0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
20 haftalık gebeyim özel hastanelerin fiyatı uçtu devlet hastanesinde ne zaman 182 yi arasam sistemde randevu görünmüyor diyor MHRS de bildirim açık ama randuvu bildirimi gelmiyor yok siz nasıl alıyorsunuz ya aklım almıyor artık 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saat 16:00 da randevular açılıyo 182 ti 15:58 de arıyorm hemen randevu alıyorm , baktmki 182 düşmüyo meşgul mhrs uygulaması yada e nabızdan alıyorm daha hızzlı oluyor
(1 puan) tarafından
Onuda denedim düşmüyor 16 01 olsa randevu yok diyor
tarafından
Hangi şehirdesin ? Ben istanbulda olmama rağmen bile alıyorm

Hatta yarın diş randevum var , kızıma da kendimede kolaylıkla buluyorm
(1 puan) tarafından
Batmandayim ama ne il ne ilçe bulunmuyor kadın doğum çok sıkıntılı burda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben mhrs yi kullanıyorum canım uygun randevu yeri açılınca bildirim gelyor randevu alıyorum ayrıca ben hamıleyken sabah 7 de hastaneye gidiyordum kadın doğum yerinden sıra alıp muayne oluyordum sende randevusuz sırayla muayne olabilirsin sabah çok erken gidersen 
(1 puan) tarafından
Bende bildirim açtım eşim bugün sabah 5 30 da hastahanedeydi sıra bulamadı şikayet ettik falan boş
0 oy
tarafından
Bende cildiye ye alamıyorum randevu yok hiç. Özel hastaneler 350 lira olmuş. Sabah erken gidip ya da akşam mesai bitimine yakın gidip doktora rica edeceğim. Bakar ins
0 oy
(13,336 puan) tarafından
Ben mhrs üzerinden alıyorum 16.00 da genelde açılıyor randevular bazen sabahları geceleri bile bakarım var mı diye iptal edenler oluyor açılıyor randevu veya mhrsye talep oluşturuyorum randevu açılınca bildirim geliyor ama bütün bunlara rağmen bazı bölümlere bir iki ay bulamadığım oluyor 
(1 puan) tarafından
Bende denedim bunları ama yok başka yöntemi olan varmı diye merak ettim herkes aynı şekilde muyane olmaya çalışıyormuş Allah yardımcımız olsun
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Bütün branşların farkli günleri oluyor. Ben ona gore her gün girip bakıyorum. Talep oluşturulduğunda bile randevu olsada bildirim gelmiyor bazen. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 109 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde pembesever (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.