haberim yok dedi eski hesap şifresi yok dedi ama yeni açılan hesapları bile takip etmiş sizce hastami bu çocuk sapık falan 

13 Cevaplar

+7 oy
(4,077 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Açık konuşacağım. Kaynınla kız kardeşinin ilişkisinden bi b.k olmaz. Laçka olmuş artık. Ama kız kardeşin de böyle çok uzun gitmez. Allah korusun biri canını yakar. Ya da bulur bir tane dağ ay.ısı hayatını yakar. İki silkele kendine gelsin. O manita bu manita gezeceğine otursun okul okusun. Daha dünkü çocuk
(10,221 puan) tarafından
Doğa yazmış hissiyatımı
(2,098 puan) tarafından
Ben olsam kaynımı kız kardeşimden korurdum herşey anormal ama herşey yolunda da oğlanın sapıklığı tartısma olmuş şaka gibi :D kardeşin kendi gibi birini bulmuş işte
(892 puan) tarafından
Fikrine sağlık
-Reklam-
+1 oy
(905 puan) tarafından
Kız kardeşinizi bilmem de kaynınız çok yanlış yapıyor bemce böyle birine hala yapma etme diyip medet ummakla
(293 puan) tarafından
Kaynimimda hataları vardı evet bu saaten sonra kardeşim biz araştırdık diye bizi sildi falan diğer evli kardeşimi geçmişi ile tehdit etti eşin duyarsa gibisinden biz elimizi çektik ama kaynima dedim bence sen şükür namazı kıl bunca zaman olmadı hep bı aksilik bisiey oldu demekki varmis bı hayır kardeşime güvenmiyorum ağzı bozuk ne dediğini bilmeyen surejli hata yapan daldan dala konan birjymis
(905 puan) tarafından
İnsanın kendi kardeşi için bunları fark edebilmesi çok güzel bir şey gerçekten, ne kadar hakkaniyetlisiniz tebrik ederim
(293 puan) tarafından
Tek korkum zaten evlendiğinde de bu hataları yapıp ailede sorun. Cikarmasiydi hep yapma böyle olmaz dedim tam. Derdi ama gene aynı tas ayni hamam
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kaynın kendine yazık ediyor hala beklemekle
(293 puan) tarafından
Şuan benim için bitti diyir sadece kötü biri ile gelecegini mahvetmesin diyir ama bana asla yazmasın diyor kaynimda istemiyor artık
tarafından
Yanlış anlama ama bu akraba içi ondan ona sevgililik çok tehlikeli kız kardeşin çocuğun elini belada bırakır evlensen yüz yüze geliyosun o kişilerle çok can sıkıcı şeyler yaşı küçük galiba kardeisnin
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kaynın kardeşinden kurtulduğuna sukretsin dönüp de arkasına bile bakmasın bence.. kardesinde bı gün birine bı toslar hayatı kayar aklını başına alsın.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Valla kusura bakma da kaynin basi yanmasin da kardesin naparsa yapsin
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Bildigin kız kardeşin göz göre göre belasını arıyor . Allah ıslah etsin ne diyim akıl vermeye çalışın doğru ilerlemiyor 
(293 puan) tarafından
Kaynım bile çocuğu araştırdı sağlam biri değil dedi geleceğini yakmasın sonra sana inat yaptım senin yüzünden oldu demesin dedi çok mesaj attı çok konuştu yok hepimize cephe almış dıyırm ya diğer kardeşimi sırf eşi de araştırdı iyi biri değil dedi diye kardeşime mesj atmış geçmişi ile ilgili tahdit etmiş bildiğiniz  belası arıyor ama çok zor bir süreçteyiz
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Kız kardeşin kaşınıyor resmen. Başına bela arıyor.
0 oy
(3,888 puan) tarafından

Kardesini bi silkele konuş adam akıllı toz pembe sanıyor hayatı herhalde, annen baban bi konuşsun iyice.

Hiç olmadı iyi biriyle görücü usulü bi evlilik yapsın daha fazla bela bulmadan.
0 oy
tarafından
Onca engel çıkmış evlenmelerine rabbimde istemiyor uyarıyor bu saatten sonra evlenselerde kayninin başı çok yanar sorunlar daha çok artar kiz kardeşinizi güzel bir sirkeleyin o ne öyle ordan oraya o olmayınca hemen bi başkasını bulması 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Öncelikle kayniniz ile kardeşinizin ilişki yaşamasını en baştan engellenemeniz lazimdi böyle sarmal evlilikler saçma sapan geliyor bana.Onlarin huzursuzluğu size yansır sizinki onlara yansır.ikinci olarak siz kardesinizle hiç mi konusmuyorsunuz kayninizdan ayrılmış zaten siz kayinvalidenizi kayınpederinizi almış istemeye gitmissiniz isteme işleri bu kadar ayağa mi düştü.Once karşı aileye haber verilmez mi onlar kızlarına sormaz mı ona göre buyrun demez mi.Bu ilişki saçma sapan baştan sona.Son konuya gelirsek sizin kardeşiniz evlilik olgunluğuna erismemis onun bulduğundan da fayda gelmez evliliğinden de...Yaşı küçükse okutun kendini geliştirsin yoksa evlendikten sonra da çok uğraşırsınız...
(293 puan) tarafından
Hepsini yazarsam uzun olurdu en başta zaten karşı çıktık ama.olmadi istemeye alıp gitmedik tabiki haberleri vardı ama bizim kayananamlqr ve anemler babam falan çok iyiler samimiler yani tabiki söyledikte gittik babam annem kız bilir dediler kızda önce yok ayagina yattı sonra tamm dedi biz en baştan beri ailece karsoydok bir eve ikimkiz verilmez kafasindalardi diğerinin evliliği zora girebilir diye ama evde olan kavgalar tartışmalar sırf biz karşı çıkıyoruz diye kardeşimle çok konuştum cokm ama düzelmiyir kendini beğenmiş ukalanin teki
(293 puan) tarafından
Kaynım illa gidin dedi isteyin dedi de haber verip gittik  yoksa durmuyorlar evde kavga bitmiyor tartışmalar bitmiyor aileler arada kalıyordu
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kiz kardesin cok ozur dilerim ama araniyor bence..bir kere neden gidip hemen bir akraba ile sevgili oluyor. Akraba ile sevgililik nedir ya? Asla onaylamayacagim bisey. Onu gectim surekli ayril baris bir iliskiyi evlilige tasima mantigi ne? Daha yasi da kucuk belli ki kendi cocuk. Kaynin da kendinden 638383 kere ayrilmis her ayrildiginda gitmis baskasiyla gorusmus bir kizi eş diye nasil alacak?

Neresinden tutsan elinde kalacak bir durum. 
0 oy
tarafından
Allah kaynini kardeşinden korusun 
0 oy
(1,861 puan) tarafından
Canım açıkça konuşuyorum , kardeşin resmen aranıyor yani bu arada senin evlilik hayatınızda bozacak Allah'tan büyükler kaynanan kayinpederin birşey demiyor zaten kayninla evlenmesinler bence o ilişkiden birşey olmaz ilerde evlenip ayrılırlar ömür boyuda senin kafana karlar senin düzeninde bozulur yani kardeşin madem evlenmek istiyor adam gibi dursun düzgün birini bulunca evlensin o ne öyle ondan ona ondan ona hepsi birbirini biliyor falan olacak şeyler değil en başta en büyük suç kardesinde düzgün birini bulup düzgünce yuva kurmasini tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 378 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 416 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 496 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde balyanak (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,483 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Rozelin9 (258 puan) tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,666 cevap

34,767 kullanıcı

...